abarghoei

این سایت با چی ساخته شده و چطوره ؟

12 پست در این موضوع

با سلام

یکی از اشنایانم یک سایت ساخته و هی پوزش رو میده و به نظر من هم سایت خوبیهست و میخوام بدونم با چی ساخته شده و ساخت چنین سایتی چقدر هزینش هست و همینطور به نظرتون چایین مشکل داره تا برم بهش بگم فلان چاش مشکل داره ؟

طراحی سایت همیار سایت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کسی نیست جواب بده ؟

یک جای دیگه پرسیدم تا حالا 2 صفحه جواب دادن ولی من همیشه به جواب اساتید اینجا احترام میزارم و منتظرم .

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

میتونه این قالب باشه

دانلود قالب تک صفحه جوملا Js Qubic - قالب فارسی جوملا Qubic

بعبارتی این قالب میشه بصورت سایت که فرمودی در آورد!

در ضمن افکت صفحه اول رو هم میشه با جی کوری در آورد که لینک زیر 45 مورد از افکت ها رو داره

بگردید عین این افکت صفحه اول را میشه پیدا کرد

راستی ؟چرا نمیشه پست رو تصحیح کرد؟من یادمه قبلا میشود پست را اصلاح کرد؟!!

45 Awesome CSS3 Effects And Demos - Cube3x

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

ارسال شده در (ویرایش شده)

::.. تبلیغات ممنوع ! ..::

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

شما سوال در خصوص طراحی اینجور سایت ها دارید یا برای آشناتون تبلیغ میکنین . اگه هدف تبلیغ هم هست توی بخش تجاری تاپیک ایجاد کنید

با سلام

یکی از اشنایانم یک سایت ساخته و هی پوزش رو میده و به نظر من هم سایت خوبیهست و میخوام بدونم با چی ساخته شده و ساخت چنین سایتی چقدر هزینش هست و همینطور به نظرتون چایین مشکل داره تا برم بهش بگم فلان چاش مشکل داره ؟

طراحی سایت همیار سایت

سلام

میتونه این قالب باشه

دانلود قالب تک صفحه جوملا Js Qubic - قالب فارسی جوملا Qubic

بعبارتی این قالب میشه بصورت سایت که فرمودی در آورد!

در ضمن افکت صفحه اول رو هم میشه با جی کوری در آورد

سلام

یکیبگه حدسم درسته یا نه:hoy:

این یک قالب آمادست

حتی به خودش زحمت نداده منو رو راستچین کنه. یعنی فکر کنم بلد نبوده

با سلام

طراحی سایت همیار سایت

ساخته شده با :

hamyarsite.ir Technology Profile

مزایا و معایب :

Latest Performance Report for: http://hamyarsite.ir/ | GTmetrix

---------------------------------------------------------------

اگر هدف تبلیغات نیز بوده کار بیهوده ای انجام شده زیرا در انجمن های پشتیبانی و مکان هایی که در آن افراد هر یک تخصصی در طراحی سایت دارند این تبلیغات بازخوردی جزء افزایش بازدید در روزه های اولیه تایپیک سود دیگری نخواهد داشت.

موفق باشید.

ساخته شده با :

hamyarsite.ir Technology Profile

مزایا و معایب :

Latest Performance Report for: همیار سایت _ طراحی و بهینه سازی و افزایش رتبه سایت | GTmetrix

---------------------------------------------------------------

اگر هدف تبلیغات نیز بوده کار بیهوده ای انجام شده زیرا در انجمن های پشتیبانی و مکان هایی که در آن افراد هر یک تخصصی در طراحی سایت دارند این تبلیغات بازخوردی جزء افزایش بازدید در روزه های اولیه تایپیک سود دیگری نخواهد داشت.

موفق باشید.

مهندس در لینکهای که دادی کجاش مشخصه که با چی ساخته شده؟ مثلا جوملا یا وردپرس ویا حتی قالبش؟

شما با نصب افزونه wappalyzer میتونید متوجه ساختار هر سایت بشید.

دوستمون توضیح دادن که افزونه wappalyzer*رو نصب کنین روی مرورگرتون . تو سایت مورد نظر که برید بالای صفحه براتون توضیح میده که ساختار سایت به چه صورت هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری