afsane1

خطا در تغییر رمز عبور

10 پست در این موضوع

با سلام و احترام

من وارد قسمت مدیریت سایتم میشم و وقتی میخوام رمز رو ویرایش کنم با این خطا مواجه میشم که قبلا اینجوری نبوده ممنون میشم راهنمایی کنین. نه چیزی رو دستکاری کردم نه تعییری دادم. کلا به سایت دست نزدم.

لطفا راهنمایی کنید.

ارور

DateTime::__construct() [<a href='datetime.--construct'>datetime.--construct</a>]: Failed to parse time string (159-01-0-1173 11:58:41) at position 12 (3): Unexpected character

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
زبان بخش مدیریت را انگلیسی کنید

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون درست شد. ولی چرا اینجوری شده قبلا که درست بود دلیلش چیه؟ نباید که من هر دفعه واسه تغییر پسورد زبان رو انگلیسی کنم. ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.

زبان فارسی جوملا رو به آخرین نسخه آپدیت کنید . این خطا به علت مشکلی در عملکرد تابع تبدیل تاریخ هست.

زبان فارسی جوملا رو به آخرین نسخه آپدیت کنید . این خطا به علت مشکلی در عملکرد تابع تبدیل تاریخ هست.

سلام. میشه لطف کنید بگین چه جوری زبان فارسی جوملا رو آپدیت کنم؟

دوست عزیز وارد بخش مدیریت افزونه ها بشو از منوی سمت راست کناری نصب زبان را میبینی روی اون بزن و زبان فارسی (persian) سرچ کن و روی نصب کلیک کن اگر پیدا نکردی به لینک زیر برو در سایت جوملای جهانی آخرین آپدیت های زبان فارسی وجود داره دانلود کن و مثل یک افزونه بسته زبان را نصب کن

JoomlaCode > Projects > Joomla!®3.x Accredited Translations > Releases > Browse Frs Release

دوست عزیز وارد بخش مدیریت افزونه ها بشو از منوی سمت راست کناری نصب زبان را میبینی روی اون بزن و زبان فارسی (persian) سرچ کن و روی نصب کلیک کن اگر پیدا نکردی به لینک زیر برو در سایت جوملای جهانی آخرین آپدیت های زبان فارسی وجود داره دانلود کن و مثل یک افزونه بسته زبان را نصب کن

JoomlaCode > Projects > Joomla!®3.x Accredited Translations > Releases > Browse Frs Release

سلام. سپاس از راهنماییتون. همه ی این مراحلی که گفتین رو انجام دادم ولی باز هم درست نشد

دسترسی هاست و جوملا رو ارسال کنید فرصت کنم چک میکنم براتون

با سلام و احترام

ممنون میشم یک چک بکنین و ببینین چرا وقتی مدیریت جوملا فارسی میشود رمز قابل تغییر نیست و خطا می دهد. به دلیل زیاد بودن لیست پیام های خصوصیتون نتونستم به شما پیام خصوصی بدهم

با سپاس از شما

http://designnovin.com/administrator

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری