niloofar_taieban

پوزیشن های این قالب

12 پست در این موضوع

سلام

دوستان من یه سایت دارم میزنم با قالبی که لینکش رو در زیر گذاشتم.به غیر پوزیشن های قسمت بالا و پایین پوزیشن های بقیه ماژول ها مشخص نبست. هر چی می گردم هم پیدا نمی کنم که مثلا ماژول اون قسمت گذاشت!!!به خدا

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پوزیشن ها که با tp نمایش میده . صفحه اصلی هم با page builder ساخته شده . این ها پوزیشن ندارند . داخل این افزونه بشید مشخصه چی به چیه .

پوزیشن ها که با tp نمایش میده . صفحه اصلی هم با page builder ساخته شده . این ها پوزیشن ندارند . داخل این افزونه بشید مشخصه چی به چیه .

همین کار رو کردم. همه ماژول ها رو غیر فعال کردم ولی همچنان نشون میده!!!

تاپیک قبلی رو هم براتون پ خ کردم

من میگم ماژول نیست . شما میگی غیر فعال کردم :| داخل کامپوننت پیج بلدر . صفحه رو با اون ساختند

من میگم ماژول نیست . شما میگی غیر فعال کردم :| داخل کامپوننت پیج بلدر . صفحه رو با اون ساختند

آهان متوجه شدم. وارد کامپوننت شدم. ولی باز نتونستم چیزی پیدا کنم. ببخشید من اولین بارمه که با این مورد مواجه میشم ممنون میشم راهنمایی بیشتر کنید یا آموزشی داره بهم لینک بدین. الان مثلا اون 6 تا بخشی که زیر اسلاید شو هست را چجوری پیدا کنم؟

باسلام

راهنمای کامل پیج بیلدر

SP Page Builder

موفق باشید و سربلند

من الان مشکلم اینمه وارد این کامپوننت مه میشم قسمت های فعال رو چطوری پیدا کنم؟؟؟؟؟ تو رو خدا یه جوری بگین بفهمم از صبح هیچ کاری نکردم

دسترسی جوملا پ خ کنید چک کنم . در ضمن من از شما پیامی دریافت نکردم. نمیدونم برای چی باید پ خ میزدید.

دسترسی جوملا پ خ کنید چک کنم . در ضمن من از شما پیامی دریافت نکردم. نمیدونم برای چی باید پ خ میزدید.

ممنون پیدا کردم. برای اوم یکی تاپیکم که قرار پ خ بدم گفتید نرسیده الان مجدد فرستادم . ممنون

درود

در بعضی از فریم ورکها با page builder یا layout builder و ... صفحات رو میسازند. زمانیکه شما میخواهید ساختار یک صفحه رو از ابتدا بسازید حداقل دو نوع از مواد اولیه ! در دسترس شماست :

1) اجزائی که از پیش طراحی و کدنویسی شدند و شما فقط کافیه اونها رو درگ کنید به جایی که میخواهید و استفاده کنید مثل فرم تماس یا منو یا مثلا ماژول کپی رایت و ...

درواقع به این نوع از اجزا particle یا addon اطلاق میشه (در هر فریم ورک نامهای متفاوت دارند) و با اینکه خواص یک ماژول رو دارا هستند، اما جزء ماژولها طبقه بندی نمیشن.

مهمترین تفاوت این اجزاء با ماژولها هم در اینه که در موقعیتها قرار نمیگیرند و با دستور 1=tp? نمایش داده نمیشن.

2) نوع دوم ، همون « موقعیت ماژول » یا modules position هستند که با page builder میتونید بسازید و در اون موقعیتها، از ماژولهای خود جوملا، یا سوم شخص استفاده کنید. مثلا اگر بخواهید از ماژول منوی دیگری بجای منوی پیش فرض فریم ورک استفاده کنید، باید از این روش استفاده کنید. موقعیت رو بسازید و از مدیریت ماژولها در جوملا، بقیه مراحل رو پیگیری کنید.

چگونه این اجزا رو پیدا کنیم ؟

در بخش پیج بیلدر مشخص شده. در فریم ورک گانتری 5 این اجزا particle و در فریم ورک جوم شیپر addon نام گذاری شدند. کافیه ببینید از چه نوعی هستند addon هستند یا module position. برای تغییر دادنشون هم ، یا اونها رو حذف کنید و یکی دیگه بسازید یا ویرایش کنید.

نکته مهم : زمانیکه یک صفحه رو میسازید توجه کنید « موقعیت ماژولهایی » رو که درست میکنید طوری نام گذاری کنید که با addon ها هم نام نباشند. مثلا برای منو، my-menu رو درج کنید نه menu

برای درک بهتر یا مستندات رو بخونید یا فیلم آموزشی نگاه کنید. در پست بعدی منابع رو معرفی میکنم.

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری