omid2012

درخواست کامپوننت ثبت سفارش آنلاین - فوری

15 پست در این موضوع

با سلام

دنبال یه کامپوننت ثبت سفارشات آنلاین میگردم ، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه خواهشاً...

فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از مهندسای محترم کسی نیست راهنمایمون کنه؟ خواهش میکنم...............

از مهندسای محترم کسی نیست راهنمایمون کنه؟ خواهش میکنم...............

لطفا کمی صبر بفرمایید. تا به جواب مناسب برسی .ظرف 10 دقیقه 2 تا پست زدی.

واضح تر بگو ببینم چیکار می خوای بکنی . همه سفارشات در نت بصورت انلاین انجام میشه . شما منظورتون از انلاین پرداخت اینترنتی هست .یا نه .

سوال خودتون را باز کنید .

موفق پایدار

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

دوست عزیز اگه منظورتون فرم دریافت سفارش یا همان ثبت کردن سفارشات هستش مانند لینک سایت شما به دلیل تبلیغات حذف شد میتونی از فرم سازهایی مثل smartformer یا rsform و breezingh استفاده کنید.:a2d3:

البته سوال رو واضح تر یا مفصلتر میگفتی بیشتر میتونستم راهنمایی کنم.:33:

موفق باشید

با سلام

دنبال یه کامپوننت ثبت سفارشات آنلاین میگردم ، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه خواهشاً...

ویرایش شده در توسط Mohammad Deljou
تبلیغات

بهترین راه برای شما نصب جوم شاپ هست که در همین سایت موجود است و من استفاده کردم و کامله. ثبت سفارش کامل به همراه هزینه ارسال و مالیات و ... موفق باشید

برای ثبت سفارش آنلاین باید چند تا چیز رو در نظر بگیرید.

اول اینکه سفارش محصول میخواین بگیرین یا خدمات (مثل لینک دانلود)

دوم اینکه، سفارش خودش چه ویژگی هایی داره؟ مثلا همین که ثبت بشه و یه ایمیل برای کاربر و مدیر سایت بره کفایت میکنه یا در جوملا هم میخواین سفارشات رو در مدیریت ببینید و manage کنید؟

اصلا سایت فروشگاهی با سیستم سفارش میخواین یا فقط یه فرم سفارش ساده میخواین که مشخصات کاربر و محصول رو بگیره؟

همون طور که دوستان گفتن بسته به ویژگی های سیستمی که میخواین میتونین از سیستم های فروشگاهی یا سیستم های فرم ساز یا ترکیبی از هر دو استفاده کنید.

این جوم شاپ ماژول بانکی یا زرین پال بهش وصل هستند یا باید جدا خریداری شه ؟

سوال منم همینه بایستی جدا بخریم چونکه گفتید توش گذاشتید ولی نداره؟:hooom:

جوم شاپینگ زرین پال داره ولی ماژول های شتاب رو باید جدا بخرید که قیمتی هم نداره انصافا

به پی سی جوملا سر بزنید

بستگی داره وضعیت مالی شما چطور باشه که هزینه رو، قیمت ببینی یا نبینی :nasihat: ! در هر صورت، با تشکر و یک سوال، از سایت رسمی فارسی خود جومشاپ دانلود کنیم، روش زرین پال هست یا شما جدا اضافه کردید ؟

منتظر عرضه زرین پال رایگان برای جوم شاپ هستم، با تشکر

با سلام

من هم یک سایت فروشگاهی دارم که می خواهم ابتدا کاربر در آن ثبت نام کند بعد وارد صفحه شخصی خودش شده و در آنجا اقدام به خرید کند. همچنین می خواهم کاربر در صورت خرید مجدد ، لیست خرید های قبلی اش را ببیند

البته من فقط در مورد قسمت آخر یعنی لیست خرید ها مشکل دارم

مرا راهنمایی فرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری