poonoodi

سایت p30doctor هک شده ؟؟؟؟!!!!

30 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله، به نظر میاد یه دیفیس ساده است. می تونید ببینید که en.p30doctor.com مشکلی نداره.

تازگیا گروهای اسرائیلی و عربها به سایتهای ایرانی رحم نمی کنن.

من 4روز نبودم حدود 15 رنج آی پی رو امروز دیدم فایر وال بلاک کرده به دلیل دی داس و سعی در وارد شدن به سرور.:auizz3ffy9vla57584x

انشا الله هیچ وقت شاهد چنین کارهایی نباشیم برای سایتهای عزیزان این فروم:auizz3ffy9vla57584x

پوندی جان عزیزم از صبح هک شده..به مسئول سایت هم خبر داده شده . استاد طالبی جایی بودند که دسترسی به نت نداشتن .

به نظرت اطلاع رسانی عمومی الزامی هست در این خصوص؟:o

روزانه خیلی از سایت ها هک می شن..

انشالله به زودی پی سی دکتر هم میاد بالا فکر نکنم جای نگرانی وجود داشته باشه..خیالت تخت:128fs318181:

:1:

Chiz khasi nist , abolfazl jan tasliat migham bad site man site shomaro ham in bishoora hack kardan , omidvaram dighe hamlelyi soorat naghire in fek konam 5omin bar hast

ارسال شده در (ویرایش شده)

من از جناب طالب و مدیران عذر میخوام که این تاپیک رو زدم

اون موقع چون ناراحت بودم یه کم عجله کردم و این تاپیک رو زدم ولی بعد منصرف شدم ولی دیگه کار از کار گذشته بود

به هرحال گفتن این مسئله زیاد جالب خوشایند نبود و اگر این تاپیک رو هم حذف کنید شاید بهتر باشه

اما یه نکته : به نظرم این مسئله میتونه پایه گذار یه کار مهم باشه و این پیشنهاد منه :

انجمن جوملای ایران باید باید رو مسئله هک شدن سایت های جوملا حساسیت ویژه به خرج داده و بیشتر به این مسئله توجه و اهتمام بشه

یعنی اینکه مثلا مانند مسابقه ای که برای افزونه های جوملا گذاشته شده یه مسابقه هم برای امنیت گذاشته بشه تا مفاهیم و نکات مربوطه به کاربران یادداوری و یا اموزش داده بشه

انجمن با کمک کارشناسان خبره ای که داره مانند مدیر همین انجمن هک و امنیت میتونه مرتب اموزش های لازم رو به کاربران ارائه بده و ضمنا انجمن میتونه تیمی تشکیل بده تا به به بررسی امنیت سایت ها بپردازه

من خودم حاضرم هزینه بررسی امنیت و کیفیت سایت ام رو توسط این تیم بپردازم و ازشون سپاسگذار هم میشم که گزارشی امنیتی برام تهیه کنند

البته سوء تفاهم نشه هک شدن سایت اقای طالبی با هک شدن وبلاگ من (هنوز نمیشه گفت سایت) زمین تا اسمون تقاوت داره و هک شدن سایت ایشون توسط تیمی ورزیده و احتمالابا هزینه هایی صورت گرفته ولی منم دوست ندارم یه هکر تازه به دوران رسیده بیاد به من و سایر تازه کاران بخنده و سایت های ما ببشه زمین تمرین . واسه همین این درخواست و پیشنهاد رو به مدیران انجمن دادم تا با اموزش هاو سایر موارد لازم سایت مارو در برابر حملات تقویت نمایند

با تشکر از همه دوستان و خسته نباشید به مدیران:1: :auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط poonoodi

پوندی جان پیشنهاد جالبی دادی خود منم مسائل امنیتی رو دوس دارم :auizz3ffy9vla57584x

پرچم بالاستتتتتت

بحث عرب و اسراییل نیست .. اونیکه اینکارو کرده و میدونه که ما میدونیم کیه حواسش باشه ... نبینه که ساکتیم ... بالاخره صداش در میادا داداش من ...

این انجمن آزادی کامل هست .. بحث در خصوص هک شدن سایتهای خودم هم هیچ مشکلی نداره چرا که امنیت تضمینی نیست .. یک سرور امن سرور خاموشه! از فیس بوک که گنده تر نیستیم!

به هر حال هک شدن سایت دلیلش نه ضعف جوملا بلکه ضعف سرویس هاستینگ هست و اولین بار نیست که این موضوع اتفاق میوفته و یه چیز کلیشه ای شده در کل

در خصوص امنیت هم مسائلی در یک مسابقه مطرح شده ولی از نظر امنیت خود سرور باید انجمن کاملتر بشه که قصد دارم چند نفر از دوستان هکر رو دعوت کنم که در خدمتشون باشیم.

نیما جان صبور باش به قول شما بعدا صدای یه چیزایی در میاد! :auizz3ffy9vla57584x

یه ضرب و مثل قدیمی هم میگه از آن نترس که های و هوی دارد از آن بترس که...

پیروز باشید

سلام و وقت بخیر به همه دوستان عزیز از این آدم های مریض احوال توی دنیای مجازی خیلی پیدا میشه این هم لینک مریضایی که به دکتر باید مراجعه کنند.

لینک مریضی که این کارو انجام داد هم هست.

لینک 1

لینک 2

این دو عزیز ایرانی هستن!متأسفم.

از اینکه از لفظ مریض استفاده کردم از همه شما دوستان گلم عذر خواهی می کنم.

شاد و پیروز باشید یا علی.

>>>>اصلاح شد<<<<

سلام و وقت بخیر به همه دوستان عزیز از این آدم های باهوش توی دنیای مجازی خیلی پیدا میشه این هم لینک باهوش ها که باید دکترا بگیرند.

لینک باهوشی که این کارو انجام داد هم هست.

لینک 1

لینک 2

این دو عزیز ایرانی هستن!خوشبختانه.

از اینکه دوست عزیز گفتید از لفظ باهوش استفاده کنم تشکر می کنم.

شاد و پیروز باشید یا علی.

:1:

ویرایش شده در توسط Fitness
هشدار یک کاربر در به کاربردن کلمات!!

هکر ها آدم مریض نیستن لطفا در کاربرد کلمات دقت کنید هکر ها آدم هایی باهوش هستند که دارند به من شما کمک می کنند که به هر طریقی مراقب اطلاعت خودمان باشیم

سایت های زیر توسط این فرد هک شده است

http://zone-h.net/archive/notifier=Sourena

Date Notifier H M R L Domain OS View

2011/11/15 Sourena H M R United States www.bia4clip.com Linux mirror

2011/11/14 Sourena H Canada download.behtarin.com Linux mirror

2011/11/14 Sourena H M Canada behtarin.com Linux mirror

2011/11/14 Sourena H M Canada forum.behtarin.com Linux mirror

2011/11/14 Sourena H M R Canada p30lords.com Linux mirror

2011/11/07 Sourena H United States masterdl.com Linux mirror

2011/11/07 Sourena H Germany pcalfa.com Linux mirror

2011/11/07 Sourena H Germany www.perspolisfc.net Linux mirror

2011/11/06 Sourena H United States www.forum.4users.ir Linux mirror

2011/11/06 Sourena H M United States www.4users.ir Linux mirror

2011/11/06 Sourena H Germany security7.ir Linux mirror

2011/11/06 Sourena H M Germany kafshdoozak.org Linux mirror

2011/10/29 Sourena H Germany novindl.org Linux mirror

2011/09/08 Sourena H United Kingdom www.softsaz.com Linux mirror

2011/08/29 Sourena H Canada farnet.ir Linux mirror

2011/08/24 Sourena H Germany www.ariascript.com Linux mirror

2011/08/24 Sourena H United States www.sindad.com Linux mirror

2011/08/24 Sourena H M Germany taghtagh.ir Linux mirror

2011/08/24 Sourena H M Germany shakerico.kohandownload.com Linux mirror

2011/08/24 Sourena H M Germany www.shakerico.ir Linux mirror

2011/08/24 Sourena H M Germany dl.kohandownload.com Linux mirror

2011/08/24 Sourena H M Germany www.kohandownload.com Linux mirror

2011/08/24 Sourena H M Germany aliradmehr.ir Linux mirror

2011/08/24 Sourena H M Germany shop.kohandownload.com Linux mirror

من از جناب طالب و مدیران عذر میخوام که این تاپیک رو زدم

اون موقع چون ناراحت بودم یه کم عجله کردم و این تاپیک رو زدم ولی بعد منصرف شدم ولی دیگه کار از کار گذشته بود

به هرحال گفتن این مسئله زیاد جالب خوشایند نبود و اگر این تاپیک رو هم حذف کنید شاید بهتر باشه

اما یه نکته : به نظرم این مسئله میتونه پایه گذار یه کار مهم باشه و این پیشنهاد منه :

انجمن جوملای ایران باید باید رو مسئله هک شدن سایت های جوملا حساسیت ویژه به خرج داده و بیشتر به این مسئله توجه و اهتمام بشه

یعنی اینکه مثلا مانند مسابقه ای که برای افزونه های جوملا گذاشته شده یه مسابقه هم برای امنیت گذاشته بشه تا مفاهیم و نکات مربوطه به کاربران یادداوری و یا اموزش داده بشه

انجمن با کمک کارشناسان خبره ای که داره مانند مدیر همین انجمن هک و امنیت میتونه مرتب اموزش های لازم رو به کاربران ارائه بده و ضمنا انجمن میتونه تیمی تشکیل بده تا به به بررسی امنیت سایت ها بپردازه

من خودم حاضرم هزینه بررسی امنیت و کیفیت سایت ام رو توسط این تیم بپردازم و ازشون سپاسگذار هم میشم که گزارشی امنیتی برام تهیه کنند

البته سوء تفاهم نشه هک شدن سایت اقای طالبی با هک شدن وبلاگ من (هنوز نمیشه گفت سایت) زمین تا اسمون تقاوت داره و هک شدن سایت ایشون توسط تیمی ورزیده و احتمالابا هزینه هایی صورت گرفته ولی منم دوست ندارم یه هکر تازه به دوران رسیده بیاد به من و سایر تازه کاران بخنده و سایت های ما ببشه زمین تمرین . واسه همین این درخواست و پیشنهاد رو به مدیران انجمن دادم تا با اموزش هاو سایر موارد لازم سایت مارو در برابر حملات تقویت نمایند

با تشکر از همه دوستان و خسته نباشید به مدیران:1: :auizz3ffy9vla57584x

سلام عزیزم.

بله این پیشنهاد شما خوب و درسته.

یکی دو هفته ای هست که این مورد از جولما مورد بحث قرار گرفته شده و حتی براش جایزه در نظر گرفتیم.

اگر به تاپیک زیر مراجعه کنید. ملاحضه خواهید کرد . که چقدر مباحث مفید و جامعی در این باره مطرح شده.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/76-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%DB%8C%DA%A9%D9%85?highlight=%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87+%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87

مو فق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

هکر ها آدم مریض نیستن لطفا در کاربرد کلمات دقت کنید هکر ها آدم هایی باهوش هستند که دارند به من شما کمک می کنند که به هر طریقی مراقب اطلاعت خودمان باشیم

دوست عزیز پست ویرایش شد!!

ذوستان واقعا جای بسی تاسف هست که یک ایرانی بیاد یه سایت ایرانی رو هک کنه :rolleyes:

حود بنده از علم هک تقریبا تقریبا یه چیزایی حالیمه ولی تا حالا نیومدم اینجوری نامردی کنم و به هموطنم خیانت کنم این همه سایت اسرایلی و امریکایی ریخته

واقعا ....

من به نوبه خودم برای اموزش در زمینه امنیت سایتها و محتوای آن ها اعلام امادگی میکنم اگر دوستان مایل باشند بنده با از یکی از ذوستان که با نام کاربری ghost فعالیت دارن برای جلوگیری از هک شدن و کشف حفره های امنیتی و جلوگیری از ان در سایت مقالاتی رو برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد

ذوستان واقعا جای بسی تاسف هست که یک ایرانی بیاد یه سایت ایرانی رو هک کنه :rolleyes:

حود بنده از علم هک تقریبا تقریبا یه چیزایی حالیمه ولی تا حالا نیومدم اینجوری نامردی کنم و به هموطنم خیانت کنم این همه سایت اسرایلی و امریکایی ریخته

واقعا ....

من به نوبه خودم برای اموزش در زمینه امنیت سایتها و محتوای آن ها اعلام امادگی میکنم اگر دوستان مایل باشند بنده با از یکی از ذوستان که با نام کاربری ghost فعالیت دارن برای جلوگیری از هک شدن و کشف حفره های امنیتی و جلوگیری از ان در سایت مقالاتی رو برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد

با سلام،

ورود شما رو به انجمن تبریک میگم.

در این زمینه، بسیار هم خوشحال میشیم. طبق صحبت هایی که شده، طی ماه های آینده، امنیت هم به صورت تخصصی تر به مباحث انجمن اضافه خواهد شد.

راستی موضوع یکی از مسابقات ما هم، همین بوده:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/76-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%DB%8C%DA%A9%D9%85

پیروز باشید،

نوین فرد

سلام

برای امنیت و بالا رفتن علم هک ( به عنوان دفا از خود ) من سایت آشیانرو پیشنهاد میکنم

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=57432

اگه دوست داشتین در زمینه جوملا من کمی آموزش بزارم . روشهای نفوز . باگ های هر پچ و چگونه بهربری از هر باگ . بدست آوردن پس ادمین و ..... / اگه مدیران سایت بزارن من تایپک جدید میزنم و شروع میکنم

ویرایش شده در توسط spyman

نمونه کارمم میزارم

آموزش هک جوملا- کپی اطلاعات یک سایت جوملا

میخوام روش آپ شل در جومیلا و روش کار برای دانلود کل اطلاعات سایت آموزش بدم.

برای آپ شل باید اول برید توی "مدیریت قالب" روی یک قالب کلیک کنید تا تنضیمات اون واشه .

1- از منو روی "ویرایش HTML " کلیک کنید و کد شل که میزارم با کد "index.php" جایگزین کنید . ( از کد اصلی بکاپ بگیرین تا بعد از آپ شل درستش کنی تا کسی ... نفهمه که سایتش هک شده)

2- سیو کنین و به آدرس برین .

2- خوب شل بالا اومد . یه جای خوب پیدا کنین و شل آپ کنین و تمی که دست کاری کردین درستش کنین و کار تموم شد .

به آدرس جدید برین و حالش ببرین .

روش بکاپ گیری اینجوریه که شما از کمپاین "کامپوننت ساخت بسته نصبی از جوملا" استفاده کنین . زمینه شد

برای باز کردنشم نرم افزار "SetupAkeebaExtractWizard" استفاده کنین . زمینه شد

بکاب بگیرین حالشو ببرین .

یه هوشدار مهم هر چیزی رو از هرجا نگیرین و تو هاست نریزین ( شاید شل توش آپ کنن ) بد بیچاره میشی کل اطلاعات هاستو از دیتابیس تا کل فایلات باید پاک کنی و دوباره نسب کنی تا خیالت راهت بشه که شل یا چیزای دیگه توسایتت نباشه

اینم بگم شل میتونه هر فرمتی باشه

[ATTACH]480[/ATTACH][ATTACH]481[/ATTACH][ATTACH]482[/ATTACH]

شاید اگر چندتا رو بذارید خوب باشه

البته ظاهرا این یک مورد که نگاشتید باید دسترسی رو داشته باشی که وقتی دسترسی رو داری دیگه نیازی نیست به آپلود شل

یه چیزی قدیما بود به اسم جوملا اکسپلورر که فایل های هاست رو میشد از جوملا دید یه چیزی شبیه اون نصب میکنی همه رو برمیداری:دی

+

این نسخه جومینا خودش باگ داره ماشاالله !!

سلام

اگه دوست داشتین در زمینه جوملا من کمی آموزش بزارم . روشهای نفوز . باگ های هر پچ و چگونه بهربری از هر باگ . بدست آوردن پس ادمین و ..... / اگه مدیران سایت بزارن من تایپک جدید میزنم و شروع میکنم

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملا ایران.

خوشحال میشویم که از آموزشهای خوب شما در زمینه بسیار مهم هک و مقابله با اون بهره مند بشیم. شما میتونید هر کدام ازآموزشهای خودتون رو (متناسب با تقسیم بندی خود، )در بخش هک و امینت امنیت به ثبت برسونید.

لینک زیر:

http://joomlaforum.ir/forumdisplay.php/34-%D9%87%DA%A9-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA

منتظر مقالات خوب شما هستیم.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری