حجت مردانه زاده

*هدیه * دانلود رایگان بسته آماده نصب خبری فارس نیوز - FarsNews

69 پست در این موضوع

راستی نگاهی هم به تاریخش بکنید که اون هم مشکل داره.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ای بابا چرا سایت هک شده توسط یک روسی. مطمئنا هستید که این قالب اورجینال هست ... الان اصلا وارد یک سایت دیگه می شه

من روی این هاست دو سه تا دامین دارم که هر سه می روند به یک سایت روسی : یعنی چطوری با یک قالب تونسته سایت های دیگه ام را هک کنه. الان رفتم توی هاستم توی قسمت دامین ها قسمت ریدایرکت می بینم که دامین این روسی هست. فعلا حذفش نکردم که دلیل اینکه چطور اینها دسترسی پیدا کرده اند برام روشن شود که دوباره با این مشکل روبرو نشوم. آخه چطور به هاستم دستری پیدا کرده. من یکی از دامین هایم که توی این هاست هست خیلی مهم و حیاتی هست و اگر با یک قالب دیگه به فنا بره که بدبختم. اینم عکسش که ببینی ریدارکت کرده :

5yj2_8.jpg

:hehe::hehe::hehe: دوستان خواهش این قالب را بردارید. این قالب که مطمئنا اورجینال نیست. باگ داره و به راحتی توسط یک هکر روسی هک می شوید. نامرد زد بقیه سایت هامو نیز به هم ریخت.:ooof::ooof:

زبان مدیریت رو انگلیسی کنید اون مطالبی که تاریخشون مشکل داره رو هم استفاده نکنید باید از دیتابیس تاریخشون رو اصلاح کنید اگه خواستید .

زبان مدیریت رو انگلیسی کردم

مطالب قبلی رو هم پاک کردم

درست شد

اما وقتی دوباره زبان رو فارسی میکنم خطا میده.

با سلام

نسخه ی کاتو شمسی شده رو نصب کنید.توی انجمن موجود هست.

موفق و سربلند باشید

سلام

من این قالب را روی هاست چند روز پیش آپلود کردم مشکلی نداشت ولی صبح روز بعد هم سایت و هم مدیریت صفحه سفید نشان دادن قالب را از روی هاست پاک کرده دوباره آپلود کردم باز مشکلی نداشت اما روز بعدش مثل قبل صفحه سفیدی نشان میده و هم سایت و هم مدیریتش بالا نمیاد.

بنظرتون مشکل از چه چیزی می تواند باشد.

سلام قالب به طور عجیبی امروز اینطوری شد :| آمادم عنوان سایت رو تغییر دادم

eslamabadjome.ir

سلام قالب به طور عجیبی امروز اینطوری شد :| آمادم عنوان سایت رو تغییر دادم

eslamabadjome.ir

با سلام خدمت شما

قالب چطور شد؟ سایتتون که بسته ست بزرگوار.

من این قالب را روی هاست چند روز پیش آپلود کردم مشکلی نداشت ولی صبح روز بعد هم سایت و هم مدیریت صفحه سفید نشان دادن قالب را از روی هاست پاک کرده دوباره آپلود کردم باز مشکلی نداشت اما روز بعدش مثل قبل صفحه سفیدی نشان میده و هم سایت و هم مدیریتش بالا نمیاد.

بنظرتون مشکل از چه چیزی می تواند باشد.

ارور لوگ رو بروی حداکثر بذارید ببنید خطا از چی هستش اعلام کنید.تا راهنمایی کنیم.

موفق باشید و سربلند

با سلام خدمت شما

قالب چطور شد؟ سایتتون که بسته ست بزرگوار.

عکساش کشیده شده - قاطی شدن مطلب وسط صفحه ! نیمدونم چطوری اینطور شد ولی در کل دیگه خیلی نیاز بود مجبور به بارگذاری مجدد فایل پشتیبانش کردم.

حالا یک سوال این قسمت راهی داره حذفش کرد ؟

of2n_2016-02-14_12-01-30.png

مدیریت پلاگین ها / پلاگین YT FrameWrok / خاموش کردن گزینه Show SJ Help Menu

حل شد داش امیر ! به نظرت این قالب RSS اوکی هست ؟

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

سلام دوستان

با تششکر از زحمات برادر ارجمند آقای مردانه زاده و همسر عزیزشون

این بسته مشکلاتی داشت که بنده رفعش کردم و نسبت به تغییر بعضی از قسمتها اقدام نمودم

اینم آدرسی که من دارم ازش استفاده میکنم پیرانشهر - صفحه اصلی

اینم آدرسی که برای دوستان اگه خواستند در اختیارشون بذارم بسته خبری فارس نیوز - صفحه اصلی

سلام علیکم میتونید بسته ی خودتون رو در همین تاپیک پیوست کنید تا دوستانی که نیاز دارند دانلود کنند و همچنین اصلاحات رو بفرمایید در آپدیت های بعدی مرتفع کنیم با تشکر

با سلام و تشکر بابت هدیه زیباتون من در منوی اصلی سایت منوی کدهای کوتاه رو حذف کردم اما بعد از حذف سایت دیگه بالا نمیاد و یک صفحه خالی نشون میده برای همین مجبور شدم دوباره برشگردونم ممنون میشم بفرمائید ایراد از کجاست تا منو رو حذف کنم و مشکلی در سایتم بوجود نیاد. ممنون از وقتی که می زارید

دوستان من خواستم بسته بک آپ گرفته شده خودمو روی لوکال بندازم با این ارور مواجه شدم

z7k_2016-06-08_22-20-49.png

یه نگاهیی به فایل htaccses بکن ببینید که پسوند .txt حتما داشته باشه

یه نگاهیی به فایل htaccses بکن ببینید که پسوند .txt حتما داشته باشه

باز تغییری نکرد با پسوند txt.

اولاً ممنون بابت فارسی سازی این قالب که خیلی دنبالش بودم

ولی مشکل اساسی وجود داره و اون هم این هست که بعد از نصب، ارور 500 نشون داده می شه که عملاً برای من قابل استفاده نیست.

htaccess رو هم جایگزین کردم ولی متاسفانه...

آدرس سایت: http://www.bio-study.com

باسلام خدمت عزیزان.

afzoneha_com_farsnews_main.jpg

احتراماً این بسته به آخرین ورژن پایدار جوملا یعنی نسخه 3.7.5 بروز رسانی شد و در لینک زیر بطور رایگان و مستقیم قابل دریافت و دانلود میباشد.

https://afzoneha.com/persian/farsnews

موفق و سربلند باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری