behyan

پیغام html/iframe.b.gen virus آنتی ویروس نود و پیغام هشدار فایرفاکس

9 پست در این موضوع

با سلام

هنگام ورود به سایت ابتدا فایرفاکس پیغام سایت غیر امن را داد و پس از ورود آنتی ویروس پیغام ویروس html/iframe.b.gen virus را می دهد/

لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار باید انجام داد.

با تشکر فراوان

سایت : مبل لکسی - مبلمان مدرن و تختخواب شو

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

آنتی ویروس ها بعضی از کتابخانه های jquery*رو ویروس تشخیص میدن . اگه میخواید این اتفاق نیفته آنتی ویروس رو موقتا غیر فعال کنید ببینید به کدوم افزونه گیر داده افزونه رو با یه مورد مشابه جایگزین کنید

موفق باشید

درود

کدهای iframe توی متدهای هک زیاد استفاده میشن برای همین برخی انتی ویروس ها بصورت false positive بهش گیر میدن اما اگه مطمئنید سایت سالمه

برای exclude کردن اون سایت در لیست نود مراحل زیر رو انجام بدید

Press the F5 key on your keyboard to open the Advanced setup window.

Expand Web and email → Web access protection and click URL address management.

Select List of addresses excluded from filtering from the URL address management drop-down menu and then click Add.

ype the website or domain you want excluded in the Enter a mask for URL address field and click OK (for each website you add, be sure to either include "www." or a wildcard "*" symbol, as in "www.eset.com" or "*eset.com").

When you are finished excluding websites, click OK to save your changes and exit the Advanced setup window.

اطلاعات بیشتر

http://support.eset.com/kb2960/

ممنون از پاسخ سریع دوستان

متاسفانه مشخص نیست که ایراد از کدام ماژول یا کامپوننت می باشد. پون این بسته نصبی تجاری را خریداری کردم و ماژول جداگانه ای نصب نکرده ام. جدا از نود 32 ، مرور گر فایرفاکس و کردوم هم ایراد security erore میدهد.

پیغامی که هنگام تغییر منو توسط نود32 میدهد پیوست می باشد.

با سلام

مرورگر را ریست هم کردم از مرورگرهای مختلف و کامپیوتر های مختلف هم امتحان کردم. چه اونهایی که نود دارند و اونهایی که نود32 ندارند.

ایراد امنیتی میگیرد.

با سلام

مرورگر را ریست هم کردم از مرورگرهای مختلف و کامپیوتر های مختلف هم امتحان کردم. چه اونهایی که نود دارند و اونهایی که نود32 ندارند.

ایراد امنیتی میگیرد.

کاربر عزیز بهتون گفتم ignore list کنید ! ارتباطی به مرورگر نداره این مورد

یا به خود ایست پیام بدید مشکل رو چون اونا folse positive تشخیص دادن یا آنتی ویروستون رو تغییر بدید

Eset به تشخیص کاذب شهرت داره

سلام

مشکل از مرورگر و آنتی ویروس نیست .

در وب سایت گوگل بخشی به نام بررسی امنیت سایت وجود دارد که پس از وارد کردن آدرس سایت پیغام زیر مشاهده می شود:

جزئیات امنیتی سایت

بعضی از صفحات در این وب*سایت، بازدیدکنندگان را به وب*سایت*های خطرناک زیر می*فرستند: jhdgsyrnjsdnsshd.tk و terbfghasjdhp.tk.

من چطور میتونم این آدرس را حذف کنم یا اجازه دسترسی را محدود کنم ؟

سلام

مشکل از مرورگر و آنتی ویروس نیست .

در وب سایت گوگل بخشی به نام بررسی امنیت سایت وجود دارد که پس از وارد کردن آدرس سایت پیغام زیر مشاهده می شود:

جزئیات امنیتی سایت

بعضی از صفحات در این وب*سایت، بازدیدکنندگان را به وب*سایت*های خطرناک زیر می*فرستند: jhdgsyrnjsdnsshd.tk و terbfghasjdhp.tk.

من چطور میتونم این آدرس را حذف کنم یا اجازه دسترسی را محدود کنم ؟

درود انواع مختلفی از روش ها وجود داره که گوگل میتونه یک سایت رو بلاک کنه و یا الوده تشخیص بده

در موردی که شما اشاره کردید باید دنبال بک لینک و کدهای ارجاع دهنده بود که همه این ها داخل سورس سایت موجود هست

و علت ارجاع هم میتونه افزایش بازدید برای یک سایت باشه یا علل دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری