amin.poorsaeed

وای از دست این عرب ها !!!! یکی راه چاره ای نداره !

34 پست در این موضوع

شما فقط سایت های ایران رو میبینید که عربا هک می کنند

کلا همه تیم های ایرانی اشیانه-شبگرد - سپهر-امپراطور و ... دارن سعی می کنن به اونا هم حمله کنن که می کنند هم. به ازای هر 2 سایت ایران مطمئن باشید تمیز 10 سایت عرب میره ;)

ولی خب بالاخره امنیت نداشته باشیم عرب نزنه یکی دیگه میزنه :ی

موفق و موید باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

به نظر من تلافی کردن دردی رو دوا نمیکنه بلکه فقط پاک کردن صورت مسئله هست! به عنوان یه راهکار مکمل خوبه اما اینکه صرفا هک کنیم سایتاشونو فایده ای نداره که

اونام دوباره میان هک میکنن و میشه جنگ سایبری!!

بهترین حمله دفاع هست

اول باید ایمن سازی کنیم چه سایت چه سرور!!!

باور کنید خیلی از سرورهای شرکت های هاستینگ ایرانی امنیت ندارند باورد کنید!!!:13::13::13::13:

مثل آب خورن میخورند چرا؟؟؟ دو تا دلیل داره یکی اینکه وقتی یکی میره سرور اختصاصی میگیره یا باید پول بده واسش کانفیگ کنن که معمولا دلشون به حالش نمیسوزه و تنظیم معمولی میکنن

یا طرف خودش میاد کانفیگ میکنه که چون مسلط نیست ضعیف میشه!!!

بحث امنیت سایتم که دیگه مشخصه

غالب باگ های سایت xss و sql و rce و lfi و.. هستند که چارش تست نفوذ مداوم سایت و مانیتورینگ دائم هست!!

ضمنا دیفیس خیلی جزو هک محسوب نمیشه!!! (از نظر من)

وقتی طرف اومد کل فایل ها و هاستو جارو کرد باید بگیم هک واقعی!!

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

خوب دفعه قبل که پویان جان شاهد بودی به همین صورت بود که کل فایل ها رو جارو کردن رفتن ، حالا این دفعه شانس داشتم دیفیس شد ، اونم فقط به خاطر باگی که من تو جوملای خودم داشتم اینطور شد ، و خوشبختانه به خیر گذشت ولی من نمی تونم دفاع کنم راه هایی رو که شما و فانتوم گفتین هم بعد از اولین هک تست کردم ولی بازم این طور شد ، حالا بگذریم خیلی ممنون از همتون :28:

امین جان میتونی بیای رو سرور ما، تضمین شدست :128fs318181:

البته این هکی که شما شدی به دلیل سرور بوده ... فایروال های نرم افزاری ممکنه تنظیم نبوده باشه و دلایل دیگه . من این تجربه ها رو کردم .

علی گلی جان من منتظرم دوره سرورم تموم شه تموم شد حتما عوض می کنم

امین جان میتونی بیای رو سرور ما، تضمین شدست :128fs318181:

البته این هکی که شما شدی به دلیل سرور بوده ... فایروال های نرم افزاری ممکنه تنظیم نبوده باشه و دلایل دیگه . من این تجربه ها رو کردم .

درود

دوست عزیز بارها مشاهده شده است که از دوستان در تایپک های مختلف دعوت به خرید سرویس کردید. این موضوع یک تبلیغ حساب میشه . لطفا اگر درخواستی به شخصی می خواهید بدهید . از طریق پیام خصوصی بدید.

موفق پایدار

سلام

اول از همه یه ماشااله بگم به جوملای ایران بابت

این همه مدیر جدید که اکثرشون رو من نمیشناسم (به نظرم قبلا با یوزرهای دیگری فعالیت داشتند وگرنه که کسی یه شبه مدیر نمیشه !)

اما دوست عزیز امین پورسعید:

شما فقط دارید چوب بی توجهی و مسئولیتی هاست خود را میخورید

اکثر سایت هایی که هک شدن ازپشت خنجر خوردن

دوستان از جوملا فارسی نام بردن :

دوستان اگر شما هم سروری مثل مامبو سرور تو کانادا از خودتون میداشتید به این راحتی هک میشدید ؟

من خودم قبلا از یک هاستی که سرورش تو هلند بود استفاده میکردم

چند ماه بیشتر نشده بود که استفاده میکردم و دیدم خدماتشون افتضاحه

واینیستادم که سر سال بشه و وسط کار اسباب کشی کردم

البته من نمیام از یک هاستی که امتحان پس نداده خرید بزرگ بکنم و ابتدا با کمترین پلن شروع میکنم تا اگر بد از اب درامد سریع بیخیالشون بشم

ضمنا دنبال هاست هایی که خیلی هم اسمشون سرزبونهاست نمیرم . چرا؟

چون رقیبای این هاست ها همیشه دنبال ضربه زدن و بی اعتبار کردن این هاست ها هستند و این وسط مشتریان ضرر میکنند و مرتب سایت هاشون هک میشه

تا حالا فکر کردین ممکنه همین هایی که صفحات ایندکس عربی براتون میزارن ایرانی باشن

ممکنه من که یک فروشنده هاست هستم نتونم یه فروشنده دیگر رو در عرصه رقابت ببینم پس چیکار میکنم :

میام چند نفر رو اجیر میکنم و شروع میکنم به هک کردن سایت های مشتریان بدبخت اون هاست و ...

در نهایت اینکه :

اگر از هاست خود مطمئن هستید

سعی کنید اصول امنیت جوملا رو رعایت کنید

و همیشه به طور مرتب بک اپ بگیرین و در کامپیوترتون ذخیره کنید

اینجوری دیگه ترسی از هک وجود نداره چون ظرف 5 دقیقه سایت رو برمیگردونین سرجاش

موفق باشید

آقا اولا به هاستت بگو ini_set رو ببنده .

ثانیا پسوورد هاست دیتابیس و مدیریت جوملاتو بعد از هک تغییر بده ویه چیز قوی بزار

ثالثا چک کن شل رو هاست خودت نباشه سرور مرتب چک میشه

اگه میتونی از افزونه امنیتی rsfirewall استفاده کن البته نال شده نه. اگرهم نمیتونی بخریش از افزونه های شبیه به اون که رایگان هستند استفاده کن

من نوزده تا سایتم توسط این گروه رو یک سرور هک شدند . با اینکارا مشکلمون رو حل کردیم

اصلا درست نیست سالانه هاست خریداری کنید، اصولیش ماهانست .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری