sabanetaria

هزینه بروز رسانی سایت

10 پست در این موضوع

سلام نمی دونم باید این سوال رو اینجا می پرسیدم یا نه شرمنده

ما یک سایت برای آموزشگاه داریم که قرار هست مسولیت بروز رسانی سایت و قرار ردادن مطالب رو در سایت به من محول کنن خواستم ببنیم در مورد هزینه چطور صحبت کنم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

درود

به نظر من بهترین راه اینه که با چند شرکت معتبر طراحی سایت تماس بگیرید و خودتون رو جای مشتریتون قرار بدید. بعد از نتایج یه میانگین بگیرید و اون رو ملاک قرار بدید.

فقط ازشرکتهای طراحی سایت معتبر ! قیمت بگیرید. اینطوری عرف بازار دستتون میاد.

کسی از دوستان جوملا کار نیست که الا داره این کار رو انجام می ده یه قیمتی به ما بده؟

دوست عزیز اول از همه شما بایستی ببینی پشتیبانی که نیاز دارن چه نوع پشتیبانی هست؟

1. پشتیبانی فنی

2. پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی فنی شامل : ایمن سازی - بهینه سازی - رفع اشکالات - پاسخگویی به سوالات و نهایتا مشاوره میشه

پشتیبانی محتوایی صرفا جهت درج محتوا و تصاویر و ...

شما بایست اول نیازهایی که دارن رو توی ی دسته بندی منظم تهیه کنی بعد ببینی چقدر زمان از شما میگیره و نسبت به سطح توقع خودتون و قیمت عرف بازار ی قیمت بهشون بدید

توصیه میکنم ابتدای کار شما بفرمایید که چه چیزهایی مد نظر دارند و اینکه میزان انتظاراتشون تا چه حد هستش؟مثلا اگر پشتیبانی از نوع پاسخگویی به سوالات دارن :

1. چند سوال در روز؟

2. سوالات در چه حوزه ای هست؟

3. از چه طریق پرسش و پاسخ صورت بگیره؟(تلفن-تیکت؟ایمیل؟)

4. در چه بازه زمانی انتظار پشتیبانی از شما دارن(ساعت مثلا 9 صبح یا ن 2 نصفه شب؟)

البته موارد بسیار زیاد هست و بنده به چند مورد خاص اشاره کردم

موفق باشید

ضمنا بیشترین مشکلات در نحوه پشتیبانی با کارفرمایان پیش میاد سعی کنید یک تفاهم نامه منظم و مناسب بین خودتون که تا حد امکان کلیه موارد رو پوشش بده بصورت مکتوب تهیه کنید تا ان شااله به مشکلی بر نخورید و هرکسی وظایف و تعهدات خودش رو بصورت کاملا شفاف بداند

دوست عزیز اول از همه شما بایستی ببینی پشتیبانی که نیاز دارن چه نوع پشتیبانی هست؟

1. پشتیبانی فنی

2. پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی فنی شامل : ایمن سازی - بهینه سازی - رفع اشکالات - پاسخگویی به سوالات و نهایتا مشاوره میشه

پشتیبانی محتوایی صرفا جهت درج محتوا و تصاویر و ...

شما بایست اول نیازهایی که دارن رو توی ی دسته بندی منظم تهیه کنی بعد ببینی چقدر زمان از شما میگیره و نسبت به سطح توقع خودتون و قیمت عرف بازار ی قیمت بهشون بدید

توصیه میکنم ابتدای کار شما بفرمایید که چه چیزهایی مد نظر دارند و اینکه میزان انتظاراتشون تا چه حد هستش؟مثلا اگر پشتیبانی از نوع پاسخگویی به سوالات دارن :

1. چند سوال در روز؟

2. سوالات در چه حوزه ای هست؟

3. از چه طریق پرسش و پاسخ صورت بگیره؟(تلفن-تیکت؟ایمیل؟)

4. در چه بازه زمانی انتظار پشتیبانی از شما دارن(ساعت مثلا 9 صبح یا ن 2 نصفه شب؟)

البته موارد بسیار زیاد هست و بنده به چند مورد خاص اشاره کردم

موفق باشید

ببنید من اونجا تدریس هم می کنم سایت هم کار زیادی نداره پشتیبان محتوی بروز رسانی هفتگی داره مطلب جدید در سایت قرار بدم و یا نمرات امتحانات رو به صورت لیستی قرار بدم کار زیادی نداره

عرض کردم تا زمانی که موارد بصورت کاملا شفاف بیان نشه؛قیمت منطقی نمیشه ارائه کرد ابتدا با جزئیات موارد رو تشریح کنید بنده هم نظر خودمو اعلام میکنم

موفق باشید

عرض کردم تا زمانی که موارد بصورت کاملا شفاف بیان نشه؛قیمت منطقی نمیشه ارائه کرد ابتدا با جزئیات موارد رو تشریح کنید بنده هم نظر خودمو اعلام میکنم

موفق باشید

عرض کردم پشتیبانی محتویی

هفته یک بار بروز رسانی سایت - قرار دادن مطالب و اخبار جدید - قرار دادن نمرات دانش آموزان در سایت

بین 300 تا 500 . بسته به تعداد مطالب و تعداد دانش آموزان . با احتساب زمان هر بار بین یک تا دو ساعت کار مفید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری