ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملت نسخه رایگان (کامپونت,ماژول بانک ملت برای جوملا)P30 Mellat

201 پست در این موضوع

یه سوال داشتم.

من چند تا محصول دارم که قیمتاشون متفاوته و میخوام بفروشمشون. اون وقت چه جوری باید به این افزونه بفهمونم که وقتی یکی روی مثلا فلان محصول کلیک کرد باید انقدر ازش پول بگیره؟!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در نسخه تجاری پلاگین هایی داره که اینکار رو انجام میده

در نسخه رایگان هم با استفاده از ماژولش میتونید اینکار رو انجام بدید.. در تنظیمات ماژول محصولات و قیمتها رو مشخص کنید

درود

آقا این برای کدوم نسخه هست؟ برای 1.7 ندارید؟ من نصبش کردم وقتی در قسمت کامپوننت ها روی اسمش کلیک می کنم ارور میده!

توی ماژولش هم اون تنظیماتی که گفتید نیست! فقط یه ماژول داره؟ اسم ماژولاش چیه؟

دقت کنید این افزونه در انجمن جوملا 1.5 منتشر شده پس برای جوملا 1.5 هست ...

برای نسخه جوملا 2.5 یا 1.7 به انجمن مربوطه برید از اونجا دانلود و نصب کنید

Array

(

[faultcode] => soap:Client

[faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: ""

برا من ارور رو میده باید چیکار کنم

)

سلام جناب مهندس

هنوز جوابی در مورد پست بنده در با موضوع اتصال پرداخت انلاین به دیتابیس خودم ندادید ممنون میشم راهنمایم کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا خیلی گل کاشتی فقط زمانی که فرم پر میشه اطلاعات پرداخت در یک باگس کوچیک لابلای مطالب نشون داده میشه و این باعث میشه کاربر سر گردون شه ای کاش این اطلاعاتو آجاکس میکردین یا بصورت منوی باز شو روی صفحه آلارم بده

اینم حل کنید که دعا گوتون میشیم یه عمر

ولی در کل لذت بردم آفرین

ویرایش شده در توسط srafil

سلام جناب اقای مهندس

من میخواستم این درگاه به سامانه پیام کوتاه خودم وصلش کنم

ممنون میشم

راهنمایی

کنید.

حتی حاضرم هزینه لازمرو بدم

سلام به همه دوستان عزیز میخواستم بدونم این اروری که میدی

Site error: the file /services4/webpages/util/v/n/vnwkwez2.myutilitysite.com/tmau.ir/public/administrator/components/com_p30mellat/admin.p30mellat.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

با سلام

این ماژول ها که نصب میکنم در قست کامپوننت یک فایل با تاریخ می اید و وقتی کلیک می شود صفحه error باز می شود و

این ماژول کار نمی کند حتی در قسمت ماژول ترمینال و یوزر و پسورد را سوال نمی کند ؟

چه راه حلی پیشنهاد میفرماییدوو

با تشکر فروان

سلام وخسته نباشيد من تا چند روز پيش بدون مشكل از اين افزئونه براي سايتم استفاده مي كردم ولي با يك مشكل روبرو شدم اونم اينكه زماني كه فرم رو پر مي كني كد امنيتي رو قبول نمي كنه در صورتي كه درست وارد مي شه خواهشا كمك كنيد كلي بهش نياز دارم:oom:

با سلام

افزونه های بانکی آقای طالبی با یک نسخه Release شدن ؟ مثلا این ملت 1 بار ایجاد شد ؟ نسخه ثانویه یا Fix شده نداره ؟

ملت یا بقیه بانک ها ؟!

بهتره بگم با این افزونه چه تفاوتی داره ؟ (لینک)

ویرایش شده در توسط سید منصور فیروزه

سلام.

واسه قرارداد با بانک ها،برای پرداخت اینترنتی،حتما باید شرکت داشت؟

سلام.

واسه قرارداد با بانک ها،برای پرداخت اینترنتی،حتما باید شرکت داشت؟

سلام

خیر من با سند گرفتم

با کمک اقای نوری در به پرداخت

اسکن سند خونه +کپی شناسنامه و کارت ملی اگر سند به نام شما نیست کپی شناسنامه و کارت ملی کسی که به نامشون هست

بعد از اون یک فرم به شما داده میشه که مشخصات صاحب سایت و ای پی و موارد دیگه رو پر میکنید

بعد از اون سایت که اماده دارید مشخصات درگاه رو میدن تست و پیاده سازی کنید فکر کنم یک هفته وقت دارید پیاده سازی بکنید و بانک تست میکنه و کار تمام هست .

مبارکتون باشه

دوستان لطفا منو راهنمای کنید

وقتی میرم کامپوننت بانک ملت این خطا رو میده

Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in /home/asemanso/public_html/administrator/components/com_p30mellat/admin.p30mellat.php on line 0

این خطا رو هم رو هاست واقعی میده و هم رو لوکال هاست در ضمن IonCube (یون کیوب) رو هم نصب کردم

سلام .

جواب سوال قیلی مارو که کسی نداد !

این سوال رو کسی میتونه ج بده ؟

خط ۱۴ رقمی خطوط 1000 رند 350,000

ماليات بر ارزش افزوده : 3 %

مجموع (ریال) : 361 !!!

قیمت 35000 تومن ! 3 % مالیات میخوره مجموع میزنه 361 !!! مشکل کجاست ؟! :yeah:

ویرایش شده در توسط tabrizcms

سلام .

جواب سوال قیلی مارو که کسی نداد !

این سوال رو کسی میتونه ج بده ؟

خط ۱۴ رقمی خطوط 1000 رند 350,000

ماليات بر ارزش افزوده : 3 %

مجموع (ریال) : 361 !!!

قیمت 35000 تومن ! 3 % مالیات میخوره مجموع میزنه 361 !!! مشکل کجاست ؟! :yeah:

درود بر شما

دوست من تیتر تون رو تصحیح کنید این امکان رایگان هست و بدون هیچ چشم داشتی برای استفاده ما قرار داده شده که حداقل 35 تا 40 هزار تومان به فروش میرسه . سوتی چه معنی میده؟

برید داخل تنظیمات ماليات بر ارزش افزوده رو 0 کنید

درود بر شما

دوست من تیتر تون رو تصحیح کنید این امکان رایگان هست و بدون هیچ چشم داشتی برای استفاده ما قرار داده شده که حداقل 35 تا 40 هزار تومان به فروش میرسه . سوتی چه معنی میده؟

برید داخل تنظیمات ماليات بر ارزش افزوده رو 0 کنید

خط ۱۰ رقمی خطوط 1000 غیر رند 1,900,000

ماليات بر ارزش افزوده : 0 %

مجموع (ریال) : 1

دوست عزیز اولا که منظوری نداشتم .

ثانیا چیزی که هدیست خوب جلوی کداش بسته میشه . اگه رایگان نباشه هم پولیشو میخوایم بخریم .

اما چه بهتر هدیه ای که میدیم سالم باشه .

باز هم میگم منظوری نداشتم و شوخی بود .

هر چند استفاده ای نمیشه الان از این کامپوننت کرد با این حالت اما یک دنیا بابت این افزونه سپاسگذارم .

مشکل از افزونه نیست دوست عزیز چون اگر کمی حتی کمی فکر کنید میبیند که در صدها وب سایت این افزونه فعاله داره استفاده میشه!! پس باید به خودتون رجوع کنید و اینکه چقدر با جوملا آشنا هستید!

حالا مشکل شما رو میگم که ببینید کجا سوتی دادید:

وقتی قیمت کالایی رو تعریف میکنید لطفا علامت کاما بین صفراش نزارید!!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری