alirezazare

رفع مشکل عدم کار کردن دکمه های ذخیره در مدیریت قالبهای جوم شیپر

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

شاید برای شما هم این مشکل پیش اومده باشه که از قالب های شرکت جوم شیپر با فرم ورک هلیکس 2 استفاده کرده باشید و بعد از آپدیت جوملای خود به نسخه های بالاتر از 3.4.1 دیگر دکمه های ذخیره در مدیریت قالب کار نکند.

برای رفع این مشکل که از تداخل کد های js پیش میاید کافیست به سراغ فایل layout.admin.js در مسیر زیر بروید .

root/plugins/system/helix/js/admin/layout.admin.js

ان فایل را باز کرده و عبارت return false; را که در خط 143 این فایل است پاک کنید .

حال کش مرورگر را پاک کنید و مجدد وارد تنظیمات قالب بشوید و میبینید که مشکل مرتفع شده است .

در پناه حق پیروز باشید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود بر شما جناب زارع عزیز !

من یه پروژه رو بخاطر این مشکل رها کردم و با یه فریم ورک دیگه (گانتری) شروع بکار کردم. همین مشکل به ظاهر کوچک منو چند روز اذیت کرد. فکر میکردم مشکل از قالب و منتشر کننده قالب هست.

پستهای شما واقعا کارگشاست.

سلام من دکمه ذخیره مطالبم از کار افتاده چیکار کنم این خطا رو میده

DateTime::__construct() [<a href='datetime.--construct'>datetime.--construct</a>]: Failed to parse time string (159-01-0-1173 09:08:13) at position 12 (3): Unexpected character

سلام من دکمه ذخیره مطالبم از کار افتاده چیکار کنم این خطا رو میده

DateTime::__construct() [<a href='datetime.--construct'>datetime.--construct</a>]: Failed to parse time string (159-01-0-1173 09:08:13) at position 12 (3): Unexpected character

در حالت انگلیسی قرار بده و دوباره چک کن ،ببین مرتفع میشه

من کامپوننت فوکا دانلود نصب کردم که ظاهرا فقط قسمت دسته بندی ها مشکل داره و نمیشه مجموعه یا دسته بندی ایجاد کرد چون دکمه های سیو کار نمیکنه(فقط انصرافش کار میکنه) که بعد بشه فایلی رو داخلش اپلود کرد

ببخشید اگه بی ربط بود.. از صبح اعصابم بهم ریخنه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

در در 8/24/2015 در 21:12، alirezazare گفته است :

سلام دوستان

شاید برای شما هم این مشکل پیش اومده باشه که از قالب های شرکت جوم شیپر با فرم ورک هلیکس 2 استفاده کرده باشید و بعد از آپدیت جوملای خود به نسخه های بالاتر از 3.4.1 دیگر دکمه های ذخیره در مدیریت قالب کار نکند.

برای رفع این مشکل که از تداخل کد های js پیش میاید کافیست به سراغ فایل layout.admin.js در مسیر زیر بروید .

root/plugins/system/helix/js/admin/layout.admin.js

ان فایل را باز کرده و عبارت return false; را که در خط 143 این فایل است پاک کنید .

حال کش مرورگر را پاک کنید و مجدد وارد تنظیمات قالب بشوید و میبینید که مشکل مرتفع شده است .

در پناه حق پیروز باشید .

با سلام مهندس در فایل من return true هستش که با پاک کردن اون و کش مرورگر هم اتفاقی رخ نمیده و مشکل همچنان ادامه داره

در در 8/24/2015 در 21:12، alirezazare گفته است :

سلام دوستان

helix helix

در پناه حق پیروز باشید .

سلام مهندس بنده از ورژن  Helix Ultimate Framework 1.1.2  استفاده میکنم این فایل رو ندارم چیکار کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری