nazanin123

نمایش تعداد نظرات هر مطلب در صفحه اصلی ( جی کامنت )

5 پست در این موضوع

باسلام

دوستان مدتیه دنبال ی قالب ساده جوملا هستم ، ی قالب وبلاگی ساده ، عکس یک طرف خلاصه مطلب یک طرف دکمه ادامه مطلب و غیره ... من بخاطر امکان نقل قول در جی کامنت اومدم جوملا ، حالا چندتا قالب انتخاب کردم اما با یکی هم به توافق رسیدیم از بچه های این انجمن که فارسی سازی و غیره بشه ، اما چون میخوایم از جی کامنت استفاده کنیم میگن دیگه تعداد نظرات نشون داده نمیشه ،

حالا باید چیکار کرد؟ چجوری میشه این نظرات رو آورد ؟؟؟ این قالب قراره بشه قالب هواداران پرسپولیس و من تنها تصمیم گیرنده نیستم با پنج شش هزار هوادار طرفم ، تعداد کامنت ها در صفحه اصلی ، جی کامنت ، و لیستی بودن مطالب در صفحه نخست ، حرف اول رو میزنه ، یکی از اساتید اینجا گفتند براتون انجام میدیم ولی واقعا اگر تعداد کامنت ها در صفحه نخست نیاد انگار هیچ کاری نشذه

کسی اینکارو کرده ؟؟ میشه ؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

جی کامن بصورت پیش فرض این مورد رو برای شما نداره ولی میشه با ویرایش قالب و افزودن کد به قالب (بخش overrding) این قابلیت رو اضافه کرد

ضمنا لطفا به قوانین احترام بگذارید و موضوع رو در همون تاپیک قبلی پیگیری کنید (تاپیک جدید برای موضوعات جدید توسط شماست)

موفق باشید

درود

جی کامن بصورت پیش فرض این مورد رو برای شما نداره ولی میشه با ویرایش قالب و افزودن کد به قالب (بخش overrding) این قابلیت رو اضافه کرد

ضمنا لطفا به قوانین احترام بگذارید و موضوع رو در همون تاپیک قبلی پیگیری کنید (تاپیک جدید برای موضوعات جدید توسط شماست)

موفق باشید

من اون تایپیک رو برای درخواست طراحی زدم ، این تایپیک رو برای افزونه جی کامنت ،

بنابراین شما میفرمایید قطعا میشه این امکان رو اضافه کرد ، درسته؟؟؟ ببینید حقیقت اینه که ما یکبار سایت طراحی کردیم و بدلیل اینکه بعضی از خواسته های مارو نتونستن پیاده کنن ما باید پول دوباره بدیم ، اینم آدرس سایت کلیک کنید

بهرحال درخواست دهنده ی سری امکانات براش حرف اول رو میزنه ...

من اون تایپیک رو برای درخواست طراحی زدم ، این تایپیک رو برای افزونه جی کامنت ،

بنابراین شما میفرمایید قطعا میشه این امکان رو اضافه کرد ، درسته؟؟؟ ببینید حقیقت اینه که ما یکبار سایت طراحی کردیم و بدلیل اینکه بعضی از خواسته های مارو نتونستن پیاده کنن ما باید پول دوباره بدیم ، اینم آدرس سایت کلیک کنید

بهرحال درخواست دهنده ی سری امکانات براش حرف اول رو میزنه ...

درود

بله همونطور که عرض کردم شما هر چیزی رو که نیاز داشته باشید امکانش پیاده سازیش با کدنویسی وجود داره

راه مناسب هم این هستش که شما یک قالب فارسی تهیه کنید ویرایشات رو تا اونجایی که امکان داره صورت بدید و تحویل مشتری بدید

پس از اظهار نظر مشتری هر قسمتی که نیاز بود میتونید ویرایش کنید یا حتی برنامه نویسی کنید

موفق باشید

باسلام

دوستان مدتیه دنبال ی قالب ساده جوملا هستم ، ی قالب وبلاگی ساده ، عکس یک طرف خلاصه مطلب یک طرف دکمه ادامه مطلب و غیره ... من بخاطر امکان نقل قول در جی کامنت اومدم جوملا ، حالا چندتا قالب انتخاب کردم اما با یکی هم به توافق رسیدیم از بچه های این انجمن که فارسی سازی و غیره بشه ، اما چون میخوایم از جی کامنت استفاده کنیم میگن دیگه تعداد نظرات نشون داده نمیشه ،

حالا باید چیکار کرد؟ چجوری میشه این نظرات رو آورد ؟؟؟ این قالب قراره بشه قالب هواداران پرسپولیس و من تنها تصمیم گیرنده نیستم با پنج شش هزار هوادار طرفم ، تعداد کامنت ها در صفحه اصلی ، جی کامنت ، و لیستی بودن مطالب در صفحه نخست ، حرف اول رو میزنه ، یکی از اساتید اینجا گفتند براتون انجام میدیم ولی واقعا اگر تعداد کامنت ها در صفحه نخست نیاد انگار هیچ کاری نشذه

کسی اینکارو کرده ؟؟ میشه ؟؟

من کاملا متوجه نشدم که دوستی که کار قالب رو میکنه، چرا نمیتونه تعداد نظرات رو نمایش بده؟

تعداد نظرات هر پست کنار هر پست؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری