newbie_7zxr

تغییر سایز ماژول

6 پست در این موضوع

سلام

از قالب SJ Healthcare استفاده میکنم.

تو پایین صفحه ی اصلی، سه تا ماژول دارم به نامهای "پرسش و پاسخ" "نظر کاربران" "آخرین توییت ها". وقتی دو تا ماژول آخر رو غیر فعال میکنم عرض ماژول "پرسش و پاسخ" هیچ تغییری نمیکنه.

کسی میدونه چجوری میتونم عرض این ماژول رو به کل صفحه تغییر بدم ؟

فوق تخصص جراحی پلاستیک و فک

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

به تنظیمات ماژول بروید اگر تنظیمات طول و عرض وجود نداشته ماژول قابل تغییر نمی باشد.

بهترین باشید.

درود

از قسمت افزونه ها / وارد مدیریت ماژول ها شوید و بر روی ماژول مورد نظر خود کلیک کنید و تنظیمات را اعمال نمایید.

بهترین باشید.

درود

از قسمت افزونه ها / وارد مدیریت ماژول ها شوید و بر روی ماژول مورد نظر خود کلیک کنید و تنظیمات را اعمال نمایید.

بهترین باشید.

میشه بپرسم دقیقا کجای تنظیمات ماژول هست ؟

کاری به ماژول خاصی نداریم.

فرض میکنیم ماژول ما html سفارشی باشه. عرض و ارتفاعی توی تنظیماتش دیده نمیشه !

اخطار !

این دومین جواب نادرست یا ناقصی بود که امروز از شما دیدم. بقیه ارسال هاتون رو چک نکردم.

اگر پاسخ پرسشی رو نمی دونید ، پاسخ ندید و اگر پاسخش رو می دونید با توضیحات کافی و در صورت لزوم ، به همراه تصویر راهنمایی کنید تا تاپیک های سوالات الکی چند صفحه ای نشن.

موفق باشید

سلام

از قالب SJ Healthcare استفاده میکنم.

تو پایین صفحه ی اصلی، سه تا ماژول دارم به نامهای "پرسش و پاسخ" "نظر کاربران" "آخرین توییت ها". وقتی دو تا ماژول آخر رو غیر فعال میکنم عرض ماژول "پرسش و پاسخ" هیچ تغییری نمیکنه.

کسی میدونه چجوری میتونم عرض این ماژول رو به کل صفحه تغییر بدم ؟

فوق تخصص جراحی پلاستیک و فک

عرض ماژول ها مربوط میشه به موقعیتش و موقعیتش هم مربوط میشه به قالب.

اینجور که از مستندات این قالب و تصویر موقعیت ها مشخصه ، سه موقعیت مورد نظر بصورت کنار هم با عرض ثابت طراحی شدند و فکر نکنم امکان جداسازیشون باشه.(مگر با ویرایش فایل موقعیت ها و یا css)

در تنظیمات قالب و سربرگ LAYOUTS هم گزینه ای برای جدا کردنشون یا عرضشون نیست.

پیشنهاد بنده اینه که از موقعیت های تمام صفحه مثل top2 تا top4 استفاده کنید.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری