sajjadsh

سئوی مطالب جوملا 3 نسبت به کی2

9 پست در این موضوع

درود دوستان عزیز

توی جوملا 2.5 بخاطر سئوی بهتر مطالب مجبور بودیم از کی2 استفاده کنیم چون سئوی مطالب جوملا خیلی ضعیف بود.توی جوملا 3 ظاهرا این مشکل حل شد.میخواستم بدونم توی جوملا 3 از مطلب خود جوملا استفاده کنم یا بازم از کی2 استفاده کنم بهتره؟؟؟

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تو جوملا 2.5 مشکل در تگ h2 بود که تو جوملای 3 حل شد و سئوی خوبی داره مطالب جوملا

اگر می خواهید برای سئو بهتر از k2 استفاده کنید اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، کامنت گذاری زیر مطالب ، امتیاز دهی ، برچسب ، نمایش مطالب مرتبط و ... که امکانات k2 هستند سئو شما را بهبود میده و بهتر از مطالب جوملا جواب میده در غیر این صورت و استفاده از k2 درست مانند مطالب جوملا شما هیچ تفاوتی را در سئو احساس نمی کنید

سلام

اگه می خواهید سایت جدید راه اندازی کنید از مطالب جوملا 3 در صورتی می خواهید به جوملا 3 منتقل کنید با همون کی 2 ادامه بدید بهتره!

چون لینک های شما ایندکس شده و اگه برید به سمت مطالب لینک هاتون شکسته میشه!

و اگر بخواهید مطالب قدیمی رو در کی 2 داشته باشید و مطالب جدید رو با مطالب جوملا ادامه بدید در ممکنه در شاخه بندی ها تداخل ایجاد بشه!

اساتید دیگه هم اگه راهنمایی کنن که از کدوم استفاده کنم ممنون میشم

درود

دوست عزیز بقیه عزیزان بصورت کلی براتون توضیح دادن . شما پاسخ ندادید که می خواید جوملا فعلیتون رو آپگرید کنید یا از بیس استارت بزنید . مدیریت مطالب k2 فیلدهای سئوی خوبی داره و خود جوملا 3 هم بهینه تر از 2.5 هست . شما اول صورت مسئله رو شفاف سازی کنین تا بشه بهتر راهنمایی کرد

سئو مطلب شما ربطی به استفاده یا عدم استفاده از کی 2 نداره

هرکدام مزایا و معایب خودش رو داره

درود دوستان عزیز

توی جوملا 2.5 بخاطر سئوی بهتر مطالب مجبور بودیم از کی2 استفاده کنیم چون سئوی مطالب جوملا خیلی ضعیف بود.توی جوملا 3 ظاهرا این مشکل حل شد.میخواستم بدونم توی جوملا 3 از مطلب خود جوملا استفاده کنم یا بازم از کی2 استفاده کنم بهتره؟؟؟

سپاس

درود

دوست عزیز بقیه عزیزان بصورت کلی براتون توضیح دادن . شما پاسخ ندادید که می خواید جوملا فعلیتون رو آپگرید کنید یا از بیس استارت بزنید . مدیریت مطالب k2 فیلدهای سئوی خوبی داره و خود جوملا 3 هم بهینه تر از 2.5 هست . شما اول صورت مسئله رو شفاف سازی کنین تا بشه بهتر راهنمایی کرد

آقا امیر گل شاید من نتونستم حرفمو برسونم،من میخوام یه سایت رو از بیس و پایه با جوملا ۳ شروع کنم

با کا2 نتیجه ی بهتری میگیرید . ولی با جوملا3 و داشتن اطلاعات کافی از نحوه سئو کردن سایت هم شدنی هست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری