niloofar_taieban

پلاگین بزرگنمایی عکس در مطلب

36 پست در این موضوع

ببخشید الان یه سوال شما یه افزونه میخواید که تصاویر مربوط به مطالبتون رو بتونه وقتی روش کلیک میکنید بزرگ کنه ؟ اگه همینو میخواید فقط میتونید ادیتور متنتون رو بکنید jce و پلاگین jce mediabox رو نصب کنید و خیلی راحت این کار رو بکنید

. شایدم من بد متوجه منظورتون شده باشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
جفتش رایگانه . روی 2.5 هم نصب میشه :65d6a5d6s:

درست شد . مرسییییییییییییییییییییییی :thanks::thanks:smile22giftgiftgiftgift

ببخشید الان یه سوال شما یه افزونه میخواید که تصاویر مربوط به مطالبتون رو بتونه وقتی روش کلیک میکنید بزرگ کنه ؟ اگه همینو میخواید فقط میتونید ادیتور متنتون رو بکنید jce و پلاگین jce mediabox رو نصب کنید و خیلی راحت این کار رو بکنید

. شایدم من بد متوجه منظورتون شده باشم

بله آقای صدیقی همین رو می خواستم که شما گفتید

بدون کد و افزونه جانبی با خود jce editor قابل پیاده سازیه . البته خدا رو شکر که مشکلتون حل شد :a2d3:

بدون کد و افزونه جانبی با خود jce editor قابل پیاده سازیه . البته خدا رو شکر که مشکلتون حل شد :a2d3:

منم چون کاربر می خواد اینکار رو انجام بده دنبال یه چیزی بودم که بدون کد باشه . از medibox هم استفاده کردم. نصب کردم ولی چیزی به ادیتور اضافه نشد. اگه کار دیگه ای هم باید انجام بدم ممنون میشم بگید

به ادیتور چیزی اضافه نمیشه . روی عکس کلیک راست کنید . لینک نصویر بزرگ تر رو بهش آدرس بدید . توی تب تنظیمات نوار کشویی داره media box*رو انتخاب میکنید

توی این تاپیک کامل توضیح دادم برای پاپ آپ شما از پاپ اپ استفاده نکنید ولی تصاویرش رو ببینید متوجه میشید چی به چیه

آموزش ایجاد پاپ آپ با JCE Editor با ذکر مثال تصویری

خب من روی عکس رایت کلیک کردم مسیر عکس رو بهش لینک دادم و از تب پاپ مدیا باکس رو انتخاب کردم.ولی میره تو یه تب جدید ویندوز عکس بزرگتر رو نشون میده. کار دیگه ای هم باید انجام بدم که جا انداختم جناب صدیقی؟

توی تب advanced جلوی گزینه Class List* روی JCE POPUP* قرار بدید بعد توی تب POPUPS جلوی گزینه POPUP TYPE*رو JCE MEDIABOX POPUPS*قرار بدید .

پلاگین media Box فعال باشه کار تمامه

توی تب advanced جلوی گزینه Class List* روی JCE POPUP* قرار بدید بعد توی تب POPUPS جلوی گزینه POPUP TYPE*رو JCE MEDIABOX POPUPS*قرار بدید .

پلاگین media Box فعال باشه کار تمامه

ه

بخدا همه این کارارو کردم.ولی نشد.قبلنا یادم اومد روی سه سایتی انجام دادم کار کرد ولی رو این نشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری