ali313

چگونگی تبدیل قالب به قالب ریسپانسیو

12 پست در این موضوع

با عرض سلام

چگونه میتوانم بدون کدنویسی قالب اماده را به قالب ریسپانسو تبدیل کنم؟

دوستان هرکدام اطلاع و یا تجربه دارید, لطف بفرمایید.

متشکرم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود یا خود قالب باید این قابلیتو داشته باشه ویا شما باید کدنویسی مربوط به ریسپانسیو رو انجام بدید. شما اول برید توتنظیمات قالب معمولا اونجا تنظیماتی مربوط به ریسپانسیو داره. اگر نداشت باید یکی ازدوستان این زحمت این کارو برای شما انجام بدن.

لطف کردید. اما قالبی مد نظر من هست که میخواهم مطمن شوم میشود ریسپانسیو کرد یا نه ؟ میخواهم قالب را بخرم؟

خب بگید چه قالبی هست؟لینک مرجع رو بدید

یا دسترسی بدید بررسی بشه!

با عرض سلام و احترام و عذرخواهی از جنابعالی. به قوانین انجمن خوب اگاه نیستم و خواستم به تفکیک بنویسم و حتی قالبهایی که با آرتیستر بتوان راست چین کرد حتی ابتدا مدنظرم بود. و خواستم به تفکیک و با دو موضوع متفاوت بنویسم.

و مجدد از شما عذر میخواهم.

امیدوارم بتوانم با توضیح زیرمنظورم را برسانم :

اما قالب اصلی مد نظر من وب سایت آماده آگهی - ایجاد سایت آگهی

: http://www.*****namarket.com/component/hikashop/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84/cid-182.html

و سپس قالبهای : آگهي ها و خانه و

آگهي ها میباشد که مثل هم هستند. اما سایت اگهی که در

سایت جومینا دیدم مدنظرم است.

و قالبی دیگر بر روی سرور دارم که مشکل ان متفاوت است و بدلیل اینکه کاربر وارد محیط کاربری میشود و اولین مرتبه است با سایت اگهی و یا فروشگاهی کار میکنم.

بطور خصوصی اگر دوست داشتید ادرس وبسایتم و یوزر و ... را میدهم که ریسپانسیو است

است.اما به درگاه بانکی وصل نیست و مشکل دیگر دارد.اما ادرس سایتم :404 Not Found که میخواهم بطور رایگان برای وبمسترها باشد)

جنابعالی و هریک از دوستان لطف کنند مشکل قالب مورد نظرم را در سایت جومینا برطرف کنند و جدا از آن برای راه اندازی این سایتم که برروی سرور هست کمکم کنند برای راه اندازی ان میتوانم نمونه این قالب سایتم که در سایت پی سی تمپلت (قالب اگهی) هست. را هم

مدتها است میخواهم خریداری کنم لطف بسیار داشته اند.و هرچند اجر معنوی بسیار دارد و من شرمنده ام از این بابت بجز دعا تا حد توانم جبران میکنم.لطف بفرمایید و اجازه بدهید یا بطور خصوصی و یا به ایمیل شما یوزر و .. را ارسال کنم.

منتظر پاسخ شما. با تشکر از جنابعالی و همه سروران گرامی.ممنون.

دوست عزیز یکم واضحتر بگید

ولی برای آشنایی با قوانین انجمن:

joomlaforum.ir/showthread.php/3-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9

%85%D9%84%D8%A7

برای دریافت قالب آگهی به صورت رایگان:

هدیه بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!!

وبرای دریافت قالب تجاری:

قالب جوملا | قالب فارسی جوملا | قالب رایگان جوملا 2.5 و 3

* درضمن لینک اول شما خراب است.*

*موفق باشید*

سلام و با تشکر از شما.از آدرس ها و لینک ها استفاده می کنم.

اما قالب مورد نظر من برای ریسپانسیو کردن - با آدرس زیر است.

(وب سایت آماده آگهی - ایجاد سایت آگهی)

: http://www.*****namarket.com/component/hikashop/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84/cid-182.html

است.

قالب مورد نظر شما فقط اسکرین شات داره

با فروشنده اش تماس بگیرین بپرسین رسپانسیوه یا نه؟

دو قالب دوم هم که دادین تا جایی که مشخصه ریسپانسیو نیست :-/

1- شما میتونید با یه موبایل یا تبلت ریسپانسیو بودن قالب را بررسی کنید

2- با پشتیبای فروش قالب تماس بگیرید واز اونجا مشکلتون برطرف کنید ازشون بخواین لینک قابلیتهای قالب را بهتون بدن.اونجا دقیقا دیگه مشخص میشه قالب چه قابلیتها ویزگیهایی داره

"موفق باشید"

با سلام

قالبی که من میخواهم بخرم ریسپانسیو نیست و منتظر جواب هستم کسی از دوستان طراح میتواند زحمت بکشد و با دریافت مبلغی تبدیل به قالب ریسپانسیو کند؟

و هرکدام از دوستان زحمت بکشند وقالب موردنظر را برای من تبدیل به قالب ریسپانسیو کنند چه مبلغی را دریافت میکنند؟

و یا راهی هست خودم تبدیل به قالب ریسپانسیو کنم و آموزشهای آن را از کجا تهیه کنم؟

عکس نمونه قالب را در ابعاد کوچک فرستادم.[ATTACH=CONFIG]9186[/ATTACH]

با تشکر بسیار از شما.ببخشید.

محصولاتی که در سایت های دیگه عرضه میشوند رو پشتیبانی نمیکنیم . برای این موارد به سایت مذکور مراجعه کنید.

و اما پاسخ شما، نیاز به توضیحات طولانی که منجر به سردرگمی میشه نیست .

ریسپانسیو کردن یک قالب، اگر چنین قابلیتی نداره، منطقی نیست.دنبال این مورد نباشید.

دو راه دارید

کلا از یک قالب ریسپانسیو دیگه که به مورد شما شباهت داره استفاده کنید.

راه دوم، کامپوننت موبایل هست که میتونید از اون استفاده کنید . سایت رو ریسپانسیو نمیکنه، اما به کاربران موبایلی ، یک سایت با شکل دیگه که در موبایل قابل نمایش هست رو ارائه میده.

درخواست یا پیشنهادات تجاری در بازارچه انجمن مجاز هستند. قوانین رو رعایت کنید.

متشکرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری