diegoyasan

آموزش طراحی وب

3 پست در این موضوع

سلام خدمت همه دوستان گرامی

از دوستانی که در این زمینه اطلاع دارند خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند.

من میخوام طراحی وب یادبگیرم

از اساتید فروم خواهشمندم منو راهنمایی کنین

چجوری یاد بگیرم کلاس برم یا کتاب بخونم ؟

اگه کلاس چه آموزشگاهی اگه کتاب چه کتابی؟

من کاربر تازه واردم اگه تو تالار اشتباهی پستمو قرار دادم خواهش میکنم جابجا کنید. ممنون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود خوش امدید به انجمن

نظر شخصی بنده:

کلاس رو برای اشخاصی پیشنهاد میدم که همت یادگیری رو ندارن ضمنا سرعت براشون خیلی مهمه

ولی شما یکی از پکیج های همین سایت رو هم که تهیه کنید با کمی تلاش میتونید به سرعت پیشرفت کنید:

فیلمهای آموزشی

سوالات رو در انجمن مطرح کنید و پاسخ داده میشه

دانشنامه هم که تا دلتون بخواد وجود داره

کلی هم آموزش وجود داره توی خود انجمن

ولی چیزی که هست در نظر داشته باشید:

1. فراگیری جوملا ی بحثه که با پکیجی که لینک دادم احتمالا به اون توانایی لازم خواهید رسید

2. فراگیری افزونه های جوملا هم ی بحث که حتما حتما حتما بایست با پرسش و پاسخ و آزمون خطا بدست بیاد (برای همه یکسان هست)

موفق باشید

ضمنا مقاله های آموزشی هم وجود داره بصورت رایگان:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1813-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84

ویدئو آموزشی هم خدا برکت بده آپارات

ویرایش شده در توسط sarj

درود

با تشکر از دوست عزیزم مهندس جعفری

اجازه میخوام چند نکته رو هم اضافه کنم. یادگیری جوملا ( صرفا خود جوملا و نه بیشتر) نیمی از راه هست و شما اگر زیربنای طراحی وب یعنی html،css و js و کمی هم فتوشاپ رو یاد نگیرید، مثل من باید راه رفته رو دوباره برگردید و از ابتدا شروع کنید ! چون به من فقط گفته شد با جوملا میشه بهترین سایتها رو طراحی کرد. درواقع این گفته صحیح هست ! اما من راجع به پیش نیازهای شخصی سازی و پیاده سازی یک وبسایت از ابتدا ( building from scratch ) خیلی بعدتر راهنمایی شدم.

با یادگیری صرف جوملا، شما تنها قادر خواهید بود یه قالب انگلیسی رو بردارید و فارسی کنید ! اگر به این راضی هستید جوملا به تنهایی کافیه. اما اگه میخواهید ایده خودتون رو پیاده سازی کنید و چیزی نو خلق کنید، باید ابتدا مبانی رو یاد بگیرید.

موقعیت مکانی و وضعیت ارتباطات شما نیز خیلی روی سرعت یادگیری تاثیر گذاره ! اگر در محیطی قرار دارید که دوستان و نزدیکانتون هم در زمینه وب فعال هستند، موقعیت خوبی برای مشاوره و رفع اشکال دارید. مثلا یه شرکت یا محیط دانشگاه. و اینکه این کاری نیست که بشه بصورت پاره وقت انجام داد. باید وقت بگذارید و کار رو جدی دنبال کنید.

اما اگر مثل من تنها خودتون هستید و خودتون ! کارتون مشکلتر خواهد بود. چون برای یه اشکال کوچیک مجبورید یا از کسی بپرسید و امیدوار باشید تا پاسخ مناسب بده و یا باید تو این آشفته بازار وب پارسی وقت زیادی رو تلف کنید و به صدتا سایت زرد سر بزنید تا ی***ون جواب سوالت رو داده باشه. و در آخر به این نتیجه میرسید که هزینه کنید و یا کلاس برید ، یا پکیج تهیه کنید که در هر دو حالت درصد موفقیت شما با کیفیت و کمیت آموزشی اون موسسه یا بسته آموزشی رابطه مستقیم داره.

اگر این انجمن نبود من به شخصه هیچ انگیزه ای برای یادگیری وب نداشتم. اینجا تنها جاییه که بیشتر کاربران و مدیران از توانمندی خوبی برخوردار هستند و شما میتونید از تجربه دیگر دوستان در انجمن بیشترین استفاده رو ببرید.

نکته بسیار مهم : زبان انگلیسی خودتون رو تقویت کنید. شما بعد از یادگیری مبانی و اصول اولیه کار با جوملا میتونید از آموزشهای سایتهایی مثل : لیندا، یودمی، تات پلاس، او اس ترینینگ، و سایت گراوند هم استفاده کنید. منبع رایگان خوبی مثل یوتیوب هم در دسترس شماست. مثلا اگر میخواهید سئو رو بدون تاخیر و با دانش روز یاد بگیرید چاره ای جز مراجعه به منابع انگلیسی نخواهید داشت.

نکته آخر و مهم اینکه فقط به جوملا بسنده نکنید و در کنار جوملا، وردپرس رو هم یاد بگیرید. یه روز به حرفم خواهید رسید !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری