CO-2014

درخواست آموزش شخصی سازی قالبهای تک صفحه ای

8 پست در این موضوع

درود

برای اولین بار برای یک آموزش جستجو کردم ولی تو انجمن وجود نداشت !

من تابحال با قالبهای تک صفحه ای کار نکرده بودم. الان با قالب Qubic از جوم شیپر شروع به کار کردم ولی نمیتونم قالب رو شخصی سازی کنم.

مشکل اول : با پاک کردن هریک از add on های ساخته شده با پیج بیلدر قالب ارور میده و از کار میافته. چون افزونه page builder pro رو فقط تو قالب کوییک استارت دارم ، مجبورم با کوییک استارت شروع کنم و با پاک کردن محتوای پیشفرض، محتوای مورد نظرم رو جایگزین کنم. این مشکل فقط در قالبهای تک صفحه ای رخ میده.

مشکل دوم : برای شروع کار با قالب تنها هم مشکل لینک کردن مطالب به منو رو دارم. روی هر کدوم از منوها که کلیک میکنم به جای اسکرول شدن روی مطلب هیچ اتفاقی نمی افته !

دوستانیکه تجربه دارن لطفا کمک کنن. از مدیران انجمن خواهش میکنم برای این موضوع تاپیک اختصاصی باز کنند.

نکته بعدی کمبود یک آموزش پروژه محور در انجمن هست. شخصا در این خصوص فقط یک آموزش با بدترین کیفیت از جومینا دیدم که اونهم بخاطر پارازیت وحشتناکی که تو صدای ویدیو بود کلا از خیرش گذشتم !

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

ضمنا از سایت cloudaccess.net یک ویدیو یک و نیم ساعتی دانلود کردم که دارم میبینم. چنانچه مفید بود در انجمن قرار میدم که دوستان علاقمند هم استفاده کنند.

آموزش کار با فریم ورک هلیکس 2

دمو قالب Qubic

مستندات

ویرایش شده در توسط CO-2014

در مورد وبینار فریم ورک هلیکس :

خداوکیلی هرکی فهمید این چی میگه جایزه داره ! فکرش رو کنید، انگلیسی با لهجه بنگلادشی !!! حالا میفهمم چرا جومشیپر آموزش ویدیویی نداره.

فقط 700 مگ از ترافیکم رو ریختم دور.

درود

سرکار خانم ملکی گرامی، بنده خودم لینک مستندات رو گذاشتم در پست قبلی یعنی مطالعه کردم ولی متاسفانه گویا نیست. انتظار داشتم حداقل یک خط راهنمایی از دوستان انجمن دریافت کنم.

متاسفانه بیشتر سوالاتم در انجمن بی جواب میمونه و فکر کنم مشکل از خودمه که توقع زیادی از رفقا دارم.

سپاس.

دوست گرامی، مرجع من هم برای رفع مشکلات و کانفیگ این دسته قالب ها، مستندات قالبه.

عنایت داشته باشید که برای این مشکل خاص من مثلا باید نسخه شما رو نصب و تست کنم. که زمانش رو ندارم برای همین هدایت کردم به مطالعه دقیق تر مستندات. موفق باشید

قالبی که دارید چه نسخه ای هست ؟ نسخه 1 قالب اشکالت زیاد داره اگر 1.2 باشه نباید توی ویرایش مشکلی داشته باشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری