joker

درخواست معرفی خبرنامه

12 پست در این موضوع

سلام و احترام .دوستان عزیز میشه یک کامپونت خبرنامه به من معرفی کنید که قابلیت دریافت نام -ایمیل و شماره تلفن کاربر رو داشته باشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام .

همون طور که دوستمون هم گفتن فرم ساز rsform برای این کار عالیه .

سلام .

لطفا به سوال توجه کنید . ایشون افزونه خبرنامه میخوان نه صرفا افزونه ای برای جمع کردن نام و شماره

همانطور که مهندس صدیقی اشاره کردند میتونید از کامپوننت acy mailing استفاده کنید.

سلام .

در خصوص RS-Form خوشحال میشم توضیح بدید بعد از اینکه ایمیل کاربران رو در دیتابیس فرو ساز ذخیره کردید چجوری کاربران سایت و ورودی فرم ساز رو با هم ادغام میکنید و بعد براشون ایمیل ارسال میکنید بصورت گروهی

دوستان عزیز من فقط میخوام نام شماره تلفن و ایمیل کاربران رو جمع آوری کنم

متن سوالتون در خصوص معرفی افزونه خبرنامه بود

جمع آوری برای چه هدفی ؟ اگه میخواید صرفا توی بانک اطلاعاتیتون داشته باشیدشون میتونید از همون RS-Form*استفاده کنید . ولی اگه میخواید امکانات خبرنامه و ارسال ایمیل به کاربران و این آدرس ها رو بصورت گروهی داشته باشید باید از افزونه های خبر نامه استفاده کنید

اره فقط میخوام جمع آوری کنم .دوستان عزیز کی این کامپونت رو داره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری