miladsaeedi

آموزش طراحی گرافیکی سایت از ابتدا تا انتها به کمک فتوشاپ

131 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض خسته نباشید خدمت استاد سعیدی

تمرین شما رو انجام دادم

[ATTACH=CONFIG]2136[/ATTACH]

اینم سلیقه خودم

[ATTACH=CONFIG]2137[/ATTACH]

با عرض پوزش یه اشتبا کوچیک باعث شد که دو تا پست بشه

ویرایش شده در توسط akbari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با عرض خسته نباشید خدمت استاد سعیدی

تمرین شما رو انجام دادم

[ATTACH=CONFIG]2136[/ATTACH]

اینم سلیقه خودم

[ATTACH=CONFIG]2137[/ATTACH]

شرمنده استاد، سر من یکی خیلی شلوغ شده، اما کلاس رو دنبال میکنم:didi:

پس بقیه دوستان کجا هستن؟

سلام من هم کلاس ها تون رو دنبال می کنم ببینم شاگرداتون چی از آب در میان:motat:

اینم مال من

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13442611061.jpg

یه سوال من وقتی عکس آپلود مبکنم با این مشکل مواجه میشم :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13442578251.jpg

ویرایش شده در توسط tohid

یه سوال من وقتی عکس آپلود مبکنم با این مشکل مواجه میشم :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13442578251.jpg

تصاویر رو توی آپلودسنتر آپلود و لینک انجمن رو توی تاپیک قرار بدین تا هم تصویر امن تر باشه و بعد از چند وقت پاک نشه و هم راحت تر باشه

بچه ها توروخدا از کلاس دور نشین تا آقای سعیدی کار رو پیش ببره.

آقای سعیدی بچه ها منو رو طراحی کردن. دیگه بریم سراغ بقیه کار

:4d564ad6:

آقا مهرداد بنده توی صفحه قبل گفتم لطفا پست بیهوده ندین و باعث نشین که تاپیک شلوغ بشه

در پناه حق

باز هم مثل همیشه این دوره هم نیمه تمام ماند.

سلام به تمامی دوستان گلم با عرض پوزش فراوان به دلیل تاخیر، راستش من بدجوری گرفتاری برام پیش اومد. انشاء الله این دوره به حول و قوه الهی در سریعترین وقتی که بتونم ادامه پیدا خواهد کرد. دوستان می دونن که این کار چقدر وقتگیره دسته بندی اطلاعات و قابل فهم کردن و پیاده سازی و عکس گرفتن از محیط برنامه و توضیح در مورد قسمت های مختلف و آماده سازی تصاویر برای آپلود و ... . انصاف بدهید که زمانگیر هست حالا احتمالا این آموزش رو به صورت ویدئویی براتون آماده کنم. بران دعا کنید. راستی پیشاپیش عیدتون مبارک باشه.

فعلا یا علی ولی بر میگردم، دست پر انشاء الله

سلااااااااااااااااام و هزاران سلام - درود و فراوااااااااااااااااان درود

دوستای گلم، سلام من رو مجددا پذیرا باشید. یه معذرت خواهی بزرگ به همه شما به دلیل وقفه پیش آمده بدهکارم. اما خبر خوشی هم دارم انشاء الله کار نیمه تمام خودم رو می خوام تموم کنم و بدین منظور دارم کلیپ های آموزشی با موضوع "آموزش طراحی گرافیکی سایت از ابتدا تا انتها به کمک فتوشاپ" رو آماده می کنم تا انشاء الله از هفته آینده براتون منتشر کنم. امیدوارم که از این کار لذت ببرید. تمام تلاشم رو می کنم که آموزش ها مفید واقع بشن.

موفق و سربلند باشید. یا علی مدد.

با سلام بر دوستان واستادان گرامی

استاد از اواسط کلاس دانشجو می پزیرید آیا ؟

کل پست های قبلی رو کامل مطالعه کردم سعی ام تو اینه که به دوستان دیگه برسم اگه به شاگردی قبول دارید

با تشکر علی

ویرایش شده در توسط ali1234

سلام استاد

ما رو هم جز شاگرداتون حساب کنید.

دانشجو های اکنون استاد دیگه یا یه جا دیگه یاد گرفتن یا ترک تحصیل کردن :25r30wi:

آموزش طراحی قالب جوملا 2.5 در این یکی دوماه زیاد انتشار میشه یه جستجو توی انجمن کنید و از اونا استفاده کنید

سلام !!!

از اول تا اینجا خوندم و خیلی بحث های تخصصی و خوبی دیدم !

منم به عنوان مدرس فتوشاپ یه چیزایی از استاد یاد گرفتم ! اما طراحی قالب جوملا از psd به جوملا به جای خوبی ختم نشد ! منتظر اتمام کار استاد و نتیجه دهی هستیم ! :)

بهتره که قالب ساده و شیکی برای یک سایت خبری رو آموزش بدین.

با تشکر

آموزش طراحی قالب توسط فتوشاپ برای جوملا دوبخش داره:

1-طراحی گرافیکی و ایده ها و... که بخشیش رو استاد گفتن و بخش دیگر هم نت موجوده (همون طراحی قالب html)

2-تبدیل قالب html به جوملا 1.5 - 2.5 و... : که چندین آموزش از این بحث بطور رایگان.فارسی.تصویری در انجمن موجوده که میتونید ازشون استفاده کنید.

موفق باشید

این تاپیک هم به تاریخ پیوست؟ :hooom:

جسارت نباشه اما وقتی کسی یک تصمیم رو داره اجراش کنه نه اینکه نصفه کار بمونه. :a54d65a:

مث اینکه دیر رسیدم :jan::21:

الان من میخووام زودتر یاد بگیرم برم یقه کی رو بگیرررررررررررررررررررررررررررررررررمshotup

:1dco2x0p1lilzhfpg1t ایشالله اول مرداد = سر ماه و به امید ارزان تر شدن :hehe:

زودتر = پرداخت هزینه و خرید مجموعه های آموزشی :128fs318181:

دیرتر = گوگلینگ :didi:

شما یه مجموعه خوب و کامل معرفی کن ما هم هر قدر هزینه اش شه پرداخت می میکنیم...:yeah:

شما یه مجموعه خوب و کامل معرفی کن ما هم هر قدر هزینه اش شه پرداخت می میکنیم...:yeah:

آموزش تبدیل psd به Html که در اینترنت فراوونه. برای ساخت قالب psd هم این چند صفحه کمک خوبی میتونه کنه. اما طراحی قالب جوملا :

این تجاریش : بسته آموزش ویدئویی طراحی قالب جوملا- مدرس : استاد ابوالفضل طالبی (tarantino)

اینم رایگانش : آموزش طراحی قالب جوملای 2.5 (فارسی و تصویری) - مدرس : استاد مرتضی فرد صفاری

هر دو عزیز زحمت کشیدند و آموزش های خیلی خوبی ارائه دادند. اما به طبع برای آموزش تجاری استاد طالبی زحمت زیادی کشیده شده. آزمون های آنلاین . آموزش تبدیل قالب psd به جوملا . اشانتیون (کتاب) و ...

------------------------------------------------------

این تاپیک هم برای من و یه سری دوستان دیگر خاطره ای خوش بود. میتونم بگم شاگردای این کلاس فارق التحصیل شدند ولی این کلاس نصفه موند :ooofe:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری