ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملت نسخه رایگان (کامپونت,ماژول بانک ملت برای جوملا)P30 Mellat

201 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

p30mellat-188.png

درود به همه کاربران انجمن جوملای ایران

از آنجایی که هدف انجمن جوملای ایران فقط و فقط خدمت به جوملای ایران است و رشد و توسعه آن در گرو همکاری همه عزیزان است لذا به عنوان یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ تلاش خود را انجام میدهیم تا خدمتی صادقانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

به عنوان یکی دیگر از هدایای انجمن جوملای ایران ، پکیج کامل پرداخت اتصال جوملا به بانک ملت را برای شما آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. توجه نمایید که در حال حاضر کاملترین پکیج رایگان منتشر شده در ایران همین پکیج است که نسخه ای رایگان از افزونه P30 Mellat می باشد.

از امکانات این افزونه :

شامل کامپوننت و ماژول بانک ملت برای جوملا

امکان مدیریت پرداختها

متصل به وب سرویس بانک ملت

امکان ارسال ایمیل پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

امکان ارسال پیامک پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

مشاهده پرداختهای وصول شده و تائید شده

نصب آسان

دارای ماژول چند کاره ( فروش مستقیم - لیست فروش)

و..

توجه 1: بدلیل جلوگیری از سو استفاده از افزونه پی سی ملت توسط برخی افراد سودجو ، افزونه به صورت کد شده منتشر شده است لذا برای استفاده از آن از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید. در صورتی که قصد استفاده بر روی لوکال هاست را دارید میتوانید از طریق این آموزش روش نصب ioncube را بر روی xampp دنبال کنید.

توجه 2: یکی از قابلیتهای مهم افزونه های پرداخت پی سی دکتر امکان اتصال آنها به تقریبا 99 درصد افزونه های منتشر شده جوملا میباشد!! یعنی شما می توانید امکان پرداخت آنلاین را در اکثر افزونه ای دیگر فراهم نموده و آنها را به افزونه های پرداخت پی سی دکتر متصل نمایید.بزودی یک تاپیک با عنوان "آزمایشگاه افزونه های پرداخت پی سی دکتر" باز میشود که در آن روشهای اتصال افزونه های پرداخت پی سی دکتر را به سایر افزونه های جوملا به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

پیروز و سربلند باشید.

:25::1::auizz3ffy9vla57584x

ستل اتوماتیک در این افزونه انجام میشود

توجه: امکان ستل مجدد در این افزونه وجود ندارد

ویرایش شده در توسط tarantino
بروزرسانی کامپوننت ملت
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

:1:خیلی عالی بود استاد منتظر این ماژول بودم مال جومینا رو نصب کردم ولی اصلا جواب نمیداد.. اینو نصب کنم ببینم چی میشه:1::25:

بابا آدم دلش نمیاد فقط تشکر کنه

این طوری باید بگم دمت گرم

-*

ی توضیح درمورد افزونه جومینا

اونو هر پی اچ پی کاری می نه ردیفش کنه ، چون فقط اتصال برقرار می کنه و یک جواب ذخیره می نه

اینو بپچسبو بگو

پرچم باالاست

من کامپوننت رو نصب کردم- فروشگاه من با ویرچومارت کار میکنه- ولی داخل کامپوننت یا ویرچومارت نمی تونم کاری کنم تا به ویرچو وصل بشه و زیر محصولات نشون بده

لطفا راهنمایی کنید-مرسی

من کامپوننت رو نصب کردم- فروشگاه من با ویرچومارت کار میکنه- ولی داخل کامپوننت یا ویرچومارت نمی تونم کاری کنم تا به ویرچو وصل بشه و زیر محصولات نشون بده

لطفا راهنمایی کنید-مرسی

برای این جور موارد منتظر تاپیک "آزمایشگاه افزونه های پرداخت پی سی دکتر" باشید

1 کاربر پسند دیده است

کلا پرداخت های آنلاین بهتریه هدیه ای بود که میشد به کاربران جوملا فارسی داد :)

+

حاجی شنبه شدا!

منتظریم...

نصب کردم بدون مشکل وصل میشه به بانک ملت حتی گزینه تست خرید هم داره چون وقتی از بانک ملت به شما درگاه میدن اول میگن باید تست خرید بزنید که گذاشتن این گزینه تست خرید کار رو راحت کرده

واقعا با تشکیل این انجمن در بعضی از انجمنهای دیگر که سر میزنم می بینم در این مدت کم خوب جا افتاده ، از مدیران و کلیه دست اندرکاران لازم است تشکری نماییم به امید روزی که تمام رقبا کنار زده شوند .

برای من این ارور رو می دهد

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/+++/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so) is not within the allowed path(s): (/home/+++/public_html:/tmp:/logs) in /home/+++/public_html/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so) is not within the allowed path(s): (/home/+++/public_html:/tmp:/logs) in /home/+++/public_html/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php on line 2

Site error: the file /home/+++/public_html/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

من درخواست دادم و گفتند که این 2 تا فعال هستند

لطفا راهنمایی کنید

من بهشون متن ارور رو دادم

می کن فعال است

اطلاعات هاست هم فرستادن داخلش فعال بود

کمک کنید لطفا

من بهشون متن ارور رو دادم

می کن فعال است

اطلاعات هاست هم فرستادن داخلش فعال بود

کمک کنید لطفا

این مشکل فقط از طرف سرور هست . در اسکریپت ها و سایت هایی که نیاز به پرداخت آنلاین دارند باید Ion_cube فعال باشه . این یک پلاگیم هست که سرور باید فعال کنه . بعضی سرور ها به بهانه اینکه امنیتشون به خطر میفته ، فعال نمیکنن .

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه این قابلیت در هاست من فعال است و مشکل از جای دیگری است

این هم اطلاعاتش :

This program makes use of the Zend Scripting Language Engine:

Zend Engine v2.2.0, Copyright © 1998-2010 Zend Technologies

with the ionCube PHP Loader v4.0.9, Copyright © 2002-2011, by ionCube Ltd., and

with Zend Optimizer v3.3.9, Copyright © 1998-2009, by Zend Technologies

with Suhosin v0.9.32.1, Copyright © 2007-2010, by SektionEins GmbH

ویرایش شده در توسط noshijan

سلام

من ماژول بانك ملت رو نصب كردم بعد براي پرداخت اضافه نشد در قسمت پرداخت هاي آنلاين اضافه نشد بايد كار خاصي انجام بدم؟

با سلام و خدا قوت به آقای طالبی که به نظر من عزیز جوملای ایران میباشند.

من از این افزونه استفاده کردم و بدون مشکل کار کرد و برای قدر دانی از ایشان تو دو دوره از کلاس های آموزشی ثبت نام کردم تا هم سطح دانشم بالا برود و هم حماتی از ایشان بشود.

دوستانی که از این افزونه استفاده کردند و بسیاری تشکر کردند و بسیاری پست نوشتن که خیلی خوبه و چه و چه٬ برای اینکه ثابت کنند که قدر دان هستند به نظر من باید دید که حاظر هستن مبلغی را به عنوان هدیه یا دونیت به ایشان بدهند یا نه فقط از اینجور افرادی هستند که فکر میکنند همه چی باید مفت بدست بیاد و بعد همه چیز رو فراموش میکنند٬ البته هر فردی در حد و توان خودش.

دوستان اگر با این نظر موافق هستین لطفاٌ برای این پست" علاقه مندی" بگذارید تا آقای طالبی در مورد این مسله نظر خودشون رو بدن .

با سپاس از دوستانی که با نظر من موافق هستند.

برای من این ارور رو می دهد

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/+++/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so) is not within the allowed path(s): (/home/+++/public_html:/tmp:/logs) in /home/+++/public_html/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so) is not within the allowed path(s): (/home/+++/public_html:/tmp:/logs) in /home/+++/public_html/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php on line 2

Site error: the file /home/+++/public_html/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator

مدیر سرور شما به درستی IonCube را مسیر دهی نکرده و تابع open_basedir اجازه دسترسی به IonCube رو نمیده و خطای ظاهر شده به همین خاطر است.رفع مشکل شما در دست مدیر سرور است ولاغیر.

با سلام و خدا قوت به آقای طالبی که به نظر من عزیز جوملای ایران میباشند.

من از این افزونه استفاده کردم و بدون مشکل کار کرد و برای قدر دانی از ایشان تو دو دوره از کلاس های آموزشی ثبت نام کردم تا هم سطح دانشم بالا برود و هم حماتی از ایشان بشود.

دوستانی که از این افزونه استفاده کردند و بسیاری تشکر کردند و بسیاری پست نوشتن که خیلی خوبه و چه و چه٬ برای اینکه ثابت کنند که قدر دان هستند به نظر من باید دید که حاظر هستن مبلغی را به عنوان هدیه یا دونیت به ایشان بدهند یا نه فقط از اینجور افرادی هستند که فکر میکنند همه چی باید مفت بدست بیاد و بعد همه چیز رو فراموش میکنند٬ البته هر فردی در حد و توان خودش.

دوستان اگر با این نظر موافق هستین لطفاٌ برای این پست" علاقه مندی" بگذارید تا آقای طالبی در مورد این مسله نظر خودشون رو بدن .

با سپاس از دوستانی که با نظر من موافق هستند.

ممنونم از لطف شما جناب پاپازیان امیدوارم که افزونه های منتشر شده گره ای از مشکلات همه کاربران جوملا رفع کند ولی ولی انتشار این افزونه صرفا در جهت رشد و توسعه جوملای ایران است و هیچ قصد تجاری و کمک و .. وجود ندارد و صرفا رضایت کاربران کافی هست تا انگیزه کار بیشتر و تلاش بیشتر برای مدیران انجمن جوملای ایران فراهم شود.

پیروز باشید

سلام

من ماژول بانك ملت رو نصب كردم بعد براي پرداخت اضافه نشد در قسمت پرداخت هاي آنلاين اضافه نشد بايد كار خاصي انجام بدم؟

با سلام

واضحتر بگید بهتر میشه کمک کرد

ولی بعد از نصب به مدیریت ماژول ها رفته فعال کنید و موقعیت بهش بدید و ذخیره و در سایت نمایش داده میشود

با سلام

لطفا در صورت امکان پلاگین اتصال بانک ملت در کامپوننت rsmembership رو هم قرار بدید. و یک توضیحی هم در مورد این کامپوننت و ماژول بفرمائید . ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری