maralweb

دلیل عدم برگشت تغییرات انجام شده بعد انتقال به هاست جدید

9 پست در این موضوع

با سلام

بنده ی تغییراتی در قالب ئر کدهای css انجام داده بودم تو هاست خودمم خوب تغییرات انجام شده اعمال می شد نشون می داد حالا این سایت ب هاست مشتری انتقال دادم بعضی از اون تغییرات ک اعمال کرده بودم ب حالت اولیه برگش چرا ؟

آیا تو هاست جدید باید تنظیماتی خاصی صورت بگیره ؟؟؟؟ چیز خاصی باید فعال بشه ؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

حتما کد هارو در مسیر موقت ، و نه در فایل اصلی ، تغییر دادید که با لود مجدد از فایل اصلی ، تغییرات از بین رفته.

این احتمال نیز وجود دارد که قالب سایت شما از تکنولوژی less استفاده میکند . در این نوع فرم ورک ها لازم است شما یک فایل استایل اختصاصی ایجاد و کدها در آن وارد .

در تکمیل صحبت دوست خوبم آقای زارع باید عرض کنم که احتمالاً بعد از انتقال سایت به هاست جدید ، یک بار کنترل پنل تنظیمات قالب را باز و بسته کرده اید که با توجه به تکنولوژی less که در قالب وجود دارد تغییرات پاک شده و به حالت اولیه برگشتند شما می توانید یکبار گزینه مربوط به تکنولوژی less را درون قالب غیر فعال کنید و فایل هایی که تغییرات دادید را مجدداً درهاست بارگذاری کنید . با این عمل دیگر با باز و بستن تنظیمات قالب تغییرات شما از بین نمی روند .:ooof::ooof::ooof::ooof::ooof:

سلام و درود .

بعضی از قالب ها کدهای css رو دوباره می سازه . نمی دونم چه تکنولوژی هست اما می دونم مثلا فریم ورک هلیکس شرکت joomshaper اینجوریه . برا شما هم شاید همین شکلی هست . شما باید فایل اصلی استایل های قالب رو بیدا

کنی تو اون تغییرات بدی. یا خودت یه فایل جدید بسازی تو قالبت وارد کنی.

سلام و درود .

بعضی از قالب ها کدهای css رو دوباره می سازه . نمی دونم چه تکنولوژی هست اما می دونم مثلا فریم ورک هلیکس شرکت joomshaper اینجوریه . برا شما هم شاید همین شکلی هست . شما باید فایل اصلی استایل های قالب رو بیدا

کنی تو اون تغییرات بدی. یا خودت یه فایل جدید بسازی تو قالبت وارد کنی.

دوست عزیز در پست قبل راه حل رفع این مشکل رو گفتم می تونید گزینه مربوط به less رو در تنظیمات قالب غیرفعال کنید دیگه ویرایشات شما از بین نمی ره . همچنین برای فریم ورک های هلیکس .:thanks::thanks:

دوست عزیز در پست قبل راه حل رفع این مشکل رو گفتم می تونید گزینه مربوط به less رو در تنظیمات قالب غیرفعال کنید دیگه ویرایشات شما از بین نمی ره . همچنین برای فریم ورک های هلیکس .:thanks::thanks:

با تشکر- در تکمیل راهنمایی شما باید عرض کنم درست است که خاموش کردن less مشکل را برطرف میکند اما این روش پاک کردن صورت مسئله هستش. باید بسته به نوع فرم ورک تغییرات را در less و یا یک فایل css اختصاصی انجام داد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری