masoumehhdr

راهنمایی برای helix3 جومشیپر

6 پست در این موضوع

من قالب helix3 رو نصب کردم اما توی قسمت مدیریت ماژول ها چنتا ماژول بیشتر نیست و هیچکدوم از ماژول های صفحه اصلی نیست نمیشه پیدا کرد و نمیدونم چطور ویرایش کنم صفحه اصلی رو واقعا هیچکدوم نیست:21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمال میدم از page builder استفاده شده

شما توی همون پنل مدیریت قسمت بالا ی گزینه داره نوشته page builder وارد اونجا شو و تغییرات مد نظرت رو اعمال کن

موفق باشی

شما منو اصلی رو صفحه اصلی. به مطلب -- مطالب ویژه وصل کن. اینجوری یکیم راحت تر میشی والا باز نخواستی باید پیج تو page bilder بسازی. افزونه جالبیه تو هلیکس امتجامنش کن

page builder داره ولی ماژولا رو اونجا نیستن یعنی خودم باید ماژولارو اونجا بسازم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

وارد منوی پیج بیلدر که بشید طرح بندی صفحه و اینکه داخل هر کدوم چه افزونه ای باشد را میبینید .

در اصل اونجا ماژول نیست بلکه مجموعه ای از شورت کدها هستند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری