چهارسوق1

کامپننت سئو

10 پست در این موضوع

سلام من کامپننت سئو راکه نصب میکنم زبان انگلیسی سایتم از کار میفته به نظر شما مشکل از کجاست

سایت تست بسته نصبی مورد نظر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

به نظرم اصلا از کامپوننت های سئو استفاده نکنید

هیچ تاثیری که نمیزاره هیچ، باعت بدتر شدنشم میشه

سئو پیش فرض جوملا رو جدی بگیرید

درود

به نظرم اصلا از کامپوننت های سئو استفاده نکنید

هیچ تاثیری که نمیزاره هیچ، باعت بدتر شدنشم میشه

سئو پیش فرض جوملا رو جدی بگیرید

و

در جوملا بهترين اين است كه از هيچ كامپوننت سئويي استفاده نكنيد.

دوستان عزیز چرا به کاربر راهنمایی بد می کنید ؟ متاسفانه همین راهنمایی بد هست که مشترک از جوملا به وردپرس می ره و انتقال رو انجام می ده . وقتی جوملا داره داپلیکیت لینک برای هر مطالب به اندازه ۱۲ لینک ایجاد می کنه چرا نباید مشترک از کامپوننت خوب و مناسب در این زمینه استفاده کنه ؟

وقتی ساختار لینک در جوملا 2.5 مشکل داره و کامل نیست چرا نباید به یک واسط این کار هارو کرد ؟

وقتی هیچ گونه تگ schema کامل نیست چرا نباید از افزونه استفاده کرد ؟

وقتی هیچ کدوم از سوشیال تگ ها توی سایت نیست چرا نباید از افزونه استفاده کرد ؟

و چرا وقتی بک ترکی کامل روی سایت سوار نیست چرا نباید از این مورد استفاده کرد ؟

وقتی می تونید برخی از لینک ها رو کامل بهینه کنید حتی به صورت دستی چرا نباید استفاده کنید؟

سلام من کامپننت سئو راکه نصب میکنم زبان انگلیسی سایتم از کار میفته به نظر شما مشکل از کجاست

دوست گرامی اول شما بفرمایید از چه افزونه ای دارید استفاده می کنید ؟

نال شده هست ( دانلود کردید ) یا اورجینال خردید ؟

پرچم ایران رو در قسمت زبان ها معرفی کردید ؟

معمولا این سری مشکلات که مشکل نمی شه گفت بلکه کانفیک نامناسب در افزونه sh404sef هست پیش می آید !! و بیشتر مشکلات زبان در این افزونه بر روی بسته های نصبی هستند از گروه های مختلف جوملایی . الان بخش انگلیسی شما رو چک کردم کامل می یاد ولی بخش فارسی خیر !! آیا محصولات رو اختصاص دادید به زبان فارسی ؟

اطلاعات بیشتر بدید تا دوستان بهتر بتونند بهتون کمک بکنند

دوست گرامی از چه زبانی استفاده می کنید ؟

سلام. آقا برای این مشکلات جوملا می تونید راهنمایی بفرمائید که چطوری باید این مشکلات رو حل کنیم.

چه کامپوننت یا کامپوننت ایی باید نصب کنیم

چطوری باید کانفیگ کنیم. لطفا در این تاپیک در باره این موارد راهنمایی بفرمائید

با تشکر

سلام

کامپوننت سئو باعث بهتر شدن سئو سایت شما نمیشه

بلکه مدیریت سئوتون رو بهتر میتوانید انجام دهید

برای مشکلتون هم شاید از کامپوننت اورجینال استفاده نکردی

به نظرم بهتره که در مسائل اینچنینی کار بصورت تجربه ای و اعمال نظرها با مدنظر قرار گرفتن؛ سابقه و تجربه ی واقعی هرکسی باشه نه یه مشت تکستی که از اینور و اونور کپی میشه و نه مقاله ای که یک یا چن نفر مینویسن اینور و اونور!!!

دوستانی که میگن با کامپوننت نتیجه گرفتند .سایتهایی که ازشون ایندکس ها و رنک های بالا و خوبی دارند رو نمونه بیارند.

با این گفته بسیار موافقم هستم. اصلش هم همینه.

ما هم سایتهایی که در شرایط برابر نتایج بهتری رو دریافت کردیم قرار میدیم.

بنده که برحسب تجربه ی خودم میگم از هیچ کامپوننت سئویی نبایستی انتظار معجزه کرذن و دریافت رنک بالای گوگل رو داشته باشید!!!

کامپوننت سئو باعث بهتر شدن سئو سایت شما نمیشه

بلکه مدیریت سئوتون رو بهتر میتوانید انجام دهید

با این گفته بسیار موافقم هستم. اصلش هم همینه.

دوستانی که واقعا این مسئله براشون مبهمه یه سرچی در سایتهای بهینه سازی و سئوی قوی و تاپ داخلی و خارجی بکنند .ببنید کسی میگه شما میتونید با یه نرم افزار یا اسکریپت یا سورس ؛یک شبه، یک هفته ای ؛ یکماهه ...

برای بهینه سازی روی محتوا کار کنید.

محتوا

محتوا

محتوا..

باید تنظیمات افزونه را صحیح انجام دهید و ترجیحا نسخه اخر افزونه را نصب بفرمایید ، کار با افزونه های سئو نیازمند تجربه است اگر اظلاعات کافی در این زمینه ندارید پیشنهاد میکنیم بروی سایت آنلاین نصب نفرمایید و ابتدا بروی لوکال تمامی قسمتهای افزونه را مسلط شوید و سپس بروی سایت آنلاین فعال بفرمایید

اگر از افزونه sh404sef استفاده میفرمایید در لینک زیر شروع ابتدایی کار با افزونه را مشاهده بفرمایید

sh404SEF getting started guide

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری