Masood Ashoori

پلاگین Font Awesome

4 پست در این موضوع

آیا تا به حال به آیکن های متنوع و زیبا در سایت ها توجه کرده اید ؟ آیکن های تک رنگ ، که تقریبا همه نوع آیکن از شبکه های اجنکاعی گرفته تا لوگوی شرکت های معروف و یک سری شکلک های پر استفاده رو شامل میشه .

به این آیکن ها اصطلاحا Font Awesome گفته میشه . اگر جستجویی در گوگل بکنید ، فایل این فونت ها و نحوه استفاده در سایت ، و چه بسا در جوملا نیز آموزش داده شده .

اما این مراحل سختی کار خودش رو داره و باید کمی دست به کد باشید .

راه آسون تر ، استفاده از این پلاگین هست . خودش فایل فونت ها و کد ها رو اعمال میکنه و فقط کافیه ما با استفاده از دستور مشخصی ، از این آیکن ها ، در قسمت های دلخواه استفاده کنیم .

لیست و نام آیکن ها در این لینک قرار داده شده

برای استفاده نیز باید از دستور زیر در مطالب و یا ماژول HTML و یا ... استفاده کنید :

<i class="fa fa-bar-chart-o fa-4"></i>

لینک دانلود از آپلود سنتر انجمن plg_nsfontawesome_v1.7 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من میخام در یک متن بیش از یک فونت awesome استفاده کنم

من تو یک مطلب 6 فونت میخام استفاده کنم ولی بیشتر از یکیشون نمایش نمیده بقیه رو حدف میکنه

باید پیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

می تونید دقیق تر مشکل تون رو توضیح بدید، مطلب و متنتون چطوریه که می خواید از فونت استفاده کنید و نمیشه

دمو نشون بدید بهتره

از پلاگین dx fontAwesome استفاده کن. به تمام ادیتور های جوملا یه دکمه اضافه می کنه که به راحتی می تونی font awesome استفاده کنی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری