xboby

مشکل در نصب قالب آرتیستیر!!

11 پست در این موضوع

سلام،

جوملا 3.4 را نصب کردم و سایتی طراحی کردم ولی هنوز آنرا آنلاین نکرده ام(هنوز هاست و دامنه را خریداری نکرده ام)،

و صفحات سایت رابا آرتیستیر طراحی کردم .

ولی وقتی که قالب طراحی شده آرتیستیر را از طریق:( کنترل پنل > افزونه ها > مدیریت افزونه ها:نصب > آپلود و نصب افزونه جوملا > فایل بسته افزونه )

نصب می کنم، قالب نصبی آرتیستیر را در جائی نمی بینم و هر جا را که جستجو می کنم قالب وجود ندارد!!؟؟

لطفا در مورد مشکل مذ کور در بالا راهنمائی ام کنید.

متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

احتمالا از ورژنهای جدیدتر از 4.1 استفاده کردید. ورژنهای بعد از 4.1 در ظاهر نصب و کرک میشن اما قابلیت save پروژه رو ندارند.

آخرین ورژنی که دارای قابلیت save هست همین ورژن 4.1 که از این لینک میتونی بطور مستقیم دانلود کنی.

آدرس سایت منبع : سافت 98

با سلام و تشکر؛

سعی کردم که آرتیستر ر4.1 را نصب کنم ولی کرک نمی شود!!؟

و از طرفی وقتی که قالب طراحی شده با آرتیستیر4.3 را می خواهم

باآرتیستر4.1 کرک نشده باز کنم تا (export)در جوملا نصب کنم

پیغام می دهد که نمی تواند آنراباز کند چون وژن آن بالاتر از 4.1 است:

آیا باید دوباره و از نو قالب طراحی شده را با ورژن4.1 طراحی کنم؟

متشکرم

درود

احتمالا از ورژنهای جدیدتر از 4.1 استفاده کردید. ورژنهای بعد از 4.1 در ظاهر نصب و کرک میشن اما قابلیت save پروژه رو ندارند.

آخرین ورژنی که دارای قابلیت save هست همین ورژن 4.1 که از این لینک میتونی بطور مستقیم دانلود کنی.

آدرس سایت منبع : سافت 98

با سلام و تشکر؛

سعی کردم که آرتیستر ر4.1 را نصب کنم ولی کرک نمی شود!!؟

و از طرفی وقتی که قالب طراحی شده با آرتیستیر4.3 را می خواهم

باآرتیستر4.1 کرک نشده باز کنم تا (export)در جوملا نصب کنم

پیغام می دهد که نمی تواند آنراباز کند چون وژن آن بالاتر از 4.1 است:

آیا باید دوباره و از نو قالب طراحی شده را با ورژن4.1 طراحی کنم؟

متشکرم

دوست عزیز پیشنهاد میکنم به جای کار کردن با این نرم افزارها یا از بسته های اماده استفاده کنید وان را ادیت کنید و یا اگر تمایل دارید حرفه ای کار کنید طراحی قالب با فرم ورک ها را دنبال کنید .

درود

ابتدا نرم افزار رو uninstall کنید. بعد سیستم رو restart کنید و دوباره نصب کنید و این بار با دقت به فایل راهنمای نصب مراحل رو بطور صحیح انجام بدید.

( اینترنت شما باید قطع باشه و در هنگام کرک کردن نرم افزار نباید اجرا شده باشه )

اما اگر درست نشد ;

این نرم افزار رو از اینجا دانلود کرده و اجرا کنید.(نیاز به نصب نداره و پورتابل هست).

در پنجره باز شده روی find in registry کلیک کنید.

در کادر سرچ دقیقا نام نرم افزار رو وارد کنید.(artisteer)

بعد از پایان جستجو از بخش select گزینه select all رو انتخاب و در بخش action روی گزینه delete کلیک کنید تا کدهای رجیستری نرم افزار آرتیستیر پاک بشه.

دوباره سیستم رو ری استارت کنید و دقیقا طبق راهنمای نصب ، نرم افزار رو نصب کنید. حتما کرک میشه.

در مورد اینکه پروژه خودتون که در ورژن 4.3 ساختید رو نمیتونید با ورژن 4.1 باز کنید احتمالا به ورژنهای جدید امکاناتی اضافه شده که در ورژن های قبلی موجود نیست. بنابراین این طبیعی هست که نشه این کار رو کرد و باید از نو قالب رو طراحی کنید.

نکته : کار با نرم افزارهای پاک کننده رجیستری بسیار حساسه. نام نرم افزار رو کامل درج کنید و از قرار دادن مخفف ها خودداری کنید. مثلا اگر برای پاک کردن internet download manager ، فقط idm رو درج کنید بسیاری از کدهای مربوط به ویندوز پاک میشن و سیستم دیگه بالا نمیاد.

دوست عزیز پیشنهاد میکنم به جای کار کردن با این نرم افزارها یا از بسته های اماده استفاده کنید وان را ادیت کنید و یا اگر تمایل دارید حرفه ای کار کنید طراحی قالب با فرم ورک ها را دنبال کنید .

سلام،

با تشکر از راهنمائی اتان؛ مثلا از چه فرم ورک هائی باید استفاده کنم که راهنمای کار هم داشته باشد؟

متشکرم

سلام

دوستان کسی هست آرتیستر رو اشتراکی خرید کنیم؟

سلام،

مگر می توان از یک نرم افزار اوریجینال چند user استفاده کنند؟

متشکرم

درمورد استفاده اشتراکی از نرم افزار اورژینال :

میتونید برای چند یوزر خرید کنید اینطوری بعد از خرید از سایت سازنده، چند « کلید » به شما تعلق میگیره که به اون اصطلاحا مولتی یوزر گفته میشه.در سایت آرتیستیر ببینید همچین پلنی داره یا نه.

درمورد آموزش فریم ورکهای جوملا : بنظرم با وارپ شروع کنید. آموزش ویدیویی توسط مهندس زارع تهیه شده. در این پست.

البته هر فریم ورکی یه سری آموزش ابتدایی برای کاربرانش داره که در سایت سازنده میتونید پیگیری کنید.

پیشنهاد میدم اگر میخواهید نرم افزار طراحی قالب بخرید، از themler استفاده کنید که بسیار قدرتمند تر از آرتیستیر یا تمپلیت توستر هست. تملر و آرتیستیر هر دو متعلق به یک شرکت هستند اما تملر جدیدتر و پیشرفته تره.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری