samiraabd

نحوه قرار دادن کد پخش زنده اماکن مذهبی در جوملا2.5

8 پست در این موضوع

سلام

من یک کد پخش زنده اماکن مذهبی دارم که میخوام در سایتم قرار بدم

کد در یک صفحه html ساده کار میکنه ، اما میخوام توی سایتم که جوملا2.5

هست در قسمتی از سایت قرار بدم ، البته من یه ماژول html سفارشی ایجاد کردم

و کد رو در html source editor ذخیره نمیکنه .

دوستانی که اینکار رو انجام دادن یا از نحوه قرار دادن این کد در سایت جوملا

آگاهی دارند لطفاً کمک کنن منو . ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

من یک کد پخش زنده اماکن مذهبی دارم که میخوام در سایتم قرار بدم

کد در یک صفحه html ساده کار میکنه ، اما میخوام توی سایتم که جوملا2.5

هست در قسمتی از سایت قرار بدم ، البته من یه ماژول html سفارشی ایجاد کردم

و کد رو در html source editor ذخیره نمیکنه .

دوستانی که اینکار رو انجام دادن یا از نحوه قرار دادن این کد در سایت جوملا

آگاهی دارند لطفاً کمک کنن منو . ممنون میشم

سلام

اگه کدتون درست کار میکنه باید به روش زیر عمل کنید:

به تنظیمات سایت رفته و ویرایشگر رو روی ساده قرار بدید و سپس کد رو توی ویرایشگر ماژولی که ایجاد کردید کپی کنید. در این حالت کد ذخیره میشه. بعد از بستن ماژول اگه ویرایشگر رو به حالت قبل در بیارید دیگه مشکلی پیش نمیاد. و به یاد داشته باشید برای ویرایش کد هم باید دوباره ویرایشگر رو روی ساده قرار بدید

سلام

اگه کدتون درست کار میکنه باید به روش زیر عمل کنید:

به تنظیمات سایت رفته و ویرایشگر رو روی ساده قرار بدید و سپس کد رو توی ویرایشگر ماژولی که ایجاد کردید کپی کنید. در این حالت کد ذخیره میشه. بعد از بستن ماژول اگه ویرایشگر رو به حالت قبل در بیارید دیگه مشکلی پیش نمیاد. و به یاد داشته باشید برای ویرایش کد هم باید دوباره ویرایشگر رو روی ساده قرار بدید

ممنون که پاسخ دادید

ولی من این کارو انجام دادم به اینصورت که یک مازول html سفارشی ایجاد کردم و هم در حالت html source code

و هم در حالت تغییر ویرایشگر متن ، کد رو وارد میکنم ، و وقتی آپدیت رو میزنم کد عوض میشه

کد اصلی به این صورت هست :

<style type="text/css">//Ashoora.ir|Live Begins</style><script type="text/javascript" src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/png.js"></script><script type="text/javascript" src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/live/live.php?mod=9&cat=1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1"></script><a href="http://www.ashoora.ir/" class="ashoora_tool_link">پخش زنده حرم</a><style type="text/css">//Ashoora.ir|Live Ends</style>

همینطور که گفتم این کد رئ اگر در یک صفحه html خالی قرار بدید کار میکنه اما توی ماژول html سفارشی save نمیشه .

لطفاً کمک کنید دوستان

درود

شما میتونید از روش تاپیک زیر استفاده کنید

آموزش آموزش اجرای کد و اسکریپت و ماژول در مطالب سایت و هرجایی که دوست دارید به هر شکل

ولی کد اماکن مذهبی در 90 درصد سایت ها اشتباهه و کار نمیکنه . اول از صحت کد مطمئن بشید

موفق باشید

درود

شما میتونید از روش تاپیک زیر استفاده کنید

آموزش آموزش اجرای کد و اسکریپت و ماژول در مطالب سایت و هرجایی که دوست دارید به هر شکل

ولی کد اماکن مذهبی در 90 درصد سایت ها اشتباهه و کار نمیکنه . اول از صحت کد مطمئن بشید

موفق باشید

همونطور که قبل هم گفتم کد امتحان شده و درست کار میکنه

اگر یک tes.html بسازید و کد رو داخلش کپی کنید و در یجایی بصورت تست توی هاستتون بزارید

مبینید که درسته و کار میکنه

مشکل من اینجاست که توی جوملا چجوری و از کجا این کد رو بزارم تا نشون بده

همونطور که گفتم یه مازول html سفارشی در حالت html source code

و هم در حالت تغییر ویرایشگر متن ، کد رو وارد میکنم ، و وقتی آپدیت رو میزنم کد عوض میشه

مشکلم اینجاست که راهنمایی خواستم

باسلام بهترین کار و راحت ترین کار این هستش که از طریق ادمین به مدیریت سایت و تنظیمات سایت برید.

از اینجا نوع ادیتور یا ویرایشگر رو با ویرایشگر - کدنگار تغییر بدید.حالا به ماژول اچ تی ام ال دستی برید کدتون رو اینجا کپی کنید و ذخیره کنید.بدون مشکل کدتون اجرا میشه...

:thanks:

موفق باشید و سربلند

به نظرم مطرح کردن یه مشکل توی انجمن اشتباهه

چون من در پاسخ به دوستان تمام جزئیات رو هر بار تکرار میکنم

و دوستان به مطالبی که نوشتم دقت نمیکنن

میگم کد امتحان شده و درسته

بعد مگن وارد ادمین سایت بشو ، خوب این یعنی چی ؟ اینهمه میگم ماژول html سفارشی میسازم یعنی چی ؟ خوب یعنی اینکه توی ادمین جوملا

دارم اینکارهارو انجام میدم

بعد تو نوشته هام میگم html source code رو میزنم یعنی چی ؟ یعنی دارم ویرایشگر رو تنظیم میکنم دیگه !!!!!

نمیدونم چندتا نسخه جوملا 2.5 داریم که اینهمه باهم فرق دارن و دستان متوجه نمیشن که ابن جوملا 2.5 نه چیز دیگه !!!!

دوست گرامی.

لطفاً در ابتدا؛ نوع برخورد و صحبتتون رو تصحیح کنید!

هرکسی که در انجمن فعالیت میکنه وقتش رو میگذاره به سوالات دیگران از سر دوستی و کمک و...پاسخ ارسال میکنه, توجه کنید که هیچ وظیفه ای نداره!

و شما بحای اینکه تشکر کنید. اینجوری صجبت میکنید!؟

هرکسی پاسخی میده , تجربه ی خودش رو میگه ممکنه در یک تاپیک 100 تا راهکار برای مشکل مطرح شده، گفته بشه اما هیچکدومشون پاسخ صحیحی نباشه. اینجا انجمن گفتگو و پشتیبانیه , سامانه پشتیبانی اختصاصی فلان سیستم تجاری نیست که شما هزینه ای کرده باشید و انتظار مکالمه مستقیم و رفع مشکل مستقیم رو داشته باشید!

با تمام این تفاسیر؛ روشی که در بالا گفتم رو اجرا کنید مشکلتون اوکی میشه...

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری