aynalserat

دی کد کردن این کدها چگونه است ؟

7 پست در این موضوع

دوستان کسی راهی داره که بتونم این کدها رو باز کنم ؟؟

HR+cPtzmj0renmmY1CiXBZ522lShIKqgT5MLv839w+vDTl2ZP5X1EmQHGZcvO1EM9QiOhdVpHvyf
L9oTFKyglzkjZCGqoAq+xFxsQTjnaBpgWcMfe6woB3u1JyOJe5KaxktiFv1Zkl+mUmnuCea3Qtok
QL+fvrCU2QTK3C9H+ZXWZTtrTSWhzLnYAL8UNexN+6tulqB2IpfCO69eJae49aKDFl33q2s0PwT8
XqRE5vEEMoaevOfYk4eTmcCO4Tcr12Wzt7f368AeY3uSvzmA6MlC2gwr6kTmdSeShDqatogDN8S/
GQ9DTsdVEx0W+n4LD6Z0NUixWtyQrU0Vi5hvV470R8WCADszyu4uIQYlc/0ef+AVOZQUp9fbjFyd
sg81BYQj5apxRUVMddUomMnKZ5nvMJ3mjAZc/eqfcLjm08HYDiDZHpy2cDSshIe56HIMJFrFjIkf
psw8OeNn/HN2cO5bT2sDDdzhXhDg7BsavWKBsWnJGTWTmDViA6fARM5ztkIKjRk6Puu5Oui/JcoT
3v9qSM48m1BUUkN0qPeu2IwH3cdPHRtUsIVAQRGSpnNWI1V78BYMNZL5Sa/VzU91eNEy00y43LdO
EbURpAwnEH1g2Hdc13QLZ85M070QQLurnXxe8ZQR6aLbcvgELACaxr8Y3YEN0CvPqN0IQyY7IZBE
B2jhIEE4b67n7iKlYlOADXBMiDwTGap10Ft40+vGhWkTZ0aQtrvcEWPBkq72rn0O9ufyOWdAfMgJ
Yw3xhDc2nnmLoj7yhupwLmgnx2fg2wYpDckI8k6VdDGUDXhp2p61sBpXqEc3SBxrg418HtjqwmOA
9MPi6a5It3uJtdBKgwFl1gAgK+oTVSNVe+48dPZ2oxMYnOpm

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقای صدیقی سایت بالا کد ها رو باز نکرد ؟؟ سایت دیگه ای هست ؟؟ برای کد کردن از چه روشی استفاده شده ؟ می شه تشخیص داد ؟؟

درود

روش کلی دیکد کردن:

این روش در اکثر کدهای انکد شده معمولی (مثل همین*هایی که در این تاپیک نوشته*اید) کار می*کند.

در کد دنبال [cod]eval[/cod] یا [cod]document.write[/cod] و آن را به [cod]alert[/cod] تغییر دهید. سپس کد را اجرا کنید.

متن های دیکد شده به نمایش خواهد آمد.

روش بهتر استفاده از دیباگرهایی مانند فایرباگ و دیباگر داخلی مرورگر کروم و استفاده از تابع [cod])(console.log[/cod] است که بسیار بهتر و آسان تر است. با فشردن کلید F12 یا Ctrl+Shift+J می*توانید کد دیکد شده را در قسمت کنسول دیباگر ببینید.

البته من خودم موقعی که کد هام رو انکد میکنم، به فکر این روش*]ها هستم و کدم رو به*گونه*ای انکد میکنم که نتوان آن را دیکد کرد! مثلاً قسمت*های کد را جدا می*کنم و کاری می*کنم که اگر کد انکد شده تغییر کرده باشد، توابع eval() و document.write() آن تغییر کند و محتوای متغییر*ها را تغییر دهد تا نتوان حتی با اختصاص دادن خروجی به یک متغییر دیگر آن را به دست آورد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری