CO-2014

تشکر و بدرود با تمام دوستان

4 پست در این موضوع

درود بر شما دوستان گرامی

بنده امروز با جوملا خداحافظی کردم و به جامعه بزرگ وردپرس ملحق شدم. اوقات خوبی رو در این انجمن بزرگ سپری کردم و از همراهی دوستان خوبی مثل شما لذت بردم. از تمامی دوستان عزیزم تشکر میکنم که باعث شدند نکات ارزشمندی یاد بگیرم . یک تشکر ویژه هم از مدیران سایت دارم که همیشه بنده رو حمایت کردند.

لطفا بنده رو ببخشید اگر بی احترامی نسبت به کسی کرده باشم یا باعث دلخوری شما شدم.

بدرود.

«دیگران را ببخش، نه به این خاطر که آنان سزاوار بخشایشند، زیرا تو شایسته آرامشی »

آشو زرتشت.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

حتما برای اینکارتون دلایل خودتون رو دارید و ما به این دلایل احترام میذاریم . ولی اگه دلیل صرفا جواب نگرفتن در تاپیک هاست باید بگم که اینجا جامعه ای هست برای اینکه دانسته هامون رو به اشتراک بذاریم . شاید سوالات شما در حد معلومات دوستان نبوده و خیلی دلایل دیگه . به نظرم تغییر cms راهکار نیست . کاش در جمع ما میموندید . جواب سوالاتتون رو که شاید سوال خیلی از عزیزانه رو پیدا میکردید و در اختیار بقیه میذاشتید . البته این عرایضم زمانی توجیه داره که دلیل ترک انجمن مباحث مورد ذکر باشه .

به هر حال من به نمایندگی از مدیران انجمن بابت مدتی که بدون چشم داشت در زمینه انتشار افزونه ها و آموزش های جوملایی به انجمن خودتون کمک کردید تشکر میکنم و امیدوارم هر جا که تشریف دارید سر فراز و موفق باشید و درب انجمن همیشه بروی عزیزانی همچون شما باز است و

موفق و موید باشید

درود بر همه دوستان

من با آقای رضا عزیزی در ارتباط هستم ایشون جوملا رو کنار نگذاشتن ولی بین جوملا و وردپرس حالا وردپرس رو انتخاب کردن و تمرکز اصلی روی وردپرس خواهند داشت. به هر حال دلایل زیادی برای من آوردن که توجیه کننده این اقدامشون بود.

ولی به هر حال حیف شد که از جمع ما رفتن. ایشون برای هر مطلب و مشکلی کلی مطالعه میکرد و همیشه دنبال بهترین جواب ها بود.

به هر حال هر جا هستن موفق باشن:14:

از جمله کسانی بودید که فیلم های آموزشی زیادی رو منتشر کردید و ماهم تا تایپیکی رو می دیدیم که شما ایجاد کردید بدون شک اون تایپیک رو باز می کردیم و حیف و صد حیف که توفیق نبود همچنان در خدمت شما باشیم امیدوارم در هر زمینه ای که فعالیت می کنید موفق و پیروز باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری