ابوالفضل طالبی

افتتاح گروه تلگرام انجمن جوملای ایران

16 پست در این موضوع

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14406756181.jpg

گروه تلگرام انجمن جوملای ایران افتتاح شد.هم اینک میتوانید با پیوستن در این گروه وارد جمع دوستانه ی گروه تلگرام انجمن جوملای ایران شوید و اوقات فراغت خود را با مباحث تفریحی ، نکته ها و سخنان ارزشمند و بحث و تبادل نظرات سازنده پر کنید.

دسترسی ها به گروه تلگرام انجمن جوملای ایران:

@joomlaforum

telegram.me/joomlaforum

09214074256

لینک مستقیم برای دعوت به گروه:

Telegram: Join Group Chat

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سپاس از شما برای این گروه بسیار سودمند

اما متاسفانه ظرفیت این گروه پر شده و نمیشه عضو شد. راه حلی مد نظر دارید؟

سلام

اگر دوستان مایل باشن یک گروه دیگه برای بقیه دوستان ساخته بشه که دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن.

گروه دم ساخته شده تمایل داشتید به همون شماره تو تاپیک درخواست بدید لینک عضویت ارسال میشه

مهندس جان به نظرم یا گروه 2 رو بزنید تا همه بتونن استفاده کنن

من میخوام عضو بشم منم دعوت کنین

ُسلام و عرض ادب

با شماره ای که در پست اول هست در ارتباط باشید

09214074256

قالب tx_zenith_ii رو روی لوکال نصب کردم بعد به هاست منتقل کردم اما وقتی administrator رو میزنم پیغام «قالب "isis" را نمی تواند پیدا کند.» میاد چکارش کنم

قالب tx_zenith_ii رو روی لوکال نصب کردم بعد به هاست منتقل کردم اما وقتی administrator رو میزنم پیغام «قالب "isis" را نمی تواند پیدا کند.» میاد چکارش کنم

دوشت گرامی ضمن خوش آمد به جوملا فروم

این تاپیک ارتباطی به سوال شما نداره برای مشکل خودتون یه تاپیک جدید ایجاد و اونجا مطرح کنید