ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملت نسخه رایگان (کامپونت,ماژول بانک ملت برای جوملا)P30 Mellat

201 پست در این موضوع

ممنونم از پاسختون،

مشکل از بانک بود و خودشون حل کردند.

ولی این بخش مربوط به بانک ملت هستش !

چه ربطی به بانک ملی داشت اونوقت !!!!!

ویرایش شده در توسط zolfaghar

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز اصلا این کامپونت خراب هستش کار نمیکنه این پیامو میده

[Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in /home/bmdiir1/public_html/administrator/components/com_p30mellat/admin.p30mellat.php on line 0 /HTML] 
هر کاری میکنم نمیاد مازول و اعمال میکنم این  پیام و میده 
[html][Fatal error: Call to a member function getParams() on a non-object in /home/bmdiir1/public_html/components/com_p30mellat/views/p30detail/view.html.php on line 0/HTML]

باز از قسمت منو میرم اعمال میکنم این پیامو میده 
[html]Fatal error: Call to a member function getParams() on a non-object in /home/bmdiir1/public_html/components/com_p30mellat/views/p30mellat/view.html.php on line 0

چکار کنم لطف راهنماییم کنیدgift

من روی جوملا 1.5 نصب کردم به راحتی جواب داده

...

فقط یه مشکل متاسفانه با بخش ارسال پیامک دارم...

من مشخصات سامانه پیامکم رو وارد کردم ولی پیامک ارسال نمیکنه!!!

آیا این ماژول با شرکت خاصی کار میکنه ؟

دوست عزیز اینجا تاپیک جوملا 1.5 هست:13::13:

نسخه 2.5 هم داخل انجمن موجوده جستجو کنید

سلام

جدیدا مشکل پیدا کرده برای من ...

ارور میده ، باید چه کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bank/public_html/components/com_p30mellat/views/p30mellat/tmpl/default.php on line 0
خطايي رخ داده

wsdl error: Getting https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: cURL ERROR: 7: couldn't connect to host
url: https://pgws.bpm.bankmellat.ir:443/pgwchannel/services/pgw?wsdl
content_type: 
http_code: 0
header_size: 0
request_size: 0
filetime: -1
ssl_verify_result: 0
redirect_count: 0
total_time: 1.300704
namelookup_time: 0.993445
connect_time: 0
pretransfer_time: 0
size_upload: 0
size_download: 0
speed_download: 0
speed_upload: 0
download_content_length: -1
upload_content_length: -1
starttransfer_time: 0
redirect_time: 0

فکر میکنم ارور فوق "7" از سرور بانک ملت باشه و ربطی به پلاگین و تنظیمات شما نداره. مثل وقتایی که یارانه ها رو میریزن یا وقتی که سرور بانک ملت مختل میشه..

جهت آشنایی دوستان با کدهای خطای درگاه بانک ملت به تصویر زیر دقت فرمائید.

[ATTACH=CONFIG]3536[/ATTACH]

کد های فوق معتبر بوده و از بانک اخذ شده است . امیدوارم مفید باشه.:a2d3:

100 از طرف بانک ملت. شک نکن

اگه تازه درگاه پرداخت گرفتید تا اون قرارداد به به پرداخت نرسه درگاه شما غیرفعاله و با این خطا مواجه می شوید

ممنون از دوستان

توجه :: قطعی درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت :: توجه

با توجه به تماسهای مکرر مشتریان گرامی در خصوص قطعی سرویس پرداخت بانک ملت و مشاهده خطا در پرداختهای آنلاین به اطلاع میرسانیم که درگاه بانک ملت برای بسیاری از سایتهایی که در خارج از ایران میزبانی میشوند قطع شده است.لذا در صورتی که ماژول پرداخت بانک ملت شما دارای خطای اتصال میباشد باید ماژول خود را بروزرسانی نمایید.

هزینه بروزرسانی مبلغ 8 هزار تومان است که میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به پرداخت نمایید.

http://www.p30joomla.com

سلام خسته نباشید تشکر از ماژول خوب و ارزندتون فقط یه مشکلی اخیرن پیش اومده اونم اینکه لینک ریدایرکت به بانک ملت در سایت هایی که سرورشون خارج از کشوره فرق داره و به صورت زیر تغییر کرده و از انجایی که کل سورس کد شده است از مدیریت انجمن خواهشنمدم این تغییر کوچیکو بدن و بزارن که عزیزان مشکلشون حل شود.تشکر فراوان.

pgws به pgwfs تغییر کند.

سلام دوستان

میشه این افزونه رو برای درگاه پرداخت payline رو هم منتشر کنید؟ البته برا جوملا 2.5

خیلی بهش نیازمندم

سلام

من ماژول را نصب کردم . وقتی منوی کامپوننت ها میرم یک زیرمنو با تاریخ نصب اضافه شده که وقتی کلیک می کنم مروزگر به صفحه index.php?option=com_p30mellat میره که یک صفحه خالی هست.

ممنون می شوم راهنماییم کنید.

سلام

من ماژول را نصب کردم . وقتی منوی کامپوننت ها میرم یک زیرمنو با تاریخ نصب اضافه شده که وقتی کلیک می کنم مروزگر به صفحه index.php?option=com_p30mellat میره که یک صفحه خالی هست.

ممنون می شوم راهنماییم کنید.

مطمئن شوید که نسخه 1.5 را نصب کردید - اگه حله فکر کنم کامل نصب نشده ضمن اینکه برای استفاده از اون باید ioncube هم نصب باشه

سلام

با تشکر از سایت خوبتون

چطوری می تونم آدرس سرور عملیاتی شو عوض کنم؟

چون درگاه من با پورت 443 وصل میشه

درحالی که این کامپونت با پورت 1443 وصل میشه

https://pgws.bpm.bankmellat.ir:1443/pgwchannel/services/pgw?wsdl

راهنمایی کنید لطفا

می خوام به این آدرس تغییر کنه: https://pgws.bpm.bankmellat.ir:443/pgwchannel/services/pgw?wsdl

دوستان ، به پرداخت بانک ملت میگه در مورد سایت های بر روی سرور خارجی درقسمت آدرس وب سرویس به جای pgws باید از pgwsf استفاده کرد. با توجه به اینکه کامپوننت کد شده می باشد کجا می توان این تغییر را ایجاد کرد. :21:

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خواهش میکنم اگر امکان دارد این اصلاحیه را انجام بدید همه درگاههای سایت به مشکل خورده .خواهش میکنم من امکان ارتقاع به 2.5 رو ندارم ممنون میشم این لطف رو بکنین

ممنون و تشکر فراوان

ویرایش شده در توسط B.Z

دوستان این کامپوننت برای جوملا1.5 هست .

میشه برای جوملا 2.5 هم بذارید؟ ممنون میشم

سلام به همگی

من افزونه بانک ملت رو نصب کردم و در پیربندی کلی نوشته شماره ترمینال رو وارد کنید

شماره ترمینال چیه؟

لطفا راهنمایی کنید

شما یا میری بانک ملت یا از خود سایت ملت درخواست درگاه می کنی.بعد بستن قرارداد و موافقت با سایت یا فروشگاهتون بهتون درگاه میدن که شامل شماره ترمینال،نام کاربری و رمز عبور هست.که باید توی کامپوننت اعمال کنید

موفق باشید

سلام به همگی دوستان

ببخشد میشه راهنمایی کنید

من درگاه ملت نصب کردم اما مینویسه مبلغ رو وارد کنید....میزنم میگه ارور 24

دوم چطوری ارم بانک ملت هم اضافه کنیم...رو سایت

چطوری میتونیم بعد پرداخت مبلغ فایل مورد نظر که برای فروش گذاشته شده همون جزورات براش اتوماتیک امکان دانلود فراهم شه

مرسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری