mo-hammad

مدیر محدود در جوملا

12 پست در این موضوع

سلام - آیا میشه برای سایت مدیر محدود به دسترسی گرفت ؟

طوری که فقط بتونه مطلب ارسال کنه و رو نظرات مدیریت داشته باشه و هیچ کار دیگه ای نتونه بکنه - یعنی نتونه بره به بخش جی استور - یا نتونه وقتی داره مطلب ارسال میکنه برا ی مطلب جی استور رو فعال کنه

یعنی فقط و فقط بتونه مطلب ارسال کنه و نظرات رو تایید کنه و یا پاک کنه همین.

منظور من در فروم نیستاا - درون سایت هست مثلا www.salam.com یا یه همچین چیزی

آیا باید به کنترل پنل جوملا دسترسی داشته باشه واسه انجام این کار ها ؟ اونوقت باید کنترل پنل رو براش محدود کرد ؟

چجوریه کلا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قبلنا قالب قدیمم طوری بود که میتونستم تو محیط سایت هم مطلب بزارم - الان اونجوری نیست تو قالب جدیدم - نمیشه از همین ویژگی کمک گرفت ؟

یک منو از نوع ارسال مطلب بسازید . یک کاربر باید دسترسی publisher داشته باشه تا بتونه داخل سایت مطلب بذاره . دسترسی هارو از تنظیمات کلی میتونید کامل تغییر بدید

سیستم مهندس مردانه زاده هم که جای خود داره و خیلی تکمیل تره . حالا هر کدوم شما راحت ترید .

خوب مثلا برای کاربر تعریف کردم دسترسی رو - اون منو چیکارس حالا ؟ باید چیکارش کنم به کجا ربطش بدم چیکارش کنم کلا ؟

خب کاربری که داره صفحه سایت رو میبینه ، باید یک گزینه باشه که بزنه و مطلب جدید بنویسه ??? منوی جدید بسازید از نوع ارسال مطلب ، همین . ذخیره کنید .

آقا همه چی حله - فق چرا اجازه انتشار نداره ؟ ! یعنی مطلبشو من باید منتظر کنم از کنترل پنل ! اینجوری که نمیشه - من میخوام برم مسافرت میخوام مدیر بگیرم

اینم حل شد و حق انتشارشم فعال کردم فقط یه مشکل ! من میخوام فقط بتونه مطلب منتظر کنه و ویرایش کنه ، ولی اون میتونه به ویرایش ماژول ها هم دسترسی داشته باشه ، چحوری این دسترسی رو ازش بگیرم ؟

سلام

مراحلی که میگم رو مرحله به مرحله انجام بدید

1- برید به منوی Users سپس User Group و گزینه Add new group بزنید

در صفحه باز شده Group Title رو اسم دلخواه بزارید مثلا Autor سپس Group Parent رو Manager انتخاب کنید !

2- برید به منوی users سپس Access Level و گزینه Add New Access Level رو بزنید

Level Title رو Autor وارد کنید و در لیست پایین هم گزینه manager , هم گزینه Autor رو تیک بدید

3- برید به منوی users سپس user manager و گزینه add new user رو بزنید

یوزر جدیدی ایجاد کنید و سطح دسترسی ش رو بزارید Autor

الان از بخش مدیریت با همون کاربر وارد بشید کاربر قابلیت مشاهده و ویرایش مطالب رو فقط داره

برای دسترسی دادن هم هر جای جوملا (کامپوننت ها ، ماژول ها و ...) برید گزینه انتخاب ها و سطح دسترسی داره میتونید اونجا دسترسی ش رو اعمال کنید

موفق و پیروز باشید

همه ی کارها رو کردم ولی بازم میتونه به ماژول دسترسی داشته باشه و برای ویرایش ماژول به کنترل پنل جوملا وارد بشه

حل شد همه ی مراحل شما رو باید رفت ولی در آخر در قمست تنظیمات کلی سطح دسترسی همون نویسنده رو در قسمت ویرایش باید رد شده گذاشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری