ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملت نسخه رایگان (کامپونت,ماژول بانک ملت برای جوملا)P30 Mellat

201 پست در این موضوع

با سلام

به عنوان اولین پستم تو این انجمن:

اولا واقعا ممنونم از اینکه این افزونه (و افزونه های دیگر) رو به طور رایگان منتشر میکنید و واقعا جوملای ایرانی مدیون این کارهای شماست

اما مشکلی که با این افزونه مواجه شدم این هست که پس از تکمیل فرم و.. قبل از هدایت به دروازه پرداخت بانک ملت این خطا رو میزنه:

"خطا در اتصال به درگاه بانك پذيرنده معتبر نيست"

در حالی که کد ترمینال، user و pass رو به درستی وارد کردم

ممنون میشم در این زمنه من رو راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
مدیر سرور شما به درستی IonCube را مسیر دهی نکرده و تابع open_basedir اجازه دسترسی به IonCube رو نمیده و خطای ظاهر شده به همین خاطر است.رفع مشکل شما در دست مدیر سرور است ولاغیر.

مشکل از اینجا نبود

ببینید این افزونه به خوبی کار میکنه و هیچ مشکلی هم نداره در ضمن مطمئنم که IonCube در هاست نصب هست

منتها این خطا ظاهر میشه: "خطا در اتصال به درگاه بانك پذيرنده معتبر نيست"

این خطا فقط در زمانی نشان داده میشود که شما اطلاعات درگاه بانکی رو درست وارد نکرده باشید .. در ضمن در تنظیمات کامپوننت حتما گزینه دوم بر روی "تستی" نباشه!

ایجاد یک محصول با استفاده از متد get امکان پذیر هستش؟

و اگه نیست در نوع تجاری امکان پذیر هست؟:33:

یک مشکلی که هست چون از mod_p30fleximenu استفاده کردم (خیلی دوست داشتم این ماژول را) فقط می تونم لینک بدم. نمی دونم می شه یا نه؟ راه دیگه ای داره؟

اخه من دیدم جوم پک هم تو انجمن به فرم get هستش،

امکانش هست که پلاگین بانک ملت رو همراه ماژول و کامپوننتی که گذاشتین نیز منتشر کنید؟

در قسمت بخش واقعی بانک قسمت اخر متصل به بانک مشکلی وجود دارد

و به بانک وصل نشد و خطای زیر داده شده :

خطايي رخ داده

wsdl error: Getting http://localhost:8080/pgwchannel/services/pgw?wsdl=IPaymentGateway.wsdl - HTTP ERROR: Couldn't open socket connection to server http://localhost:8080/pgwchannel/services/pgw?wsdl=IPaymentGateway.wsdl, Error (111): Connection refused

من روی لوکال نصب نکردم روی سایت نصب کردم.

وقتی به بانک وصل میشه این مشکل رو داره

این روی هاست نصب شده است قسمت اخر پرداخت این پیام داده می شود اگر تست کنید متوجه می شوید قسمت پرداخت واقعی تنظیم کنید و تست کنید

این کدی که نوشتم می اید ؟

با سلام

ارور زیر برای چی هست البته من هنوز درگاهم فعال نشده ولی گفتم تست کنم که درگاه رو دادن دیگه مشکلی نباشه باز هم ممنون

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home//****/*****/components/com_p30mellat/views/p30mellat/tmpl/default.php on line 0

wsdl error: Getting https://pgwstest.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: Unsupported HTTP response status 503 Service Unavailable (soapclient->response has contents of the response)

ویرایش شده در توسط B.Z

این خطا زمانی نمایش داده میشود که در اتصال به درگاه بانک مشکلی بوجود بیاد .. مشکل از سمت سرور بانک هست و بانک ملت این خطا رو زیاد داره معمولا

این روی جوملا 2.5 کار نمی کنه؟؟؟

برا 2.5 پرداخت آنلاین چی هستش؟؟

بابا چرا تو این فروم اصلا حرفی از 2.5 نیست؟؟؟ اصلا حتی اسم بخش 2.5 هم نیستاااا!!!

خیلی ، جالب مهندس

ادامه بده پرچم بالاتر رفت:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

ممنون از استاد طالبی فکر میکنم ادرس پرداخت ملت عوض شده من در یک اسکریپت دیدم ادرس با متد پست ارسال میشد و سایت متاسفانه، اطلاعات ارسال شده نامعتبر است و شما مجاز به انجام تراكنش نمي باشيد رو نمایش میداد که فکر کنم ادرس درست باشه ولی ادرسی که در ارور نمایش دهده میشه بعد از بازکردن Can't contact the web server. Try again later. نمایش داده میشه میشه به این آدرس یک نگاهی بکن

ادرس:

این ادرس هم هست به

ویرایش شده در توسط B.Z

سلام به همه دوستان و تشکر از همه مدیران سایت و به خصوص آقای طالبی عزیز

عرض کنم که من یه سوا کوچیک دارم :

می شه کادر دور ماژول پرداخت رو حذف کرد یا نه ؟

سلام به همه دوستان و تشکر از همه مدیران سایت و به خصوص آقای طالبی عزیز

عرض کنم که من یه سوا کوچیک دارم :

می شه کادر دور ماژول پرداخت رو حذف کرد یا نه ؟

دوست عزیز با ویرایش کلاس های سی اس اس ماژول میتونید اینکارو انجام بدین

سلام دوستان من با این کامپوننت این مشکل رو دارم باید چیکار کنم

این خطا نمایش داده میشه

خطايي رخ داده

wsdl error: Getting https://pgwstest.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: Unsupported HTTP response status 503 Service Unavailable (soapclient->response has contents of the response)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری