Mohammad Deljou

اطلاعیه :: مراقب حضور هکرها و فایل های مخرب باشید. (حتما مطالعه فرمایید)

8 پست در این موضوع

درود فراوان

دیشب حدود ساعت 12:30 تایپکی با موضوع Bug-Scaner3.3.1Priv8 توسط یه هکر ایجاد شد. و در این تایپک اعلام "دانلود باگ اسکنر برای اولین بار در این سایت" کرده بود و یک لینک دانلود قرار داده بود.

در همان دقایق اولیه فورا این تایپک توسط مدیران انجمن قفل و لینک دانلود حذف شد.

متاسفانه باید عرض کنم . که این فایل یک فایل مخرب بوده. و خوشبختانه کسی از دوستان دانلود نکرده.

گزارش مهندس پویان افضلی در خصوص این فایل :

این یک تروجان خطرناک بود که روی سیستم شل آپلود میکرد و کل اطلاعات کاربری قربانی رو به ایمیل هکر ارسال میکرد

از دوستان عزیز درخواست دارم مراقب اینگونه افراد باشند. و هرگونه فایلی را که توسط افراد ناشناس قرار داده میشه (مخصوصا فایل های exe) را دانلود و نصب نفرمایید. متاسفانه اینگونه افراد سعی می کنند در زمان هایی که کاربران و مدیران کمتری در

انجمن حضور دارند اینگونه فایلها را منتشر نمایند.

به هر حال هدف از ایجاد این تایپک اطلاع رسانی به همه دوستان بود. که مراقب اینگونه تایپک ها توسط افراد ناشناس باشند.

موفق پایدار

محمد دلجو

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من به آقاي افضلي گزارش دادم خيلي مشكوك بود

حتي تايپيك هم زدم گفتم ممكنه ويروس باشه

دوستان به نظرم به تیم جوملای ایران حمله گسترده شده ! مراقب باشین

امين جان اين كاربران انجمن كه مبتدي نيستند

حتي اگر اين آقا هكر روز روشن هم ميذاشت كسي دانلود نمي كرد چون تابلو بود:128fs318181::128fs318181:

درود

از این به بعد لطفا هر وقت کسی یه ابزار امنیتی یا هک میزاره واسه دانلود چون احتمال مشکل هست لطفا تا تایید مدیران انجمن دانلود نکنید

از وقتی دوره امنیت گذاشته شده کلا یه عده نمیدونم چرا جنب و جوششون زیاد شده :bala:

جومولا مفت نمی ارزه. یعنی جومولایی نیست که نتونن حک کنن. جومولا هایی که نصب میکنین یک پلاگین کم دارن. حتما این پلاگین رو دانلود و نصب کنین تا چند درصدی در امان باشید

بیشتر حمله ها از سمت کشور های خارجیه. تو ایرانت کسی دنبال حک سایت جومولایی نیست.من خودم مسول امنیت یک سایت هستم که اینارو میگم. فکر فایر وال هم نباشید که خودش مثل ویروس میمونه...

ویرایش شده در توسط sashaelit

ای بابا کی می خوان دست بردارن چرا فکر میک نن این همه زرنگن متاسفم امیدوارم بیشتر مراقب باشیم