ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک ملت نسخه رایگان (کامپونت,ماژول بانک ملت برای جوملا)P30 Mellat

201 پست در این موضوع

سلام دوستان من با این کامپوننت این مشکل رو دارم باید چیکار کنم

این خطا نمایش داده میشه

خطايي رخ داده

wsdl error: Getting https://pgwstest.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: Unsupported HTTP response status 503 Service Unavailable (soapclient->response has contents of the response)

با سلام من هم تو پست #47 گفتم فکر میکردم مشکل از من هست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوست عزیز با ویرایش کلاس های سی اس اس ماژول میتونید اینکارو انجام بدین

حرفتون منطقی منتها همه چیز این افزونه کد شدست و نمی شه کاریش کرد ، اگر شما مسیر تغییر رو می دیدونید ، بی زحمت من رو راهنمایی کنید.

حرفتون منطقی منتها همه چیز این افزونه کد شدست و نمی شه کاریش کرد ، اگر شما مسیر تغییر رو می دیدونید ، بی زحمت من رو راهنمایی کنید.

بله کد شده ولی شما می تونید یک کلاس به ان اضافه کنید

پارامترهای ماژول>>پسوند کلاس ماژول

و بعد از ان این مطلب را هم بخونید

http://docs.joomla.org/Using_Class_Suffixes

بله آقا مجید منتها باید کلاس توی قالب تعریف بشه ، مثلا من چی کار کنم که کادر ندازه ؟

چه کلاسی تعریف کنم ؟

آخه ماژول های دیگم این کادر رو نداره

من اين ماژول رو نصب كردم ولي نميدونم اين اطلاعاتي كه بانك به من داده رو چطوري وارد كنم كمك خيلي نياز دارمممممممممممممم

با سلام

این کامپوننتو نصب کردم درستم کار میکنه تو پرداخت اما مشکل اینجاس که اصلا کاری به ویرچومارت نداره از وقتی وارد سبدخرید میشیم هستش تا آخر اما باید به طور دستی محصولاتی که توی کامپوننت تعریف کردیمو انتخاب کنیم و به این صورت نیست که با انتخاب یک محصول و واردشدن به سبدخرید به طور اتوماتیک مبلغ محصول مورد نظر اعمال شود

کسی ماژول یا کامپوننتی که این کاراییو داشته باشه سراغ داره؟

مشکل بعدی اینکه ویرچومارت من هنگام پرداخت مشخصات پی پال را می خواهد که شامل نام کارتو غیره است این موارد برای کارت های ایرانی فرق داره و شامل vccو ... است,درضمن تاریخ میلادیه,ماه ها را فارسی کردم اما سالو چیکار کنم؟ماژولی هست که اصلا مستقیم به سایت بانک وصل شه تا این قسمتو حذف کنم از پرداخت؟

ممنون میشم کمکم کنید

من اين ماژول رو نصب كردم ولي نميدونم اين اطلاعاتي كه بانك به من داده رو چطوري وارد كنم كمك خيلي نياز دارمممممممممممممم

وقتی وارد کامپوننت پی سی ملت میشوید .تنظیمات رو انتخاب کنید

وقتی وارد کامپوننت پی سی ملت میشوید .تنظیمات رو انتخاب کنید

با سلام دوباره مشكل من همين كامپوننت و پلاگين هست ندارمش مي شه بهم بدين خيلييييييي لازم دارم:13:

ویرایش شده در توسط sabanetaria

با سلام دوباره مشكل من همين كامپوننت و پلاگين هست ندارمش مي شه بهم بدين خيلييييييي لازم دارم:13:

شما مگه نگفتین نصبش کردین؟پس چرا میگید ندارید؟!

نصب کردم بدون مشکل وصل میشه به بانک ملت حتی گزینه تست خرید هم داره چون وقتی از بانک ملت به شما درگاه میدن اول میگن باید تست خرید بزنید که گذاشتن این گزینه تست خرید کار رو راحت کرده

به من امروز ترمینال id دادن و گفتن تست کنید..

منم نصب کردم و تو کامپوننت هم مشخصات و وارد کردم و توی مد آزمایشی قرار دادم ... حالا چطور پرداخت تست انجام بدم؟؟

چون هر کاری میکنم خطا میده

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/..................................../components/com_p30mellat/views/p30mellat/tmpl/default.php on line 0

خطايي رخ داده

wsdl error: Getting https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: cURL ERROR: 7: couldn't connect to host

url: https://pgws.bpm.bankmellat.ir:443/pgwchannel/services/pgw?wsdl

content_type:

http_code: 0

header_size: 0

request_size: 0

filetime: -1

ssl_verify_result: 0

redirect_count: 0

total_time: 0.004976

namelookup_time: 0.002832

connect_time: 0

pretransfer_time: 7.3E-5

size_upload: 0

size_download: 0

speed_download: 0

speed_upload: 0

download_content_length: -1

upload_content_length: -1

starttransfer_time: 0

redirect_time: 0

----------------------------------------

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام

من کامپوننت رو نصب کردم و عالی بود بعد چند روز موقع ورود به سایت این ارور داده میشه لطفا راهنمایی کنید

Site error: the file /home/absharci/arus-damad.ir/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

من رو سرور نصب کردم خیلی خوبه الان اگر فکر می کنی استاد چیزی هست بهم بگو باز من نصب کنم :thanks::thanks::thanks:

با سلام و عرض خسته نباشد این کامپوننت بسیار ارزنده بود فقط یک سوال داشتم. چگونه می توانم کلید های خرید و ثبت سفارش را با کلیدهای پرداخت و ثبت عوض کنم

با تشکر

سلام

واقعا کارفوق العاده ای بود و هر کسی از این کارها انجام نمیده ... ممنون آقای طالبی

من یک سوال داشتم ... برای پست کردن یک قیمت بصورت خارجی باید از چه روشی استفاده بشه؟

یعنی اون قسمت اول که انتخاب محصول هست رو من از جای دیگه اسم و قیمت بفرستم برای کامپوننت ...

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

با احترام

بله اموزشش رو در همایش دادیم

این تاپیک رو ببینید و نمونه ماژلش رو دانلود کنید .. با متد POST میتونید پارامترها رو بفرستید به کامپوونت تا کار پرداخت رو برای شما هندل کنه:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2771-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-_-28-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-1391

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

ممنون بابت متد پرداختی که معرفی کردید

من یک سوال دیگه داشتم

چطور میشه یک فرم ساده ساخت که 2 قسمت عنوان محصول و قیمت که پست میشه به فرم حاصل جمع 2-3 مورد دیگه باشه

مثلا :

گزینه 1 = 1000 تومان

گزینه 2 = 5000 تومان

گزینه 3 = 7000 تومان

بعد برای پست شدن اگر هر کدوم از اینها چک باکس بود نتیجه بشه :

قیمت : جمع موارد انتخاب شده ( مثلا : 13 هزار تومان )

عنوان محصول : جمع عنوان های انتخاب شده ( مثلا : گزینه 1 ، گزینه 2 ، گزینه 3 )

یک چیزایی ساختم ولی ناقص هست ... پیوست کردم

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13387907621.zip

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

ویرایش شده در توسط :hamid:

من هم همین مشکل رو دارم

من کامپوننت رو نصب کردم و عالی بود بعد چند روز موقع ورود به سایت این ارور داده میشه لطفا راهنمایی کنید

Site error: the file /home/absharci/arus-damad.ir/modules/mod_p30mellat/mod_p30mellat.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

به آدمین هم گفت که نصب هست و تغییری ندادن و به من

گفتش :

آیا شما لودرهای مورد نیاز را روی هاست خود قرار داده اید ؟

لطفا لودرهای مورد نیاز را روی هاست خود قرار دهید

نوع سرور : لینوکس 64 بیتی - سنت او اس

مانند : sitename/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so

و من هم این کار رو انجام دادم نشد

از تو این سایت دانلود کردم

http://downloads2.ioncube.com/loader_downloads/ioncube_loaders_lin_x86-64.zip

و فایل رو تو این مسیر گذاشتم اما جواب ندادش

/xxxxx.ir/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so

ممنون میشم کمکم کنید

لطفا مشکل ما رو برطرف کنید

با سلام.

من قبلا از ماژول پی سی ملت استفاده می کردم و خیلی عالی هم بود.

اما یه مشکل برای سرورم پیش اومد و کل اطلاعات هاستم را پا کردم و تمام دیتابیس را حذف کردم و دوباره جومولا 2.5 را نصب کردم.

اما حالا که میخام دوباره نصبش کنم رو جومولا این ارور را میزنه(دیتابیس یه سری مشکل دارد)...

برای حل مشکل باید چه کار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

سلام

من این کامپوننت را نسب کردم اما ستل انجام نشده ، باید چکار کنم

سلام جناب مهندسی طالبی

من میخواستم در پرداخت انلاین بعد از پرداخت موفق اطلاعات کاربر مورد نظر در دیتابیس مورد نظر خودم مانند لیست کاربران اضافه شه

اطلاعاتم هم همون اطلاعات پیش فرض خودتون که تو کامپوننت باشه فقط مهم اینه بعد پرداخت موفق در دیتابیس خودمم ذخیره شه

سلام

از زحمات شما بسیار سپاسگزاریم.

کامپوننت به خوبی کار میکند و ما از متد post هم استفاده کردیم . همه چیز عالیست

نیما احدی

vastfile.ir

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری