barend

مشکل با قالب هلیکس بعد از بروزرسانی جوملا و فایل زبان فارسی به 3.4.5

4 پست در این موضوع

سلام

من امروز جوملا و فایل زبان فارسی آن رو به ورژن 3.4.5 ارتقا دادم.

با این کار در هر دو حالت فارسی و انگلیسی وقتی میخوام وارد قالب سایت برای تغییرات برم ارور زیر رو میده :

DateTime::__construct() [<a href='datetime.--construct'>datetime.--construct</a>]: Failed to parse time string (0-159-01-728) at position 0 (0): Unexpected character

قالب من از نوع پلت فرم هلیکس شرکت Responsive Joomla 3.4 Templates & Free Joomla Extensions | JoomShaper هستش و یادآور میشم با تغییر زبان سایت همچنان ارور پابرجاست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کسی نمیدونه این خطا برای چی حادث شده و چجوری میشه برطر کرد؟

DateTime::__construct() [<a href='datetime.--construct'>datetime.--construct</a>]: Failed to parse time string (0-159-01-728) at position 0 (0): Unexpected character

سلام

اگر در تنظیمات اصلی زمان سرور را روی tehran قرار داده اید دوباره آن را به جهانی UTC تغییر دهید و تست کنید ببنید درست می شود یا نه

اگر باز هم درست نشد از قالب کپی بگیرید در همان مدیریت قالب ها باز تست کنید عمل ذخیره سازی را

اگر باز هم نشد ( از سایت بک آپ بگیرید ) و بعد وارد پوشه media در فولدرهای اصلی جوملا بشید و پوشه fa_IR را پاک کنید یا تغییر نام دهید و باز تست کنید دیگه درست میشه و ارور نمیده

قابل ذکر است اگر پوشه fa_IR به حالت اول بر نگردانید همیشه تاریخ های شما میلادی ذخیر می شود و تاریخ شمسی ندارید

موفق باشید

سلام

اگر در تنظیمات اصلی زمان سرور را روی tehran قرار داده اید دوباره آن را به جهانی UTC تغییر دهید و تست کنید ببنید درست می شود یا نه

اگر باز هم درست نشد از قالب کپی بگیرید در همان مدیریت قالب ها باز تست کنید عمل ذخیره سازی را

اگر باز هم نشد ( از سایت بک آپ بگیرید ) و بعد وارد پوشه media در فولدرهای اصلی جوملا بشید و پوشه fa_IR را پاک کنید یا تغییر نام دهید و باز تست کنید دیگه درست میشه و ارور نمیده

قابل ذکر است اگر پوشه fa_IR به حالت اول بر نگردانید همیشه تاریخ های شما میلادی ذخیر می شود و تاریخ شمسی ندارید

موفق باشید

دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی هاتون

هیچ کدوم از راه هایی گفتید مثمر ثمر واقع نشد ولی سپاس و تشکر فراوان دارم از خدمتتون.

مشکل رو حل کردم میزارم برای اونایی که میخوان قالب رسپانسیو استفاده کنن و آشنایی زیادی ندارن بتونن این قبیل مشکلات رو حل کنن :

یه قالب جدید نصب کردم (خدارو شکر تو لوکال داشتم و کپی گرفتم)

بعد توی phpMyAdmin سی پنل رفته قسمت template_styles دیتابیس قالب خراب شده رو باز کردم و در قسمت params یه سری کد هست که قسمت هدر قالب درست رو با قالب خراب عوض کردم.

{"sticky_header":"1","boxed_layout":"0","logo_type":"image","logo_position":"logo","body_bg_repeat":"inherit","body_bg_size":"inherit","body_bg_attachment":"inherit","body_bg_position":"0 0","enabled_copyright":"1","copyright_position":"footer1","copyright":"\u00a9 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper","show_social_icons":"1","social_position":"top1","facebook":"https:\/\/www.facebook.com\/joomshaper","twitter":"https:\/\/twitter.com\/joomshaper","enable_contactinfo":"1","contact_position":"top2","contact_phone":"+228 872 4444","contact_email":"contact@email.com","comingsoon_mode":"0","comingsoon_title":"Coming Soon Title","comingsoon_date":"5-10-2018","comingsoon_content":"Coming soon

این همون کده است

فکر کنم یه سری کرکترهای غیرمجاز موقع تایپ صاحب سایت تو تنظیمات قالب وارد کرده بود مثل مثلا آدرس پست الکترونیکی

به هرجال مشکل حل شد

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری