HamedSeven

یه سوال ساده از اساتید

16 پست در این موضوع

با سلام

افزونه ای داریم مثل کی 2 عمل بکنه یعنی جایگزین قسمت مطالب جوملا باشه و امکانات هم داشته باشه؟

فقط مثل کی 2 ماژول های مخصوص به خودش رو نداشته باشه جایگزین قسمت مطلب گذاری خود هسته جوملا بشه

ممنون دوستان:dadad4:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

افزونه ای داریم مثل کی 2 عمل بکنه یعنی جایگزین قسمت مطالب جوملا باشه و امکانات هم داشته باشه؟

فقط مثل کی 2 ماژول های مخصوص به خودش رو نداشته باشه جایگزین قسمت مطلب گذاری خود هسته جوملا بشه

ممنون دوستان:dadad4:

درود. هدف شما چیه؟ سیستم مدیریت مطالب جوملا امکانات قابل قبولی داره. کلی افزونه هم هست که باهاش سازگاره. K2 هم به همین ترتیب...

درود

شما از افزونه Zoo هم میتونید استفاده کتید که شبیه به k2*و با قابلیت های زیادی ارائه میشه . مثلا شرکت یوتم در قالب هاش zoo رو جایگزین k2*قرار داده .

موفق باشید

سلام

دوستان من با نحوه عکس گذاشتن تو مطالب جوملا مشکل دارم

وقتی مطالب زیاد میشن قسمت عکس ها شلم شوربا میشه آدم پدرش درمیاد یه عکسی رو بعد آپلود کردن پیدا کنه

میدونم میشه پوشه بندی کرد یا اسم عکس ها رو طوری انتخاب کرد که بشه پیدا کرد

ولی تو کی 2 دیدین محل آپلود عگس از کامپیوتر داره و عکس خودش تو متن جایگذین میشه

راه حلی داره این موضوع؟

خب شما توی مدیریت محتوای جوملا هم می تونید پوشه بندی کنید و در هر پوشه ای که تصویر آپلود کنید همونجا قرار می گیره !!! مشکلش کجاست ؟

خب شما توی مدیریت محتوای جوملا هم می تونید پوشه بندی کنید و در هر پوشه ای که تصویر آپلود کنید همونجا قرار می گیره !!! مشکلش کجاست ؟

یه افزونه ای چیزی نداریم مثل کی 2 بشه مستقیم از کامپیوتر به مطلب آپلود کرد؟؟

مطمئنا از کی 2 استفاده کردین که, مثل اون باشه

آقا یه جای کار داره میلنگه . یا من بد متوجه فرمایشتون شدم یا شما یه چیزی رو از قلم انداختید . عکس های زیر رو نگاه کنید :

attachment.php?attachmentid=8998&stc=1

attachment.php?attachmentid=8999&stc=1

الان از رو سیستم مستقیم توی مطالب آپلود میکنه دیگه . قبل از اینگه browse رو هم بزنید میتونید برید به یکی از پوشه ها و بعد browse*بزنید تا داخل همون پوشه آپلودش کنه . مستقیم هم میاره توی مطالب . :21:

باسلام

به غیر آپلود مستقیم عکس از فیلد محتوای ادیتور جوملا/ در جوملا 3.0 امکان بسیار خوب دیگری اضافه شده که شما میتونید از فیلد "تصاویر ولینکها" یک عکس رو بعنوان عکس تاپ و اولیه خودتون برای مطالبتون آپلود و قرار بدید. دقیقا چیزی که کی2 داره و یک فیلد مستقیم عکس داره

به عکس بالا دقت کنید میبنید سومین تب از ادیتور ثبت مطالب جوملاست.

موفق باشید و سربلند

از توجه شما اساتید ممنونم واقعا تشکر از شما

من مشکل رو نتونستم درست شرح بدم

تو جوملا به صورت پیش فرض اول باید از این قسمت عکس آپلود کنیم

j8hd_2015-08-22_175538.png

بعد بیاییم از این قسمت اون عکس آپلود شده رو پیدا کنیم و توی مطلب درج کنیم. درسته

8x5c_2015-08-22_175600.png

اینجا یه مشکلی هست

وقتی حجم عکس ها زیاد میشه مثلا تو یه سایت خبری, پیدا کردن و درج کردن عکس خیلی سخت میشه خیلی سخت

درسته میشه عکس ها رو پوشه بندی کرد ولی بازم حجم عکس ها زیاده

اما

تو کی2 فقط کافیه از این قسمت یه عکس آپلود کنیم. خودش میره و تو مطلب قرار میگیره

iens_2015-08-22_175700.png

نمیشه قسمت پیش فرض خود جوملا رو این شکلی کرد؟

الان کا2 چه مشکلی داره که استفاده نمیکنید ?

مدیریت مطالب جوملا هم خودش یک کامپوننته فقط قابل حذف یا نصب نیست .

منظورتون از اینکه پیشفرض خود جوملا بشه چیه ? منوی مدیریت محتوی رو زدید کا2 باز بشه ? یا ... ?!!

از منوی کامپوننت ها کا2 رو باز میکنیم دیگه ? :دی

الان کا2 چه مشکلی داره که استفاده نمیکنید ?

مدیریت مطالب جوملا هم خودش یک کامپوننته فقط قابل حذف یا نصب نیست .

منظورتون از اینکه پیشفرض خود جوملا بشه چیه ? منوی مدیریت محتوی رو زدید کا2 باز بشه ? یا ... ?!!

از منوی کامپوننت ها کا2 رو باز میکنیم دیگه ? :دی

درود

مشکل کی 2 اینه که افزونه هایی مثل آیدا نیوز یا گلوبال نیوز نداره و ساپورت نمیکنن کی 2 رو

اگه باشه حتی تجاریشم باشه هزینه میکنم

کی2 کلی افزونه به اون شکل داره.اتفاقا یکی از اون بهترین هاش رو دوست خوبمون آقای صابر هم نوشتن...که روتیر و زیرتیتر و.... هم داره .

به بهشون پیام بدید جزئیات و دموی افزونه شون رو براتون ارسال میکنند

نمایش مشخصات: saber - انجمن جوملا ایران

موفق باشید و سربلند

سلام و درود.

شما می تونی از کامبوننت easy blog استفاده کنی . من استفاده کردم خیلی عالیه .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری