Mohammad Yousefi

دوستان نظرتون در مورد این قالب چیه؟؟؟؟؟

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

این قالب رو برای جوم 2.5 زدم و برای یک شرکت ارائه خدمات پنل پیامک هستش، دوستان اگه میشه نظرتون رو در موردش بفرمایید که خیلی ممنون میشم (در راستای دریافت ایده های دوستان)

آقا آپلود سنتر نبود (در ضمن نفهمیدم این عکس بزرگ رو چطور بزارم تو تاپیک!!!!!!!!!!!)

اینم دموش [ATTACH=CONFIG]1830[/ATTACH]

ممنون

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بنظر بنده (از 100)

از نظر چینش 80

از نظر رنگ بندی 80

از نظر هدر () 32.5

از نظر خلاقیت قابل قبول

از نظر جذابیت منوها 95

در کل جالب امتیاز 70

قالبت خیلی قشنگ شده

ممنون از نظرتون،در کل مثله اینکه پسندید؟ اما اگه میشه در مورد هدر که کمترین نمره رو دادین یک ایده یا راهنمایی بفرمایید

بازم ممنون

بنظر بنده (از 100)

از نظر چینش 80

از نظر رنگ بندی 80

از نظر هدر () 32.5

از نظر خلاقیت قابل قبول

از نظر جذابیت منوها 95

در کل جالب امتیاز 70

قالبت خیلی قشنگ شده

ممنون از نظرتون،در کل مثله اینکه پسندید؟ اما اگه میشه در مورد هدر که کمترین نمره رو دادین یک ایده یا راهنمایی بفرمایید

بازم ممنون

البته این نظر منه شاید هم اشتباه باشه

بنظزم همخونی با اجزا قالب نداره و اشیا به رفته توش ناهماهنگه

میشه با کار بیشتر جالبترش کرد

در کل همون که گفته قالب جالبیه

با سلام

این قالب رو برای جوم 2.5 زدم و برای یک شرکت ارائه خدمات پنل پیامک هستش، دوستان اگه میشه نظرتون رو در موردش بفرمایید که خیلی ممنون میشم (در راستای دریافت ایده های دوستان)

آقا آپلود سنتر نبود (در ضمن نفهمیدم این عکس بزرگ رو چطور بزارم تو تاپیک!!!!!!!!!!!)

اینم دموش لینک به دلیل تبلیغات حذف شد.

ممنون

درود

لینک شما به دلیل اینکه تبلیغات حساب میشد حذف شد. به ویرایش پست خود بروید . و در پایین ادیتور از قسمت امکانات اضافی گزینه مدیرت فایل های پیوست را انتخاب و فایل را آپلود نمایید. تا دیگران نیز استفاده نمایند .

موفق پایدار

درود

لینک شما به دلیل اینکه تبلیغات حساب میشد حذف شد. به ویرایش پست خود بروید . و در پایین ادیتور از قسمت امکانات اضافی گزینه مدیرت فایل های پیوست را انتخاب و فایل را آپلود نمایید. تا دیگران نیز استفاده نمایند .

موفق پایدار

آقا محمد لینک تبلیغات فکر نکنم حساب بشه ها چون یه سایت خاص نیست و درضمن جهت نمایش یه کار بود که دوست عزیزمون انجام داده بود ، به نظرم با این که لینک رو برداشتین ولی لینک تو عکس دیده میشه ، اینطور نیست ؟

سلام

من اسکرین شات کارت رو دیدم. همین که زحمت کشیدی خودش کلی امتیازه ولی دوست گلم یه مقداری باید روی موقعیت ها و نحوه نمایششون بیشتر کار کنی. رنگ بندی کارت هم یه جورایی هارمونی نداره بهتره کمی رنگ بندیت رو اصلاح کنی و یک سادگی در رنگ بندی ایجاد کنی تا زیبایی کار دو چندان بشه.سبک کار کمی قدیمی هست. هیدر هم خیلی قابل قبول نبود. چون فرمودید نظر بدید عرض کردم. ولی متشکرم در کل خدا قوت.

بنده از نظر زیبایی و گیرایی و رنگ بندی و کلیه فاکتورها 49 از 100 رو تقدیمتون می کنم. البته اگر شما نظرات و نقدهای بنده رو قبول داشته باشی.

آقا محمد لینک تبلیغات فکر نکنم حساب بشه ها چون یه سایت خاص نیست و درضمن جهت نمایش یه کار بود که دوست عزیزمون انجام داده بود ، به نظرم با این که لینک رو برداشتین ولی لینک تو عکس دیده میشه ، اینطور نیست ؟

درود امین جان

درست در تصاویر ممکنه اسم لینک باشه . ولی مهم این هست لینک مستقیم به سایت نره. شما در نظر بگیر هر با نگاه کردن تصویر مساوی میشه با یک بار بازدید از سایت شخص .

علت اینکه حذف کردم این بود . بخش پیوست فایل هیچ مشکلی نداشت . و شما در نظر بگیر در اینده شاید شخصی بخواد از زحمت ایشون استفاده کنه . و ممکنه این سایت جمع بشه . با جمع شدن این سایت لینک تصویر هم از بین میره .

چون قوانین برای همه هست. و تصمیم بر این شده در مورد تبلیغات شدیدا حساسیت به خرج بدیم . به خاطر همین هر گونه لینک که ممکنه یه نوعی تبلیغ به حساب بیاد را حذف کنیم . میدونم خیلی ها از من گله دارند که چرا لینکشون را حذف کردم . اما

قوانین برای همه یکسان هست .

گرچه من میدونم این موضوع یک تبلیغ نبوده . و خود نویسنده هم اعلام کرده به دلیل قطع بودن اپلود سنتر این کار را کردم . اما به دلیل اینکه جای گله از افراد دیگر نباشه . لینک حذف شد. تا دوست عزیزمون زحمت بکشه و فایل را پیوست کنه.

موفق پایدار

سلام

خیلی ممنون میلاد جان از نظراتت استفاده کردم و ممنون از امتیازت اما میکردیش 50 تا روند میشد خوب:25:

سلام

من اسکرین شات کارت رو دیدم. همین که زحمت کشیدی خودش کلی امتیازه ولی دوست گلم یه مقداری باید روی موقعیت ها و نحوه نمایششون بیشتر کار کنی. رنگ بندی کارت هم یه جورایی هارمونی نداره بهتره کمی رنگ بندیت رو اصلاح کنی و یک سادگی در رنگ بندی ایجاد کنی تا زیبایی کار دو چندان بشه.سبک کار کمی قدیمی هست. هیدر هم خیلی قابل قبول نبود. چون فرمودید نظر بدید عرض کردم. ولی متشکرم در کل خدا قوت.

بنده از نظر زیبایی و گیرایی و رنگ بندی و کلیه فاکتورها 49 از 100 رو تقدیمتون می کنم. البته اگر شما نظرات و نقدهای بنده رو قبول داشته باشی.

سلام.

روی هدرش و رنگ نارنجیش بیشتر کار کن .

یجوری کل زیبایی بقیه کاراتو بنظرم خراب کرده .

بقیش خوبه ، دوس داشتم.

موفق باشی :25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری