mconstantine

(هدیه اختصاصی) دانلود پلاگین مخفی کننده متن

2 پست در این موضوع

با درود خدمت دوستان گرامی .

چند مدتی هست که تلاش کردم یک سری پلاگین های بسیار ساده و کاربردی که کاربران به دنبال آن هستند را بسازم به همین صورت اولین پلاگین که به زودی برای افراد به صورت نسخه رایگان منتشر می شود , ساخته شد.

این پلاگین در حقیقت یک شرت کد می باشد که هرچی بین آن قرار می دهید را برای یک گروه کاربری مورد نظر شما مخفی می کند و پیشنهاد می دهد که در سایت ثبت نام کنید یا ...... خودم به شخصه همیشه دنبالش بودم و چون زبان اصلی خودم ruby هست و زیاد از php خوشم نمی یومد به سمتش نرفتم ولی بلخره برای اینکه مشکل خیلی از دوستان رو درست کنم از این به بعد تلاش بر این قرار دادم یک سری پلاگین هارو به صورت رایگان منتشر کنم و بسازم به همین هدف بزرگ یا برای برخی از دوستان کوچیک می خوام شما نیز با نظرات خودتون ما را در این راه همراه کنید .

حمایت شما به چه صورت می باشد ؟

ما از شما چیزی در حقیقت نیاز نداریم که واقعا سخت باشد بلکه ما به این نیاز دارید

۱. اگر افزونه ای منتشر می شود تست بفرمایید و مشکلی داشت گزارش کنید

۲. نظرات خودتون رو نسبت به بهبود اون افزونه بیان کنید

۳. در این پست بگویید به چه امکاناتی نیاز دارید ؟ که برای جوملا وجود ندارد و خیلی ها به اون نیاز دارند

۴. پاک نکردن کپی رایت و حمایت معنوی از سازنده افزونه

افزونه ها به چه صورت منتشر می شود :

۱. افزونه های در نسخه های رایگان و کد باز و گاهی کد بسته منتشر می شود ولی در ۹۰ درصد کاملا کد باز می باشد

۲. پشتیبانی برای مشکلات این افزونه ها از اولین انتشار تا یک سال می باشد .

تبصره : اگر این افزونه ها به روز رسانی شوند از آخرین به روز رسانی تا یک سال پشتیبانی دارند

۳. افزونه در صورتی نسخه تجاری می شوند که واقعا جواب داده باشند و امکانات خیلی زیادی به اون ها اضافه شده باشد تا جایی که کاربر واقعا بفهمد ارزش آن چه مقدار هست و این مورد تا ۳ الی چهار ماه دیگر فکر نمی کنم انجام بپذیرد و همه چیز حتما حتی در چند نسخه هم شده رایگان می باشد.

هدف ما چیست ؟

حدودا ۱۱ سالی هست در این فعالیت هستیم و همینطور با مدیریت همین انجمن در انجمن های زیادی نیز بودیم و خیلی از مشکلات هیچ وقت به صورت کامل حل نشد و این مشکلات همیشه هزینه های بالایی داشت و رقابت خیلی کم اون هم به دلیل اینکه وقتی شما جوملا رو در اولین روز زندگیتون انتخاب می کنید خیلی از نیاز های شما را براورده می کند و به دنبال برنامه نویسی نمی رید و همیشه به نظر من بی سواد می مونیم مخصوصا در ایران و این امر باعث می شود که بازار کار بسیار بی رقیب و همینطور بدون افزونه باشد در صورتی که خیلی از امکانات در سیستم های مدیریت محتوای دیگر بخاطر جامعه بزرگتر در جهان در حال رشد هست و اگر شما یک جوملا کار حرفه ای باشید اینو می دونید که افزونه های پدرمادر دار همشون پولی هستند ولی ما نیومدیم افزونه های بزرگ رو فعلنه درست بکنیم بلکه من به شخصه فکر می کردم که خیلی از پروسه های کاری با افزونه های کوچیک انجام می شود مثل مخفی کننده متن یا لینک از دید مهمان که نمونه اون در انجمن ساز ویبولتین یا می بی بی یا همین انجمن نیز هست پس فعلنه برای بازخورد سعی داریم همه چیز رو رایگان قرار بدیم

نقشه راه

۱. ساخت مخفی کننده لینک

۲. ساخت مخفی کننده لینک و متن html

۳. اضافه کردن گروه کاربری به مخفی کنند متن و لینک

خبر خوب هم این هست بعد از دو سه نسخه از این افزونه مخفی کننده به سمت فروش فایل خیلی ساده در مطالب می رویم و این پروسه را بسیار ساده خواهیم کرد و بعد از اون نیز به سمت امکانات چند تیتره کردن و امکانات وب سایت های خبری می رویم

منتظر شما هستیم که چه چیزی نیاز دارید نیاز های شما تا در توان مان باشد تولید و رایگان منتشر می گردد

با تشکر از شما دوستان ( به زودی منتظر افزونه های بیشتر باشید )

======================================

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14405043511.png

کار افزونه مخفی کننده متن

مخفی کردن انواع html در متن

مخفی کردن یک محتوا از دید کاربر

مخفی کردن متن و تصویر از دید کاربر مهمان و تشویق به ثبت نام در سایت و نمایش بعد از وارد شدن به سایت

دارای گروه های کاربری و تنظیم روی گروه های کاربری

دارای دکمه مخصوص این افزونه در زیر ادیتور جوملا

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14405043512.png

دوستان گرامی بنده افزونه رو اینجا پیوست کردم بخاطر راحتی کار شما ولی تنها درخواستی که دارم لطفا به لینک این افزونه در جوملا جهانی برید و یک ریویو و رای ثبت کنید برای بالا اومدن این افزونه در لیست بیشتری دانلود ها که لطف می کنید با این کار باعث حمایت می شید تا افزونه های بیشتری را برای دانلود قرار بدهیم

لینک دانلود در سایت جوملا جهانی :

SCHidden - Joomla! Extension Directory

روش استفاده از افزونه :

شما باید اول افزونه را نصب کنید و بعد از نصب به مدیریت پلاگین ها بروید و خیلی ساده تنظیمات مورد نظر را انجام بدهید و فعال کنید و ذخیره

بعد از آن هرجای محتوا دوست داشتید می توانید به صورت زیر عمل نمایید

[sC id=2] هرچی این وسط بزارید مخفی می شه[/sC]

دوستان id همان شناسه ای هست که در گروه های کاربری جوملا کنارشون سمت چپ نوشته پس اگر می خواهید فقط برای یک گروه کاربری خاصی نمایش داده بشود فقط عددشو عوض کنید

توجه :

اگر روی گروه ۲ قرار بدهید همه افراد ثبت نام شده در تمام گروه های کاربری بجز گروه مهمان می بینند و به گروه مهمان پیغام ثبت نام می دهد

ولی اگر مخصوص گروهی مثلا 4 بکنید فقط آن گروه و مدیریت یعنی سوپر یوزر می بیند

با تشکر از شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری