mo-hammad

گوگل پلاس

9 پست در این موضوع

سلام بچه ها چه جوری از این g+1 که تو سایتها هست برای امتیاز دهی تو سایت خودم استفاده کنم ؟ همون که به صفحه ها امتیاز میدیم

اگر ماژول هست بعد از نصبش باید چیکار کنم ؟ باید تو جی میل داشته باشم ؟ چجورییه ؟؟ باید جایی هم ثبت نام کنم تا این امتیازهایی که داده میشه رو گوگل بفهمه واسه سایت من هست

اصلا کسی میتونه بگه صفر تاصدش رو الان من میخوام بزارم اینو چیکار کنم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

شما ابتدا باید یک اکانت گوگل پلاس داشته باشید . برای نحوه ایجاد لینک زیر را بررسی کنید :

نحوه برقراری ارتباط در +Google - Google+‎ راهنما

و سپس جها سایت جوملایی خودتون می تونید از افزونه هایی که برای این کار تهیه شده استفاده کنید

مثال : پلاگین دکمه Google +1

ممنون بعد که عضو شدم - باید اونجا آدرس سایتم رو بدم ؟- بعد به اون ماژول باید اطلاعات دسترسیم به گوگل پلاس رو بدم ؟

درود بر اساتید عزیز. پلاگین را نصب کردم اما فعال نمیشه. اصولا نباید گزینه ای برای قرار دادن کد و نشانی گوگل پلاسم داشته باشه؟ چیزی وجود نداره

ممنون

سلام دوست عزیزم

این چیزی که شما میخواید هم اط طریق پلاگین امکان پذیره و هم از طریق کد. من خودم برای داشتن دکمه لایک گوگل پلاسم اومدم یه کد نوشتم و ازش دارم تو سایتم استفاده میکنم.

خوبی این کد اینه که مثل سایت پی سی دانلود که بهترین سایت ایرانیه ، دو تا دکمه بهتون میده. یکی برای لایک صفحه اصلی و یکی برای لایک اون صفحه ای که توش هستید. اگر به سایت پی سی دانلود برید و وارد یکی از صفحاتش بجز صفحه اصلی بشید میبینید که چطوریه. البته تو سایت خودم هم هست. طرح دکمه من تقریبا مشابه پی سی دانلوده. اگر بخوای میتونی وارد سایتم بشی و دکمه هارو ببینی و اگر خوشت اومد ازش استفاده کنی.

http://www.thesisforum.com/

ادرس بالا ادرس سایت خودمه.

کد دکمه گوگل پلاس رو هم اخر این مطلب برات میذارم که بتونی ازش استفاده کنی.

روش قرار دادن کد هم به این شکله:

وارد سی پنل شو

وارد public html شو . همون روت سایتت

بعد وارد template شو

بعد از ورود به تمپلیت وارد قالب سایتت شو.

بعد از اینکه وارد فایل مربوط به قالبت شدی یک فایل به نام index.php هست.

اونو باز کن و کد زیر رو در انتهای قالبت و قبل از بسته شدن تگ body قرار بده.

فایلو ذخیره کن و برو حالشو ببر.

این کد متاسفانه تو هیچ یک از سایت های ایرانی وجود نداره. من خودم خیلی از سایت های خواهش کردم که کدو بهم بدن اما بی معرفت ها نمیدادن و همش میگفتن برو از توسایتمون بردار.

حالا اگه از این کد استفاده کردی و راضی بودی ، مرام به خرج بده و بیا تو سایتم و رو دکمه گوگل پلاسم کلیک کن تا ما هم محبوب شیم.

<script type="text/javascript">// <=!=[=C=D=A=T=A=[ window.___gcfg = {lang: 'fa'}; (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })(); // ]=]=></script>

<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js"></script>
<style type="text/css">
.ggoogle{
border:1px solid #00aeff;
color:#000099;
font-size:12px;
line-height:15px;
padding:4px;
-webkit-border-radius:8px;
-moz-border-radius:8px;
border-radius:8px;
text-align:center
}
</style>

<div class="ggoogle" style="position:fixed;left:2px;bottom:40px;z-index:1000;background-color:#fdb890;">
<b>لطفا امتیاز دهید:</b>
<br>
<p>به این صفحه</p>
<g:Plusone size="medium"></g:Plusone>
<p>به این سایت</p>
<g:Plusone href="http://www.thesisforum.com/"></g:Plusone>

اینم کد مربوطه.

امیدوارم موفق باشید

ضمنا اگر برای این مورد مشکلی وجود داشت و نیاز به راهنمایی داشتید میتونی با این شماره تماس بگیری تا کمکت کنم.

###### حذف شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری