welcome-2-hell

افزونه فروشگاه ساز با امکان اعطای نمایندگی فروش و بازاریابی بنری

9 پست در این موضوع

با سلام دوستان عزیز

بنده یک کامپوننت نیاز دارم که علاوه بر امکانات مرسوم فروشگاهی امکان بازاریابی بنری با امکانات خوب و از همه مهمتر و واجبترمیخوام این امکان رو داشته باشه که به کسانی که مایل به دریافت نمایندگی هستند امکان ارائه سایت مجزای خودشون رو داشته باشه و نماینده ها محصولات ما رو بفروشند، با فروش هر محصول مبلغ اون محصول مستقیم به حساب ما واریز و در پنل نماینده مورد نظر پورسانت فروش آن محصول منظور گردد.

هر چه قدر ظاهر سایت نماینده مستقل تر، بهتر.

یعنی فروشنده سایت( حتی الامکان) با دامین خودش داشته باشد ولی نماینده فروش محصولات ما باشد و محصولاتش از سیستم فروشگاه ما Import شده و با فروش هر محصول تعداد آن محصول از انبار فروشگاه ما هم کم شود.

امیدوارم تونسته باشم منظورم را تمام و کمال رسانده باشم.

با تحقیقات کمی که کردم به HikaMarket Multi-vendor رسیدم.آیا این کامپوننت تمام نیازهای من را پوشش میدهد ؟

اگر روش یا کامپوننت بهتری میشناسید ممنون میشوم به من بگید.

با تشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

در هیکا مارکت شما میتونید این دسترسی رو برای کاربر یا نماینده تون قائل بشید که بیاد مجموعه ای از محصولات خودش رو ایجاد کنه و همچنین محصولات خودش رو هم با هر قیمتی که دلش میخواددر مجموعه محصولاتش ثبت کنه.

همچنین بخش دسترسی های کامپوننت برای بخش بخش فرآیند ها و عملیاتهایی که نماینده میتونه انجام بده یک سطوح دسترسی ای اعمال شده که بواسطه ی اون شما بعنوان مدیر سایت میتونید به فراخور حال گروه نمایندگان و یا افراد نماینده تون قابلیتهایی رو بهشون اضافی و یا ازشون کم کنید.

پیشنهاد میکنم اگر میخواهید روند کلی کار رو ببنید با اطلاعات زیر به سایت دمو برید و روند کار رو خودتون بررسی کنید.چرا که توضیح داده و شنیدن هرچقدرهم که خوب باشه به اندازه کارکردن با سیستم جزئیاتش براتون ملموس نیستش...

دموی آنلاین بخش مدیریت:

Demo HikaShop - Administration

user/pass

demo/demo

دموی آنلاین بخش کاربری:

http://demo.hikashop.com/index.php/en/hikamarket/vendor-control-panel

user/pass

demo/demo

در صورت نیاز به نسخه اورجینال و آپدیت های روز کامپوننت های HikaShop و HikaMarket Multi Vendor از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

موفق باشید و سربلند

ممنونم از جوابتون اما hika market میتونه فروشنده اضاف کنه به سیستم نه نماینده.

کسی دیگه هم هست که بتونه راهنماییم کنه ؟

منم فکر میکنم هیکا شاپ یا ویرچومارت مناسبترن

البته من نمیدونم که چطوری میشه نمایندگی داد ولی طرف با دامنه خودش محصولات شما رو ایمپورت کنه و بفروشه؟

مثلا من یه سایت دارم که با وب سرویس ،موجودی انبارش از یه انبار دیگه آپ دیت میشه و کم شدن کالا تو هر دو تا دیتابیس ثبت میشه. با جوم شاپینگ هم انجام شده ولی این نمایندگی به اون صورتی که شما میگید نیست.

سلام

میتونید از سی ام اس اپن کارت استفاده کنید.

برای نمایندگی هم میتونید به ساب دامنه و یا دامنه ای که روی هاست شما ادد شده نمایندگی بدید. (چند فروشگاه مستقل روی دامنه های مختلف اما با یک دیتا بیس و مدیریت واحد)

امکان تبلیغات کلیکی رو هم داراست.

ممنونم دوستان، واقعا لطف کردید که وقت میذارید و جواب میدید، انشاالله بتونم جبران کنم.

آقای زارع، این امکانی که شما میفرمایید مدیریت چند فروشگاه با یک پنله فروشگاهی است که در پرستا شاپ هم این امکان وجود داره، ولی من میخواهم بعد از هر فروش پورسانت به حساب نماینده منظور بشه، میخواهم بتونم با این سیستم نماینده فروش جذب کنم.

اگر نتونه به حساب نماینده پورسانت ثبت کنه، کار خیلی مشکل میشه

از نظر من اگه قراره یک سیستم موفق بشه و قرار هست سرمایه گذاری کنید. اگر ایده خوبی دارید از cms استفاده نشه بهتره

از نظر من اگه قراره یک سیستم موفق بشه و قرار هست سرمایه گذاری کنید. اگر ایده خوبی دارید از cms استفاده نشه بهتره

دوست گرامی من هم با نظر آقای فتحی موافقم ، بنظر من هم اگر قراره سرمایه گذاری کنید بهتره شما نیاز سنجی کنید بعد یک rfp تهیه کنید و یک برآورد هزینه و استارت کار رو بزنید ، چون فکر میکنم کامپوننتهای موجود جوابگوی شما نباشن (یا حداقل بعدها با بوجود اومدن نیازهای جدیدتون جوابگوی شما نباشن)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری