azadyamin

ثبت نام جوملا 3

18 پست در این موضوع

من می خوام تو جوملا 3 یه فرم ثبت نام قرار بدم که وقتی ثبت نام انجام میشه برای طرف ایمیل فعال سازی ارسال بشه و بعد طرف با وارد شدن تو سایت وضعیتش فعال بشه

حالا میخوام بدونم از ماژول یا افزونه خاصی باید استفاده کرد.و یا با ثبت نام خود جوملا میشه این کار را کرد.اگه آموزشی کسی سراغ داره بزاره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب اینکه از امکانات پیش فرض خود جوملاست . با کدوم قسمتش مشکل دارید مگه ؟

توی مدیریت کاربران گزینه انتخابها رو بزنید

گزینه فعالسازی حساب کاربران جدید رو روی "خودش" قرار بدید . لینک فعالسازی به ایمیلش ارسال میشه

میشه فرم ثبت نام را به rs form متصل کرد؟

آخه یه سری گزینه برای ثبت نام میخوام که تو ثبت نام خود جوملا نیس.

بله این امکان وجود داره پلاگین plg_rsfpregistration رو نصب کنید و از قسمت تنظیمات پلاگین فیلد های اصلی رو به فیلد های اصلی فرمتون مرتبط کنید . بعد فیلدهایی رو که نیاز دارید اضافه کنید .

پیروز و موفق باشید

گزینه ثبت نام در سایت نمایش داده نمیشه چطوری باید این گزینه برای کاربر هایی که تازه تو سایت میخوان عضو بشن نمایش بدیم.

در قسمت مدیریت کاربران->پیشرفته->ثبت به نام به کاربران جدید: بلی

بله این امکان وجود داره پلاگین plg_rsfpregistration رو نصب کنید و از قسمت تنظیمات پلاگین فیلد های اصلی رو به فیلد های اصلی فرمتون مرتبط کنید . بعد فیلدهایی رو که نیاز دارید اضافه کنید .

پیروز و موفق باشید

چطور میشه از پلاگینی که این دوست عزیز معرفی کردن استفاده کنیم.آخه یه کم توضیحشون نا مفهوم است.

چه فیلدهایی رو میخواید اضافه کنید ؟ پلاگین کابر مشخصات رو در مدیرت پلاگین ها پیدا کنید واردش بشید با فعال کردنش یه سری فیلد دیگه اضافه میکنه شاید نیازتون رو براورده کنه و احتیاج به این کارا نباشه

چه فیلدهایی رو میخواید اضافه کنید ؟ پلاگین کابر مشخصات رو در مدیرت پلاگین ها پیدا کنید واردش بشید با فعال کردنش یه سری فیلد دیگه اضافه میکنه شاید نیازتون رو براورده کنه و احتیاج به این کارا نباشه

سلام من این کار راانجام دادم ولی باز هم یه سری فیلد میخوام که اینجا نداره.

میشه راهنمایی کنید چطور میشه از پلاگین rsform استفاده کرد.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من افزونه اتصال فرمساز rs form را برای ثبت نام فعال کردم و فرم مورد نظر را هم اصلاح کردم ولی وقتی دکمه ارسال را میزنم اخطار میده که پسورد نا معتبر است.

http://mh-mousavi.com/index.php/component/rsform/form/1

ویرایش شد

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

با سلام من افزونه اتصال فرمساز rs form را برای ثبت نام فعال کردم و فرم مورد نظر را هم اصلاح کردم ولی وقتی دکمه ارسال را میزنم اخطار میده که پسورد نا معتبر است.

وب سایت شخصی سید محمدهاشم موسوی

ویرایش شد

کسی نیست کمک کنه تا این فرم به ما کار بده؟؟؟/

وب سایت شخصی سید محمدهاشم موسوی

ویرایش شد

اعتبارسنجی فیلد های پسورد رو چگونه تنظیم کردید؟ تصویری از بخش بخش اعتبارسنجی فیلد پسورد قرار بدید

اینم عکس هایی از فرم و تنظیمات فرم

[ATTACH=CONFIG]9119[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9120[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9121[/ATTACH]

اون تصویری که مد نظر من بود رو نگذاشتید. در بخش لیست و مدیریت فیلد ها بر روی دکمه ویرایش مقابل فیلد پسورد کلیک کنید و از بخش اعتبارسنجی(تب وسط) عکس بگیرید و قرار بدید.

اون تصویری که مد نظر من بود رو نگذاشتید. در بخش لیست و مدیریت فیلد ها بر روی دکمه ویرایش مقابل فیلد پسورد کلیک کنید و از بخش اعتبارسنجی(تب وسط) عکس بگیرید و قرار بدید.

[ATTACH=CONFIG]9123[/ATTACH]

اگه میخواین آدرس ورود و نام کاربری و رمز را براتون بفرسم تا چک کنید.

برای فیلد پسورد شما، اعتبارسنجی مخصوص معرفی شده ( احتمالا کسی که افزونه رو ازش خریدید یا گرفتید معرفی کرده ) که نیاز چندانی هم نداره.

مقدار گزینه «قانون و معیار اعتبارسنجی» رو روی بدون اعتبارسنجی بگذارید و تست کنید.

سلام

دوستان من می خوام وقتی طرف داخل سایت ثبت نام کرد یه ایمیل فعال سازی براش ارسال بشه ولی نمیدونم کدوم قسمت ها را باید فعال کنم لطفا راهنمایی کنید.

فرم ثبت نام من متصل به فرم ساز rsform می باشد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری