simorghmmm

راه اندازی سایت بدون هاست میشه؟

9 پست در این موضوع

ایا میتونم بدون هاست سایت راه بندازم؟

یه سوال دیگه ‏mydaminچه نرم افزاری و به چه درد میخوره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز بدون هاست میشه تو کامپیوتر یه سایت مجازی و دقیق تر بگم به صورت لوکال سایت راه اندازی کرد ولی مشکلش اینه که فقط شما خودت می تونی سایت رو ببینی و دامین و غیره نمیتونه بهش وصل کنی البته راه هایی هست که بشه کامپیوتر رو به یه سرور شخصی تبدیل کرد بازم ریسک فراروانی داره و یکم نه زیاد دردسر داره ! اما اگر بخواین یه سایت داشته باشین مجبورین یه هاست بخرین ! مگه میشه کامپیوتر بخری و هارد نخری ؟

در مورد سوال دوم من تو نت گشتم به جز یه سایت با نام مشابه (mydomain) که کارش whois بود نرم افزاری پیدا نکردم که اسمش mydamin باشه :1dco2x0p1lilzhfpg1t

سلام دوست عزیز بدون هاست میشه تو کامپیوتر یه سایت مجازی و دقیق تر بگم به صورت لوکال سایت راه اندازی کرد ولی مشکلش اینه که فقط شما خودت می تونی سایت رو ببینی و دامین و غیره نمیتونه بهش وصل کنی البته راه هایی هست که بشه کامپیوتر رو به یه سرور شخصی تبدیل کرد بازم ریسک فراروانی داره و یکم نه زیاد دردسر داره ! اما اگر بخواین یه سایت داشته باشین مجبورین یه هاست بخرین ! مگه میشه کامپیوتر بخری و هارد نخری ؟

در مورد سوال دوم من تو نت گشتم به جز یه سایت با نام مشابه (mydomain) که کارش whois بود نرم افزاری پیدا نکردم که اسمش mydamin باشه :1dco2x0p1lilzhfpg1t

من دامنه دارم ولی هاست ندارم حالا تو قسمت 4 نصب جوملا در قسمت دیتابیس چی بزنم؟

اون نرم افزارم که گفتم فک کنم ‏phpmyadminباشه

دوست عزیز شما خودت میگی هاست نداری الان داری روی لوکال نصب می کنی ؟ اگر روی لوکال نصب می کنی نرم افزار phpmyadmin یه نرم افزار تحت وب هست که باهاش دیتابیس هاتو مدیریت می کنی برای اینکه بتونی قسمت دیتابیس های جوملارو پر کنی باید تو phpmyadmin یه دیتابیس بسازی ( تو صفحه اصلی phpmyadmin هست ) بعد بری به قسمت نصب جوملا و تو نام دیتابیس اسم دیتابیسی که ساختی رو بدی و تو نام کاربری دیتابیس یا عبارت root رو بنویس و رمز رو خالی بگذار و بر روی بعدی کلیک کن تا نصب بشه ، و درضمن این جور سایت رو نمی تونی برای عموم به اشتراک بزاری و بهش دامین وصل کنی چون سایت فقط یه سایت لوکال میشه یعنی یه سایت که تو یه شبکه خانگی راه اندازی شده و بین کامپیوتر های متصل به اون شبکه فقط اجرا میشه نه جای دیگه ای از شهر ، استان ، کشور و .... فقط خودتون و بس ، بیشتر طراحان وب جهت صرفه جویی در وقت روی لوکال کار می کنن سایت رو بعد میاران روی هاست حالا شما هم اینکارو بکن

ارسال شده در (ویرایش شده)

phpmyadmin را می شه یک رابطه گرافکی که به زبان php نوشته شده برای مدریت دیتابیس نامید شما به راحتی می تونید دیتابیس ، جداول ، کوری، ... ایجاد کنید . collation یک tabale را عوض کنید . delete/edit کنید...

اگه هاست ندارید الان چه طور به مرحله 4 رسیدید؟:21:

ویرایش شده در توسط majid.fathi
امین جان شرمنده. پستمون همزمان شد. می دم تو پست می زنی من نمی زدم.

مجید جان به نظرمن ایشون روی لوکال دارن کار میکنن تا روی هاست :128fs318181:

مجید جان به نظرمن ایشون روی لوکال دارن کار میکنن تا روی هاست :128fs318181:

درسته روی لوکال دارن نصب می کنند.

من منظورم این بود وقتی شما پاسخ به این کاملی دادی دیگه من بدم سپم دادم:78: سر همین پایین ویرایش پستم ان را زدم. اگه موقع پست زدن می شد فهمید قبلش کسی پست زده یا نه خیلی خوب بودhowit

با سلام میشه روی کامپیوتر خانگی سایت درست کرد ولی برای اینکه دیگران بتونن به سایتت دسترسی داشته باشند باید از آیپی ثابت یا سایت ngrok که بدون نیاز به ip ثابت سایت شمارا اشتراک می‌گذارد استفاده کنید

تازه شماهم میتوانید با نرم افزار ksweb شبیه سازی هاست را روی اندروید بیاورید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری