mhsn

اجرا نشدن فایل html در جوملا ...!؟

5 پست در این موضوع

بسمه تعالی

یک فایل html کامل دارم که هم روی وب و هم روی لپتاپ خودم کامل و بدون نقص اجرا میشود اما وقتی میخواهم آنرا روی جوملا(بخش درجhtml ورود مطلب) برای اجرا کپی کنم هنگ میکند و اصلا کپی هم نمیشود. با افزونه ext Dropdown box HTML هم تست کردم همین اتفاق افتاد.

لطفا بفرمایید علت از کجاست و چه کنم؟

با تشکر

شکیبا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
بسمه تعالی

یک فایل html کامل دارم که هم روی وب و هم روی لپتاپ خودم کامل و بدون نقص اجرا میشود اما وقتی میخواهم آنرا روی جوملا(بخش درجhtml ورود مطلب) برای اجرا کپی کنم هنگ میکند و اصلا کپی هم نمیشود. با افزونه ext Dropdown box HTML هم تست کردم همین اتفاق افتاد.

لطفا بفرمایید علت از کجاست و چه کنم؟

با تشکر

شکیبا

کدش رو در فایل تکست قرار بدید تا بررسی بشه.

از چه نسخه ای از جوملا استفاده میکنید ؟

ادیتور سایت چیست ؟

بسمه تعالی

با سلام و تشکر از راهنمایی دوستان.

در جواب جناب aligoli :

عرض کنم منظور از سطر اول را متوجه نشدم.خودم کد را در فایل تکست بگذارم و بررسی کنم؟ اینکار را انچام داده ام کدهای html کاملا درست و تکمیل هستند و برنامه در کلیه مرورگرها روی سیستم خودم اجرا میشود . اشکال از جوملا و ارتباطش با html باید باشد . چون برنامه فوق بدون نقص کامل برروی کلیه مرورگرها اجرا میشود. بر روی بخش درج کد html ادیتور مطلب جوملا هم که مینویسم درست است و وقتی به حالت معمولی برمیگردانم داخل ادیتور برنامه را نشان میدهد ولی وقتی دستور ذخیره را میزنم پیغام میدهد:

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /administrator/index.php could not be found on this server.

Additionally, a 406 Not Acceptable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

و تا زمانیکه مجموعه کد مذکور را از ادیتور پاک نکنم اجازه ذخیره و خروج از این حالت را هم نمیدهد.

نسخه جوملا 3.4 است و قالب sj sport store را نصب نموده ام و برنامه را میخواهم تحت آن اجرا نمایم(قالب درست است و کلیه قسمتهایش درست کار میکند).

در جواب آقای amirhacker: تغییر دادم و اجرا کردم ولی باز هم همین اتفاق افتاد و همان پیغام را داد.

ممنون میشوم اگر راهنمایی کاملتر بفرمایید.

با تشکر و سپاس فراوان

کدتون رو قرار بدید بررسی بشه .

افزونه امنیتی مثل فایروال اگه دارید حذف کنید بعد امتحان کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری