hrsh_92

موجودی و سفارش کالا بر اساس رنگبندی در ویرچومارت

5 پست در این موضوع

با سلام

می خواستم بدونم توی ویرچومارت میشه کاری کرد که کالا بر اساس رنگ های مختلف موجودی مختلف داشته باشه و یا مشتری بتونه رنگ خاصی از محصول را سفارش بده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

بله امکان پذیره .

شما وارد منوی کالا بشید . جایی که محصولات رو نشون میده . کنار صفحه در منوی محصولات گزینه "فیلدهای دلخواه" رو دارید . وارد این بخش بشید و فیلدهای دلخواه مثل رنگ - سایز و ... رو اضافه کنید . بعد وارد تنظیمات هر کدوم از محصولاتتون که میشید توی تنظیمات اضافی میتونید انتخابشون کنید

موفق باشید

درود

بله امکان پذیره .

شما وارد منوی کالا بشید . جایی که محصولات رو نشون میده . کنار صفحه در منوی محصولات گزینه "فیلدهای دلخواه" رو دارید . وارد این بخش بشید و فیلدهای دلخواه مثل رنگ - سایز و ... رو اضافه کنید . بعد وارد تنظیمات هر کدوم از محصولاتتون که میشید توی تنظیمات اضافی میتونید انتخابشون کنید

موفق باشید

با تشکر از پاسخ شما

با این کار فقط فیلد اضافه می شه ولی من می خوام که بر اساس رنگ های مختلف موجودی داشته باشم و امکان سفارش فقط همون رنگ بدون اینکه دوتا محصول مشابه با رنگ های مختلف توی محصولات درج کنم

توی تنظیمات فیلد سفارشی نوع رو پلاگین ها انخاب کنید و از لیست پلاگین ها گزینه Stockable variants رو انتخاب کنید

لیستی براتون باز میشه که میتونید مواردو مقدار رو وارد کنید و در تنظیمات محصول با انتخاب این گزینه یک سری مشخصات که موجودی انبار هم شاملش میشه قایل انتخابه . البته من خیلی وقت پیش کار کردم یه تست بزنید

موفق باشید

توی تنظیمات فیلد سفارشی نوع رو پلاگین ها انخاب کنید و از لیست پلاگین ها گزینه Stockable variants رو انتخاب کنید

لیستی براتون باز میشه که میتونید مواردو مقدار رو وارد کنید و در تنظیمات محصول با انتخاب این گزینه یک سری مشخصات که موجودی انبار هم شاملش میشه قایل انتخابه . البته من خیلی وقت پیش کار کردم یه تست بزنید

موفق باشید

با تشکر از راهنمایی شما من این پلاگین رو نصب کردم و اتفاقا همون چیزی هستش که می خوام ولی درست کار نمیکنه امکان بررسی دارین ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری