ali313

درخواست کمک برای آموزش و راه اندازی سایت جوملایی

6 پست در این موضوع

سلام

دوستان عزیز هرکدام که تمایل به آموزش و رفع اشکال جزیی من برای راه اندازی سایت جوملایی من در زمینه آگهی و نیازمندیها دارند حتی با دریافت مبلغی برای کمک و آموزش اعلام بفرمایند تا اعلام دسترسی بدهم و تا رفع مشکل اولیه من به من کمک کنند.

ممنون و متشکر میشوم. اعلام آمادگی بدهند و مبلغ دریافتی خود را اعلام بفرمایند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

خب شما اول مشکلتونو بگید دوستان هرکمکی که بتونن انجام میدن

درضمن آموزش جوملا در خود انجمن هست

آموزش جوملا 2.5:

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

آموزش جوملا 3:

آموزش جوملا 3.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

سلام

همه اموزشهای مهندس طالبی را تهیه کرده ام و مدارک آن را گرفته ام. اما برای راه اندازی سایتم که یک سایت آگهی است از نصب پلاگین درگاههای بانکی تا محدودیت کاربران سایتم که اجازه دسترسی به پنل کاربری ام و به داخل مدیریت آن را نداشته باشند و رفع اشکالهای

جزیی که باعث شده است من نتوانم از سایت استفاده کنم . کمک میخواهم. بعنوان مثال نصب و خرید درگاههای بانکی اطلاعی ندارم و اطلاعات کلی را میتوانم با سرچ از اینترنت و از این انجمن خوب پیدا کنم اما میخواهم دوست و یا دوستانی که اطمینان

به آنها و کار آنها داشته باشم و با صرف وقت یک ساعت و شاید کمتر برای دوستانی که اهل فن هستد سایتم را راه اندازی کنم.

امیدوارم توانسته باشم مشکلم را خوب بیان کرده باشم. خانه

با آمار 19 ارسالی ، یکم زود از کار خسته شدید :)

نصب پلاگین های پرداخت ، برای هر افزونه و هر سیستم بانکی متفاوت هست و حتی من نوعی هم برای نصب، یا باید راهنمای مربوطه رو مطالعه کنم و یا کار رو به جایی که پلاگین رو خریدم واگذار کنم.

اگر میخواهید مشکلتون رو خودتون حل کنید و یاد بگیرید و برای کارهای بعد تجربه کسب کنید، پس این نوع تاپیک اشتباهه . شما سوال میکنید، بقیه کاربران در سطح توان، راهنمایی میکنند.

اگر میخواهید شخص دیگه برای شما انجام بده، در بازارچه تاپیک میزنید و کاربران قیمت اعلام میکنند.

تصمیم گرفتید تاپیک جدید مناسب ایجاد کنید تا این تاپیک رو حذف کنم :)

سلام

با تشکر از راهنمایی و حسن نیت شما و دلگرمی شماولطفا این تایپیک را حذف کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری