Mohammad Moradi

انجمن سئو ایران

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود به همگی

بمنظور راهگشایی در مسیر پیشرفت سئو سایت و افزایش یادگیری این علم نامتنهایی و حل مشکلات واصله برای شما در این زمینه، اقدام به انجمنی فعلاً کوچیک و خودمونی زدیم با نام و نشان

انجمن سئو ایران در یوسایت دیزاین

خوشحال می شیم سری بزنید و اگر چنانچه سوالی در این خصوص ذهن شما را به خود مشغول کرده با ما مطرح کنید تا باشد راهگشایی برای حل سوالات پیچیده و مبهم شما باشیم.

اینم آدرس انجمنمونه - یادت نره ها یه سر بزن

http://www.usitedesign.ir/forum/seoforum/

مشاوره - پشتیبانی خریداران مجموعه های آموزشی سئو - پاسخگویی به سوالات آزاد کاربران همش رایگان (پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت)

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

میشه یه سوال بپرسم ؟ در مورد سئو کردنه . یه جایی خوندم سایتهایی با پسوند .edu اگر بتونین توشون لینک بشین خیلی از نظر سئو حسن داره . اول اگه محبت کنین توضیح بدین که این سایتها مگه چه فرقی با بقیه از نظر گوگل دارن . دوما اگه واقعا حسن خاصی دارن اگه براتون مقدوره یه تعدادی از اینا رو معرفی کنین و بفرمایید چجور توشون لینک بدیم .

خیلی سپاسگزار می شم اگه راهنمایی بفرمایین

Share this post


Link to post
Share on other sites

درود

الان آنچنان مثل قبل نيست و گوگل تقريبا همه رو به يك ديد مي بينه، ولي خب اين گونه سايتها چون بيشتر مربوط به ارگانهاي دولتي و آموزشي هستند يكم نگاهش به اونا خاص تره.

كه لينك گرفتن از اينگونه سايتها كار بسيار دشواري است.

Share this post


Link to post
Share on other sites

اگر انجمن بر پایه وی بولتین بود و مانند سایر انجمن ها تالار های مختلف رو ایجاد می کردی هم مخاطب بیشتری جذب می شد و کمک بیشتری به کاربر ها می شد . ( فقط نظر شخصی من هست )

Share this post


Link to post
Share on other sites