poter

قیمت طراحی سایت

7 پست در این موضوع

دوستان عزیز انجمن سلام و درود .

من این سایت رو طراحی کردم (البته دموش رو) قالب و سیستم مدیریتش هم اختصاصی خواسته . می خواستم ببینم برای همچین سایتی + بشتیبانی برای همیشه و وارد کردن مطالب هم با تیم طراحی که ما باشیم باشه ٫

چقدر باید هزینه بگیرم ؟

buglanteck company

چون دمو هست همه ی قسمت ها اولین لینک فعال است . راستی ساید رو هم دوزبانه میخواد و امکاناتی مثل یه ناحیه ی کاربری کامل و جدا از قسمت اصلی سایت و فروشگاه هم باید بهش اضافه بشه.

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یکی از المان های مهم برای قیمت دادن سطح مشتری هستیش. شما باید ببینید مشتری چقدر هستش.

یه سایتیی به مشتری میشه طراحی کرد 2 ملیون اما با یه مشتری 200 تومن نمیشه گرفت.

اولین چیز باز نظر من اینه سطح مشتری.

در ادامه صحبت آقای psobhanlo به نظر بنده اول شما میبایست ببنید مشتری چی میخواد و بعد قیمت برآورد زمان و اعلام قیمت و در نهایت که مشتری توافق حاصل شد, کار رو پیاده کنید!!

آخه شما اول کار رو زدید حالا تازه میخواهید قیمت بدید بهش!؟؟؟:dadad4:

بنده پیشنهاد خودم رو بصورت آیتمی میدم :

فرضیه این هستش که مشتریتون یک شرکتیه با مثلا با 100میلیون تومن سرمایه و دارایی و وسعت کار.

آپدیت ماهانه و محتوا گذاری (20 مطلب در ماه ) از 60.000 الی 100.000 تومان

طراحی همین طرح 1.7میلیون تومان

هر زبان اضافی 50-70 درصد کل قیمت طراحی سایت رو میتونید قیمت بدید.

پشتیبانی فنی (خطایابی و مشکلات سرور و رفع مشکلات احتمالی سایت و... ) ماهانه از 50.000 الی 150.000 تومان.

کلا آپشن بندی بسیار زیاد هستش در موقع اعلام قیمت...

موفق باشید و سربلند

درود

کمترین قیمت موجود در بازار طراحی سایت از 1.200 میلیون شروع میشه /

اما تشکر میکنم از دوست خوبم Hojjat MardaneZadeh که راهنمایی کاملی درباره این موضوع داشته.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری