masoumehhdr

امنیت فروشگاه اینترنتی

4 پست در این موضوع

سلام وقت بخیر

من یه خورده تازه کارم

جوملا کار میکنم

یک سفارش فروشگاه اینترنتی گرفتم که پرداخت آنلاین هم داشته باشه حقیقتش توش موندم . نمیدونم چکار کنم . یه دونه فروشگاه ساز تویتو نصب کردم . الان دارم روش کار می کنم .

نگرانی در حال حاضرم اینه که نکنه پس فردا تو پرداخت آنلاین ها اشکالی پیش بیاد هک بشن یا حسابشون حک بشه بعد یقه منو بگیرن . امنیت توی پرداخت های ۀنلاین چطور هست؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

از فروشگاه ساز تویتو شناختی ندارم

پرداخت آنلاین هم به عهده ی شرکت های رابط یا مستقیم هست . شما میرید ثبتنام میکنید و بعد از تایید ثبت نام یه یوزر پسورد بهتون میدن که میاید در تنظیمات فروشگاه سازتون اون یوزر و پسورد رو قرار میدید و سایت تون به درگاه اون شرکت یا بانک متصل میشه

در رابطه با فروشگاه هم بگید محصولی که میخواید بفروشید چی هست ؟ جوملا برای فروشگاه کامپوننت های خوبی داره

درود

از بابت پرداخت های آنلاین تقریبا خاطر جمع باشید،مشکلی پیش نمیاد مگه ماژور پرداخت بانکی سایت مشکل داشته باشه

درود

همانطور که دوستان عرض کردند امنیت پرداخت آنلاین توسط شرکت و یا بانک مورد نظر شما تامین می شود.

اما برای امنیت وب سایت بهتر است که از هاست و یا سرورهای قوی تر استفاده کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری