amirfallah3301

مشکل در نمایش دوستونه مطالب یک مجموعه

3 پست در این موضوع

سلام دوستان و اساتید گرامی

من یه قالب طراحی کردم خودم و به یه مشکلی برخوردم میخواستم اگه کسی می دونه کمکم کنه

مشکل اینجاست که وقتی توی نمایش مطالب یه مجموعه روی 2 ستونه قرار میدم و میخوام به صورت 2 ستونه مطالب رو نشون بده

این کار انجام نمیشه

سرچ کردم توی انجمن یه کد بود که توی css اضافه کنم تا نمایش دوستونه انجام بشه ، که بهم می ریزه صفحه

لینک سایت اینه: اگه میشه لطف کنید بررسی کنید و کمکم کنید ، اجرتون با حضرت زهرا

لینک سایت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا کمک کنید

انجمن قبلا ها خیلی بهتر بود

جواب میدادن پیام ها رو ، و کمک می کردند

درود

دوست عزیز شما دو تاپیک برای یک موضوع زدید لطفا قوانین رو رعایت بفرمایید

پاسخ رو در تاپیک قبلی عرض کردم

ضمنا بچه ها هرکسی وقت داشته باشه پاسخ میده...ولی خدا از سر گروه تلگرام نگذره:yeah::yeah:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری